Wyprawy Kojota

3 patronów
90 zł miesięcznie
260 zł łącznie

Bilet W Jedną Stronę! Do Przodu!

660 zł

39%

osiągnięto

400 zł

brakujeŚredni zakup biletu z A do B w odległości. 1300km to koszt 1200 zł na zachód oraz trochę mniej na wschód. Skąd 660? Otóż czasem na trasie mamy małe lotniska z których budżetowo możemy załatwić transport na trochę mniejszej odległości właśnie za około połowę. Przydatna opcja gdy utknę na trasie gdzie w żaden sposób nie ma jak się wydostać dalej zwłaszcza na wyspach. A koszt biletu w moim przypadku jest tylko w jedną stronę . Do Przodu!

Dziękuję!

1 920 zł

13%

osiągnięto

1 660 zł

brakuje
Kwota ta pozwoli mi z odetchnąć z ulgą, ponieważ od tego momentu, kanał, który prowadzę od kilku lat, wkroczył w pierwszą fazę dorosłości - stał się dzięki Wam na tyle '"samodzielny" że jest w stanie zarobić na bieżące koszty jego prowadzenia (soft, pakiety internetu mobilnego, internety w hostelach, bieżące drobne zakupy akumulatorów, kart SD, kabli itd.). Nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wiele to dla mnie znaczy :) Dziękuję.

Umowa Na Pracę Podróżnika

5 500 zł

4%

osiągnięto

5 240 zł

brakuje

WyprawyKojota

W internecie piszą, że roczny trip po świecie w wersji w budżetowej bez hardkoru jak spanie w śpiworze na ulicy czy picia herbaty z drzewa, To koszt plus minus 5500 zł/mies. Takie wydatki w skali roku przy Wyprawach - Pracy i życia wydają się realne.
Nie prędko zrealizuję ten próg. Jeśli jednak, to taka kwota pozwoli mi na pełne finansowanie Wypraw Kojota , a co za tym idzie, da mi ogromną swobodę, a zarobki z innych źródeł będę mógł przeznaczyć na dalszy rozwój kanału.
Doskonale wiecie, że jestem otwarty na różne formy podróżowania. Dobrze odnajduję się w auto stopowaniu, hostelach, podróżach motocyklowych (patrz YT Chiny) . A spanie na dziko pod namiotem to pikuś 😁 Nie chcę tutaj wywodzić się na temat tego, czego to ja nie zrobię i gdzie nie wyjadę za taką czy inną kwotę.
Dlaczego? Ponieważ będę robił to, na co w danym momencie będzie mnie stać, co uznam za ciekawe dla Was, konsekwentnie realizując swoje Wyprawy Kojota.
Osiągnięcie tego progu jest/będzie dla mnie przełomowe, ponieważ będę mógł oficjalnie stwierdzić, że mój projekt Wyprawy Kojota, moje marzenie, które uskrzydlam od bardzo dawna, sprawi, że dzięki Wam Mogę Wszystko 💸
*5450 PLN netto to średnia wypłata osoby pracującej w Warszawie w branży marketingowej na UOP.

 
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni