35 miesięcznie
2 050 łącznie
Przemierzam świat, spełniając marzenia! Nagrywam filmy miejsc znanych i tych mniej znanych na swój kanał YT! Każda darowizna od Ciebie, wspiera rozwój kanału, abym mógł dostarczać Tobie, produkcje filmowe wysokiej jakości, z każdej Wyprawy Kojota. www.YouTube.com/WyprawyKojota

O Autorze

Cześć! Mów Mi Kojot!

Zewsząd zwożę gigabajty filmów i staram się przedstawić je Wam w sposób mądry, interesujący, ale wciąż lekkostrawny i zabawny. Lubię rozsiewać pozytywne wibracje i poszerzać horyzonty.

Co się dzieje z Waszymi pieniędzmi w punktach.

aparat, obiektywy, statywy, baterie, karty pamięci, mikrofony, światło, pokrowce, i inne psujące - zużywające się przydasie, bilety, noclegi, czas...

Szalona podróż jednego życia, która rzuca wyzwanie codzienności

Wyprawy Kojota czyli Europa, Azja, Świat!

Jest tyle dróg i tyle światów nie będę siedzieć na czterech literach!  Jaki więc cel? Zrealizować marzenia! Przeżyć przygody JEDNEGO ŻYCIA i robić milion zdjęć filmów, a każde z nich sprzedać za jednego euro. A co! Robię to wszystko motywując samego siebie a i innych do ruszenia do pogoni za własnymi marzeniami. Marzenia są realne gdy się do nich zmierza nawet małymi krokami. A nie wciąż o nich gada!

Więc w Drogę!

Wsparcie finansowe bardzo pomoże mi:

👩🏻‍💻 Większość czasu poświęcam na produkcję filmów, na rozwój kanału,

📷 Sukcesywnie ulepszam sprzęt foto wideo (aktualnie zbieram na nowy GoPro oraz mikrofon),

🚍 Opłacaj dalsze podróże już teraz.

Kilka razy w roku, wysyłam paczkę "od WyprawyKojota" do jednego z wylosowanych Patronów - do Ciebie ;) Paczka będzie wartości minimum 250zł ze skarbami upolowanymi w trakcie moich wypraw.

*w losowaniu biorą udział Patroni z progów 100zł.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent