Wyprawy Kojota

W Patronite od 04.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1001

liczba Patronów: 1417

2 patronów
85 zł miesięcznie
85 zł łącznie

W Polskę Jadę!

1 200 zł

7%

osiągnięto

1 115 zł

brakuje

Gdzieś tam gdzie cywilizacja nie śmie jeszcze pukać istnieje świat zaczarowany magiczny. Każda droga tutaj gdzie znane zakątki skrywa ciekawe historie czasem mroczne opowieści starszych ludzi i przepiękne nasze Polskie krajobrazy. A że nie wiadomo kiedy puszczą nas w świat powstaje nowy cel. Jechać w Polskę! Nad rzeką Barycz wśród pól, łąk i lasów od wieków budowano wielkie stawy rybne. Jechać gdzie unikalna mozaika środowisk staje się ostoją dla wielu gatunków roślin i zwierząt. Jechać gdzie bogaty świat przyrody sąsiaduje z równie ciekawymi, co mało znanymi zabytkami kultury. Jechać w Polskę

Dziękuję!

1 920 zł

4%

osiągnięto

1 835 zł

brakuje
Kwota ta pozwoli mi z odetchnąć z ulgą, ponieważ od tego momentu, kanał, który prowadzę od kilku lat, wkroczył w pierwszą fazę dorosłości - stał się dzięki Wam na tyle '"samodzielny" że jest w stanie zarobić na bieżące koszty jego prowadzenia (soft, pakiety internetu mobilnego, internety w hostelach, bieżące drobne zakupy akumulatorów, kart SD, kabli itd.). Nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wiele to dla mnie znaczy :) Dziękuję.

Sprzęt Foto-Wideo

5 000 zł

1%

osiągnięto

4 915 zł

brakujeDodatkowe pieniądze spokojnie pozwolą mi na rozpoczęcie kompletowania wymarzonego sprzętu, który diametralnie wpłynie na jakość przyszłych produkcji. Aktualnie z takich większych rzeczy marzy mi się zakup drona, wodoodpornej kamery 360 oraz nowego aparatu z porządnym jasnym obiektywem, ponieważ coraz częściej się łapię na tym, że nie podobają mi się przebitki, które nagrywam Olympusem OM-D E-M1 Mark II Nie wspominając już o skoku jakości video nowego aparatu, który będzie miał możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu :)

Po zrobieniu niezbędnych zakupów pieniądze będą odkładane na dalsze podróże!

Trasa Transsyberyjska

10 734 zł

0%

osiągnięto

10 649 zł

brakujeLinia transsyberyjska to główny szlak kolei transsyberyjskiej. Prowadzi z Moskwy do Władywostoku. Od ponad 100 lat jest najdłuższą linią kolejową na świecie.

Na co przeznaczę kwotę:

  • Bilety

  • Wizy Rosja Mongolia...

  • Ubezpieczenia

  • Noclegi Airbnb


Jednym z najbardziej malowniczych fragmentów tej trasy jest odcinek Krugobajkalski. Trasa rozpoczyna swój bieg na stacji Bajkał i biegnie wzdłuż brzegów jeziora. Wielu turystów właśnie w Irkucku planuje swój pierwszy postój. Ale nie jestem turystą a Wyprawy Kojota to nie biuro podróży no nie? A zatem jakie są planowane etapy? Gdzie warto będzie odbić od głównej trasy? Jeśli śledzisz mój profil na FB to wiesz że większość punktów, przystanków, jest już planowana. Chcę Wam pokazać jak to wygląda w najdłuższej z kolei przygodzie Wyprawy Kojota!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni