Avatar użytkownika

Wyprawy Kojota

0 
miesięcznie
2 190 
łącznie
0 zł 2 190 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ziarenko może i małe, ale na pewno szczere! Dziękuję Tobie!
10 zł miesięcznie
Dzień bez kawy lub kilku kaw, to dzień stracony! W zależności od lokalizacji na świecie i rodzaju trunku 10 zł to jedna lub nawet kilka kaw.
Ja bez kawy nie wyobrażam sobie dnia. Właśnie mnie pozytywnie nakręciliście na nowy dzień. Wspierając mnie jesteś współtwórcą mojego kanału. Dziękuję
15 zł miesięcznie
Na trasie to już całkiem smaczny i przyzwoity obiad. Dziękuję Tobie. Dzięki Twojemu wsparciu na pewno nie będę głodny. Pośród patronów z tego progu co miesiąc wybiorę dwie osoby, którym wyślę upominek z trasy lub innej odległej krainy.
25 zł miesięcznie
To próg dla tych, którzy chcą po prostu wesprzeć bardziej.

25 zł to równowartość (bardzo dobrej) kawy, którą kocham miłością szczerą! Ale także praktycznie każdego street foodu, którym głównie się żywię w podróży - czy to Azja, czy Afryka - na pewno można się posilić za taką kasę.

Co ten próg oznacza - zapytasz? Moją wdzięczność dokładnie tak samo jak w progu 15 zł.

Każdy Patron może zdecydować, za pomocą którego progu otworzy sobie wrota do tajnej grupy Wyprawy Kojota...

Jeśli chcesz i możesz wspierać bardziej, dziękuję Ci to bardzo pomaga!

35 zł miesięcznie
Wyprawy Kojota
+ wizyta listonosza...

Wszyscy Patroni z tego progu zostaną wymienieni w napisach końcowych moich filmów!

Twoje imię / nazwisko / nick zobaczysz na specjalnej planszy, każdy ze wspierających otrzyma też tytuł Wielcy Tej Wyprawy. Skoro zatrudniasz mnie, to należy Ci się mega wyróżnienie!

Wszyscy Patroni z tego i wyższych progów będą otrzymywać kartki pocztowe z moich Wypraw Kojota! Do tej pory wysłałem ich już trochę z wielu miejsc na trasie wyprawy. Jeśli chcesz dostać swoją własną pocztówkę z pozdrowieniami i dedykacją (a może kolejną do kolekcji?), zostań moim Patronem!
50 zł miesięcznie
Jesteście ze mną, mega! Za tyle można przeżyć jeden dzień w Chinach. Dzięki ogromnie! Jak zamierzam się odwdzięczyć?

? pojawicie się na liście Patronów na blogu, w specjalnej zakładce!

? zapraszam Was do supertajnej, sekretnej grupy na fejsie, gdzie grasują inni spod znaku Wypraw Kojota!

Co dzieje się na naszej super-hiper-tajnej, legendą grupie? Tej, o której się nie mówi, za to wymienia się znaczące spojrzenia na ulicy i która ma całą listę specjalnych symboli-gestów, które znają tylko wtajemniczeni? Pierwsza zasada grupy Wypraw Kojota - rozmawiamy o grupie Wypraw Kojota ;)

? rozmawiamy - to jest zdecydowanie to miejsce, gdzie możemy się złapać i pogadać - o życiu, podróżach, przygodach i o czymkolwiek, co przyjdzie Wam do głowy

? dzielimy się planami na przyszłość - to tu macie dostęp do koncepcji, które potem postaramy się wspólnie realizować!
100 zł miesięcznie
ZŁOTY PRÓG

- 100 złotych – właśnie tyle wynoszą miesięczne opłaty za program do edycji video, dostęp do muzyki, którą słyszycie w filmach oraz dysk w chmurze, na który wrzucam kopie zapasowe materiałów. Zafundowałeś mi miesiąc życia „Wyprawy Kojota” Dziękuję

Próbowałem, naprawdę próbowałem wymyślić coś, co mógłbym zaproponować w tym progu.
I nie wymyśliłem nic prócz tego.

Wydaje mi się, że jeśli zdecydowałeś się na wspieranie mnie tak wysoką kwotą, to musisz naprawdę mocno we mnie wierzyć. Pewnie mocniej, niż często ja wierzę w siebie. Dziękuję Tobie.

Pozostaje mi bardzo serdecznie Tobie podziękować oferując nagrody ze wszystkich poprzednich progów. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem kanału, pojawi się coś, co będę mógł Ci zaproponować za tak ogromne wsparcie.

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele to dla mnie znaczy! Dziękuję!

*Próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wyprawy Kojota w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Przemierzam świat, spełniając marzenia! Nagrywam filmy miejsc znanych i tych mniej znanych na swój kanał YT! Każda darowizna od Ciebie, wspiera rozwój kanału, abym mógł dostarczać Tobie, produkcje filmowe wysokiej jakości, z każdej Wyprawy Kojota. www.YouTube.com/WyprawyKojota

Cześć! Mów Mi Kojot!

Zewsząd zwożę gigabajty filmów i staram się przedstawić je Wam w sposób mądry, interesujący, ale wciąż lekkostrawny i zabawny. Lubię rozsiewać pozytywne wibracje i poszerzać horyzonty.

Co się dzieje z Waszymi pieniędzmi w punktach.

aparat, obiektywy, statywy, baterie, karty pamięci, mikrofony, światło, pokrowce, i inne psujące - zużywające się przydasie, bilety, noclegi, czas...

Szalona podróż jednego życia, która rzuca wyzwanie codzienności

Wyprawy Kojota czyli Europa, Azja, Świat!

Jest tyle dróg i tyle światów nie będę siedzieć na czterech literach!  Jaki więc cel? Zrealizować marzenia! Przeżyć przygody JEDNEGO ŻYCIA i robić milion zdjęć filmów, a każde z nich sprzedać za jednego euro. A co! Robię to wszystko motywując samego siebie a i innych do ruszenia do pogoni za własnymi marzeniami. Marzenia są realne gdy się do nich zmierza nawet małymi krokami. A nie wciąż o nich gada!

Więc w Drogę!

Wsparcie finansowe bardzo pomoże mi:

👩🏻‍💻 Większość czasu poświęcam na produkcję filmów, na rozwój kanału,

📷 Sukcesywnie ulepszam sprzęt foto wideo (aktualnie zbieram na nowy GoPro oraz mikrofon),

🚍 Opłacaj dalsze podróże już teraz.

Kilka razy w roku, wysyłam paczkę "od WyprawyKojota" do jednego z wylosowanych Patronów - do Ciebie ;) Paczka będzie wartości minimum 250zł ze skarbami upolowanymi w trakcie moich wypraw.

*w losowaniu biorą udział Patroni z progów 100zł.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Wyprawy Kojota w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Budżetowo Nomadowo!
  • 1 800 zł
  • 110 zł brakuje
93%
Skąd taka kwota i na co? Teraz na wschodzie nocleg to około 50-100zł w zależności od tego jaki hostel czy z wyżywieniem czy też/lub bardzo nomadycznie, czyli gdzie popadnie ale brzuch pełny. Wychodzi średnio 50zł na dzień.
REGULARNE WYPRAWY I UTRZYMANIE KANAŁU
  • 3 000 zł
  • 1 310 zł brakuje
56%

Tworząc Patronite obiecałem, że publikować minimum raz w tygodniu film, i tego słowa staram się dotrzymać

Osiągnięcie tego celu nie tylko daje nam możliwość produkcji nowych odcinków z coraz to ciekawszych Wyprawy Kojota, ale i pozwala na miesięczne pokrycie kosztów utrzymania całego kanału m.in. za zakup licencji na muzykę, wypożyczenie sprzętu wideo ale i nie tylko, opłaty za internet i prąd, benzyna i nocleg na wyprawach, tłumaczenie filmów / tworzenie napisów, oraz za najważniejsze a tak pomijane w wyprawach - jedzenie.
Umowa Na Pracę Podróżnika
  • 6 500 zł
  • 4 810 zł brakuje
26%
W internecie piszą, że roczny trip po świecie w wersji w budżetowej bez hardkoru jak spanie w śpiworze na ulicy czy picia herbaty z drzewa, To koszt plus minus 6500 zł/mies. Takie wydatki w skali roku przy Wyprawach - Pracy i życia wydają się realne.
Nie prędko zrealizuję ten próg. Jeśli jednak, to taka kwota pozwoli mi na pełne finansowanie Wypraw Kojota , a co za tym idzie, da mi ogromną swobodę, a zarobki z innych źródeł będę mógł przeznaczyć na dalszy rozwój kanału.
Doskonale wiecie, że jestem otwarty na różne formy podróżowania. Dobrze odnajduję się w auto stopowaniu, hostelach, podróżach motocyklowych (patrz YT Chiny) . A spanie na dziko pod namiotem to pikuś ? Nie chcę tutaj wywodzić się na temat tego, czego to ja nie zrobię i gdzie nie wyjadę za taką czy inną kwotę.
Dlaczego? Ponieważ będę robił to, na co w danym momencie będzie mnie stać, co uznam za ciekawe dla Was, konsekwentnie realizując swoje Wyprawy Kojota.
Osiągnięcie tego progu jest/będzie dla mnie przełomowe, ponieważ będę mógł oficjalnie stwierdzić, że mój projekt Wyprawy Kojota, moje marzenie, które uskrzydlam od bardzo dawna, sprawi, że dzięki Wam Mogę Wszystko

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wyprawy Kojota już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.