Wyprawy Kojota

3 patronów
60 zł miesięcznie
380 zł łącznie

Bilet W Jedną Stronę! Do Przodu!

660 zł

57%

osiągnięto

280 zł

brakujeŚredni zakup biletu z A do B w odległości. 1300km to koszt 1200 zł na zachód oraz trochę mniej na wschód. Skąd 660? Otóż czasem na trasie mamy małe lotniska z których budżetowo możemy załatwić transport na trochę mniejszej odległości właśnie za około połowę. Przydatna opcja gdy utknę na trasie gdzie w żaden sposób nie ma jak się wydostać dalej zwłaszcza na wyspach. A koszt biletu w moim przypadku jest tylko w jedną stronę . Do Przodu!

REGULARNE WYPRAWY I UTRZYMANIE KANAŁU

999 zł

38%

osiągnięto

619 zł

brakuje

Tworząc Patronite obiecałem, że publikować minimum raz w tygodniu film, i tego słowa staram się dotrzymać

Osiągnięcie tego celu nie tylko daje nam możliwość produkcji nowych odcinków z coraz to ciekawszych Wyprawy Kojota, ale i pozwala na miesięczne pokrycie kosztów utrzymania całego kanału m.in. za zakup licencji na muzykę, wypożyczenie sprzętu wideo ale i nie tylko, opłaty za internet i prąd, benzyna i nocleg na wyprawach, tłumaczenie filmów / tworzenie napisów, oraz za najważniejsze a tak pomijane w wyprawach - jedzenie.

Dziękuję!

1 920 zł

19%

osiągnięto

1 540 zł

brakuje
Kwota ta pozwoli mi z odetchnąć z ulgą, ponieważ od tego momentu, kanał, który prowadzę od kilku lat, wkroczył w pierwszą fazę dorosłości - stał się dzięki Wam na tyle '"samodzielny" że jest w stanie zarobić na bieżące koszty jego prowadzenia (soft, pakiety internetu mobilnego, internety w hostelach, bieżące drobne zakupy akumulatorów, kart SD, kabli itd.). Nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wiele to dla mnie znaczy :) Dziękuję.

Umowa Na Pracę Podróżnika

5 500 zł

6%

osiągnięto

5 120 zł

brakuje

WyprawyKojota

W internecie piszą, że roczny trip po świecie w wersji w budżetowej bez hardkoru jak spanie w śpiworze na ulicy czy picia herbaty z drzewa, To koszt plus minus 5500 zł/mies. Takie wydatki w skali roku przy Wyprawach - Pracy i życia wydają się realne.
Nie prędko zrealizuję ten próg. Jeśli jednak, to taka kwota pozwoli mi na pełne finansowanie Wypraw Kojota , a co za tym idzie, da mi ogromną swobodę, a zarobki z innych źródeł będę mógł przeznaczyć na dalszy rozwój kanału.
Doskonale wiecie, że jestem otwarty na różne formy podróżowania. Dobrze odnajduję się w auto stopowaniu, hostelach, podróżach motocyklowych (patrz YT Chiny) . A spanie na dziko pod namiotem to pikuś ? Nie chcę tutaj wywodzić się na temat tego, czego to ja nie zrobię i gdzie nie wyjadę za taką czy inną kwotę.
Dlaczego? Ponieważ będę robił to, na co w danym momencie będzie mnie stać, co uznam za ciekawe dla Was, konsekwentnie realizując swoje Wyprawy Kojota.
Osiągnięcie tego progu jest/będzie dla mnie przełomowe, ponieważ będę mógł oficjalnie stwierdzić, że mój projekt Wyprawy Kojota, moje marzenie, które uskrzydlam od bardzo dawna, sprawi, że dzięki Wam Mogę Wszystko ?
*5450 PLN netto to średnia wypłata osoby pracującej w Warszawie w branży marketingowej na UOP.

 
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni