1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Jestem zaszczycona! I wzruszona, że chcesz mnie wspierać taką kwotą. 50 zł miesięcznie to naprawdę konkretne wsparcie - pieniądze, za które można zjeść porządny, dwudaniowy obiad z deserem i kompotem albo ramen i jakieś pyszne ciastko na deser...

W podziękowaniu, oprócz pocztówki z osobistym wierszykiem lub przepisem wyślę Ci też magnes na lodówkę (będzie można nim przyczepić pocztówkę. albo listę zakupów. albo zdjęcie ukochanego! albo paragon. cokolwiek!).

Przysługują Ci również wszystkie inne nagrody z niższych progów - dostęp do facebookowej grupy dla Patronek i Patronów, na której będziecie dowiadywać się zakulisowych informacji i ciekawostek oraz uczestniczyć w live'ach. Podziękuję Ci też osobiście i regularnie będę wymieniać w gronie Patronek i Patronów.

avatar

Nowy użytkownik

Zabawy Jedzeniem

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.