1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

- dostęp do dodatkowych odcinków ŻTV tylko dla Patronów
- dostęp do tajnej grupy na Facebooku gdzie będą nowinki ze świata ŻTV, możliwość głosowania o czym nakręcić kolejny odcinek, gdzie zjeść i co zrecenzować, możliwość konwersacji, sugestii co do programu (jeśli nie posiadasz Facebooka to napisz email)
-dostęp do STREAMów (lajfów) na żywo gdzie jemy i rozmawiamy o ciekawych tematach
- możliwość zadawania PYTAŃ kucharzom, restaurator
- dostęp do podkastu Radio Żarłok - tylko dla Patronów, poprzez aplikację Patronite Audio
- przedpremierowy dostęp do odcinków
- zniżki (kody rabatowe) u wybranych dostawców, o których ŻTV kręci filmy (jak uda się wynegocjować)
- podczas nagrywania podkastów, Żarłok będzie korzystał również z komentarzy i materiałów nadsyłanych przez Patronów
- z tego progu będę losował jednego Patrona i wysyłał mu najnowsze, limitowane WLEPKI ŻTV zaprojektowane przez Głodną Panią Izę (te z progu 20zł).
- w przypadku wyjazdów specjalne info na temat tego gdzie Żarłok będzie kręcił recenzje/filmik w celu ew. krótkiego spotkania i udziału w nagraniu

100 zł miesięcznie

Zostajesz Mecenasem.
Nie wiem co wymyślić w tym progu, a jako, że samo szefostwo Patronite doradza dywersyfikację progów to jeśli jesteś za granicą, nie chcesz bawić się w przesyłki, nie interesuje Cię to, chcesz po prostu podziękować i wesprzeć misję pokazywania dobrego jedzenia to dostajesz dostęp do grupy oraz zostajesz jednym z tŻech głównych producentów - na koniec kilku filmów będzie informacja w napisach końcowych. Możemy się dogadać jaki nick/nazwa/a może anonim, albo jak nikt nie chcesz to po prostu wielkie dzięki za takie duże wsparcie głodny człowieku! Kiedyś może wymyślę coś innego to pojawi się nowy próg. DziękuJEM wszystkim i pozdrawiam głodno!

Status Mecenasa ma znaczenie symboliczne, które oznaczane jest poprzez serwis Patronite poprzez symbol gwiazdy i wyróżnienie na stronie.

avatar

Nowy użytkownik

ŻarłokTV

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.