Avatar użytkownika

ŻarłokTV

0
patronów
0 
miesięcznie
3 210 
łącznie
0
patronów
0 zł 3 210 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kawka dla Żarłoka! Dziękuję Ci, że stawiasz mi kawkę tudzież chlebek bądź masełko dzięki czemu dokładasz swoją cegiełkę do wspólnej kwoty, dzięki której będę mógł opłacić rachunki i kręcić filmy. Pomagasz rozwijać się ŻTV i sprawiasz, że ta machina dalej się kręci i pożera kolejne ciekawe miejsca. Głodno i serdecznie Ci dziękuję!
10 zł miesięcznie
- dostęp do dodatkowych odcinków ŻTV tylko dla Patronów
- dostęp do tajnej grupy na Facebooku gdzie będą nowinki ze świata ŻTV, możliwość głosowania o czym nakręcić kolejny odcinek, gdzie zjeść i co zrecenzować, możliwość konwersacji, sugestii co do programu (jeśli nie posiadasz Facebooka to napisz email)
-dostęp do STREAMów (lajfów) na żywo gdzie jemy i rozmawiamy o ciekawych tematach
- możliwość zadawania PYTAŃ kucharzom, restaurator
- dostęp do podkastu Radio Żarłok - tylko dla Patronów, poprzez aplikację Patronite Audio
- przedpremierowy dostęp do odcinków
- zniżki (kody rabatowe) u wybranych dostawców, o których ŻTV kręci filmy (jak uda się wynegocjować)
- podczas nagrywania podkastów, Żarłok będzie korzystał również z komentarzy i materiałów nadsyłanych przez Patronów
- z tego progu będę losował jednego Patrona i wysyłał mu najnowsze, limitowane WLEPKI ŻTV zaprojektowane przez Głodną Panią Izę (te z progu 20zł).
- w przypadku wyjazdów specjalne info na temat tego gdzie Żarłok będzie kręcił recenzje/filmik w celu ew. krótkiego spotkania i udziału w nagraniu
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
99 dostępnych miejsc
- wszystko to co w poprzedniej grupie 10zł +
- raz na trzy miesiące wyślę Ci gadżet: zestaw nowych, limitowanych WLEPEK (nalepek) sygnowanych ŻTV - projektowanych wspólnie przez Żarłoka i Panią Izę. W przyszłości gadżety będą się zmieniać, abyś nie obkleił całego mieszkania logiem ŻTV. O nowych nalepkach gadżetach w kopercie będę informował na bieŻąco.
- do koperty dołączę odręczne spersonalizowane podziękowania dla Ciebie, za to że wspierasz rozwój kanału Żarłok TV (a jeśli Babci nie odpadnie ręka to ona też prześle autograf! :)
- sezonowane kody zniżkowe (jak uda mi się wynegocjować u kogoś coś więcej)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
24 dostępne miejsca
- to co w poprzednich progach (10zł + nalepki w paczce)
- raz na 3 miesiące wyślę Ci FOOD UPGRADE, który będzie używany na filmach przez Żarłoka do upgradowania potraw - będziesz mógł oglądać ŻTV, jeść i upgrejdować swoje dania wraz z Żarłokiem na ekranie!
W zależności od sezonu i dostępności oraz cen niszowych produktów i dogadania się z restauratorami - będę informował na bieŻąco o upgrejdach - sos, chutney, mazidło, dżemik, pasta, w zależności co Żarłok upoluje!
- uwaga problem z wysyłką za granicę, jest zaporowa cena i ponoć częste problemy :( Jak jesteś zza granicy to może najpierw napisz, że jesteś zainteresowany - to się jakoś spróbujemy dogadać.
85 zł miesięcznie
Wybierz 85 zł
10 dostępnych miejsc
- wszystko z poprzednich progów (10/20/50)
- dodatkowo do paczki z Food UpGrejdem i nalepkami wyślę Ci limitowany magnes na lodówkę - robiony przez rzemieślnika, wypalany w glinie według projektu i pomysłu Żarłoka. Odtąd Twoja lodówka będzie lodówką Prawdziwego Żarłoka! ...więc i ja będę mógł ją otwierać! ;)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
3 dostępne miejsca
Zostajesz Mecenasem.
Nie wiem co wymyślić w tym progu, a jako, że samo szefostwo Patronite doradza dywersyfikację progów to jeśli jesteś za granicą, nie chcesz bawić się w przesyłki, nie interesuje Cię to, chcesz po prostu podziękować i wesprzeć misję pokazywania dobrego jedzenia to dostajesz dostęp do grupy oraz zostajesz jednym z tŻech głównych producentów - na koniec kilku filmów będzie informacja w napisach końcowych. Możemy się dogadać jaki nick/nazwa/a może anonim, albo jak nikt nie chcesz to po prostu wielkie dzięki za takie duże wsparcie głodny człowieku! Kiedyś może wymyślę coś innego to pojawi się nowy próg. DziękuJEM wszystkim i pozdrawiam głodno!

Status Mecenasa ma znaczenie symboliczne, które oznaczane jest poprzez serwis Patronite poprzez symbol gwiazdy i wyróżnienie na stronie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ŻarłokTV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Żarłok to urodzony krytyk kulinarny. Już jako niemowlę wybrzydzał gryząc pierś mamy.Kocha smaczne żarcie oraz kino, a jego marzenie to zostać reżyserem filmowym.Z Babcią przemierza gastro-świat kręcąc humorystyczne recenzje jedzenia, które mieszają gatunki:dokumentu, wywiadu, reportaŻu czy teledysku

Żarłok z wykształcenia i z praktyki jest dziennikarzem, a właściwie "dziennikaŻem jedzeniowym", gdyż potrafi nawet zjeść literkę "r" w słowie dziennikarz.  Ten krytyk kulinarny , rozmiłowany w sztuce (nie tylko kulinarnej) przemierza Polskę dokumentując współczesne nawyki żywieniowe Polaków, oraz to co je przysłowiowy "zwykły zjadacz chleba".

Już od liceum marzyłem, aby zostać reżyserem filmowym. Dzięki platformie YouTube stało się możliwe połączenie wszystkich moich pasji: medium filmowe pozwala nie tylko na stworzenie reportażu o najstarszej pizzerii w Polsce czy Najgorszym Kebabie w Katowicach, ale także inspirowanie się popkulturą i sztuką, którą nadgryzam już od dziecka. Począwszy od gier komputerowych, literaturze fantasy i SF, poprzez filmy Monty Pythona, Bustera Keatona, czy Davida Lyncha, a skończywszy na muzyce Pink Floyd, Boba Dylana czy Kronos Quartet, próbuję ukryć kulturowe nawiązania i zatrzymać przy sobie widza bardziej wykształconego "geeka". Równocześnie poprzez kręcenie ironicznych  recenzji znanych sieci fast food, próbuję dotrzeć też do masowego odbiorcy i otworzyć mu oczy (a właściwie żołądek) na nowe smaki orientu, czy kuchni Libanu i Lewantu.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj ŻarłokTV w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Płatny Żarłok
  • 2 300 zł miesięcznie
  • 2 300 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu będzie przekroczeniem granicy, za którą Żarłok zabezpieczy swoje
codzienne życiowe potrzeby (mogę opłacić rachunki, kredyty, gaz, prąd, spłuczkę w toalecie, mam na mydło i wymianę żarówki w lodówce ;) i rozpocznie "profesjonalne żarcie" czyli
większą część swego czasu będzie mógł poświęcić na publiczną krytykę kulinarną w internecie,
oraz tworzenie dodatkowych materiałów i innych form aktywności przeznaczonych
tylko dla Patronów - REGULARNIE + STREAMY (lajwy) dla Patronów!
Ekskluzywny Żarłok
  • 2 800 zł miesięcznie
  • 2 800 zł brakuje
0%
Podniesienie poziomu ocenianych dań: Żarłok będzie degustował nie tylko street food, ale
knajpy z wyższej półki, steakhousy, droższe restauracje, fine dining, wreszcie będzie mógł
wejść z kamerą do toalety jakichś wysmakowanych resteuracji i sprawdzić czy jest czysto nie
tylko na stolikach. W odcinku będę przedstawiał większą ilość dań, a nie tylko JEDNĄ
kanapkę/produkt jak było do tej pory. Będziecie mieli pokazany większy i rzetelny przekrój
dań z danej miejscówki.
Dobre i ciekawe jedzenie kosztuje znacznie więcej niż najnowsza bułeczka-gąbeczka z fast
fooda - dlatego potrzebuję takich pieniędzy.
Rozwój tkanki tłuszczowej Żarłoka
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 500 zł brakuje
0%
Żarłoka można tuczyć bez końca niczym gęsi na foie gras, dlatego nie wdając się w nudne techniczne szczegóły - każdy nadmiar pieniędzy będę albo inwestował w sprzęt, albo w kulinarne podróże po Polsce, albo odkładał, aby w razie spadku popularności Żarłoka mieć zapas pieniędzy za który będę mógł się utrzymać, po to by nadal tworzyć ŻTV. Zakup lepszej kamery, inwestycja w sprzęt (mikrofon, kamera, komputer) pomoc operatora i montażysty, która pozwoli uatrakcyjnić filmy. Jeśli zobaczycie, że przytyłem coś na twarzy, a filmy wypuszczam w 8K - tzn, że musiałem zainwestować w ... żarłoka ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ŻarłokTV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Paradowski
Kamil Paradowski
20 zł
Jakub Frąckiewicz
Jakub Frąckiewicz
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.