1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

To próg przy którym moje zaangażowanie wzrasta jeszcze bardziej i chciałbym też żebyś poczuł/ poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Imienne podziękowania na koniec sezonu. Twoje imię i nazwisko będzie umieszczone (otagowane jeśli nie masz nic przeciwko) w postach na Facebooku i Instagramie podsumowujących dany sezon.

Twoje imię i nazwisko będzie umieszczone w szczególnym dla mnie materiale video w ramach podziękowania za bycie wyjątkowo zaangażowanym Super Patronem! To może być np. video relacja z Mistrzostw albo filmik tematyczny Zero Załamki.

Możesz też zadać mi pytanie lub podsunąć temat do rozważenia, który podejmę albo na Facebook Live i InstaStory Live albo w specjalnie dedykowanym poście na Facebooku i Instagramie.

*Ten próg zawiera również wszystkie elementy z niższych progów!

avatar

Nowy użytkownik

Zero Załamki - road to Paralympics

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.