Zero Załamki - road to Paralympics

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1258

Liczba Patronów: 2316

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
310 miesięcznie
37 025 łącznie
Zero Załamki to hasło przyświecające mi od wypadku, który posadził mnie do końca życia na wózku. Nieustannie walczę o aktywne i pełne pasji życie oraz staram się zarażać tą energią innych! Teraz na moim horyzoncie jest nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie!

O Autorze

Nazywam się Michał Żyliński i 8 Marca 2016 rozpoczęło się moje drugie życie, życie wciąż pełne akcji i pasji, pod hasłem Zero Załamki

Oryginalna akcja charytatywna Zero Załamki (www.FB.com/ZeroZalamki/) płynnie zamieniła się w ideologię, poprzez którą zacząłem dzielić się swoją postawą i energią z innymi, motywując do działania i zarażając pozytywnym nastawieniem. 

Nie trzeba też było długo czekać, żebym wrócił do swojego ukochanego sportu, gdzie już pół roku po rozpoczęciu treningów a półtora roku po samym wypadku wywalczyłem tytuł 2-krotnego Vice-Mistrza Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych.

Teraz na moim horyzoncie pojawiło się nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie oraz reprezentowanie Polski i walka o sukcesy na największych imprezach sportowych na świecie! 

To marzenie nie jest jednak możliwe do zrealizowania bez Waszej pomocy - wsparcia, które umożliwi mi odpowiednie przygotowanie i skupienie na profesjonalnym treningu a także pokrycie najważniejszych kosztów - obozów, wyjazdów na zawody, sprzętu, współpracy z trenerem, odpowiedniej diety a także samego utrzymania. Stąd też moja serdeczna prośba i zaproszenie do zostania moim Patronem :)  #ZeroZalamki


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojciech Jarzynski
Wojciech Jarzynski
Próg: 250 zł
Volodymyr Vorobiov
Volodymyr Vorobiov
Próg: 50 zł
Krzysztof Wlasny
Krzysztof Wlasny
Próg: 10 zł