Zero Załamki - road to Paralympics

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 581

Liczba Patronów: 1003

Zostań Patronem
9 patronów
570 miesięcznie
26 860 łącznie
Zero Załamki to hasło przyświecające mi od wypadku, który posadził mnie do końca życia na wózku. Nieustannie walczę o aktywne i pełne pasji życie oraz staram się zarażać tą energią innych! Teraz na moim horyzoncie jest nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie!

O Autorze

Nazywam się Michał Żyliński i 8 Marca 2016 rozpoczęło się moje drugie życie, życie wciąż pełne akcji i pasji, pod hasłem Zero Załamki

Oryginalna akcja charytatywna Zero Załamki (www.FB.com/ZeroZalamki/) płynnie zamieniła się w ideologię, poprzez którą zacząłem dzielić się swoją postawą i energią z innymi, motywując do działania i zarażając pozytywnym nastawieniem. 

Nie trzeba też było długo czekać, żebym wrócił do swojego ukochanego sportu, gdzie już pół roku po rozpoczęciu treningów a półtora roku po samym wypadku wywalczyłem tytuł 2-krotnego Vice-Mistrza Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych.

Teraz na moim horyzoncie pojawiło się nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie oraz reprezentowanie Polski i walka o sukcesy na największych imprezach sportowych na świecie! 

To marzenie nie jest jednak możliwe do zrealizowania bez Waszej pomocy - wsparcia, które umożliwi mi odpowiednie przygotowanie i skupienie na profesjonalnym treningu a także pokrycie najważniejszych kosztów - obozów, wyjazdów na zawody, sprzętu, współpracy z trenerem, odpowiedniej diety a także samego utrzymania. Stąd też moja serdeczna prośba i zaproszenie do zostania moim Patronem :)  #ZeroZalamki


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
100 zł miesięcznie
MARTYNA HRANKOWSKA
MARTYNA HRANKOWSKA
50 zł miesięcznie
Kamil Sienkiewicz
Kamil Sienkiewicz
100 zł miesięcznie
Wojciech Jarzynski
Wojciech Jarzynski
250 zł miesięcznie
Ina Bucataru
Ina Bucataru
100 zł miesięcznie
Volodymyr Vorobiov
Volodymyr Vorobiov
25 zł miesięcznie