Avatar użytkownika

Zero Załamki - road to Paralympics

3
patronów
310 
miesięcznie
40 495 
łącznie
3
patronów
310 zł 40 495 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę, że jesteś moim Patronem! Jest to dla mnie szczególnie ważne, dlatego z tego tytułu otrzymujesz dostęp do ekskluzywnej zamkniętej grupy dla Patronów Zero Załamki na Facebooku. Będę się starał na bieżąco relacjonować Wam ważne dla mnie wydarzenia oraz będę Was traktował jako doradców i pytał o Wasze opinie. :)

UWAGA - jeśli łączna liczba patronów przekroczy 1500 osób, otworzę Klub Kolarski integrujący osoby niepełnosprawne oraz sprawnych pasjonatów kolarstwa! Będzie się działo :) a Ty masz szansę mieć realny pozytywny wpływ na rozwijanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz pomoc osobom niepełnosprawnym.
25 zł miesięcznie
Otrzymujesz ode mnie czaderską naklejkę Zero Załamki - możesz ją nakleić na samochodzie, laptopie czy w innym fajnym miejscu. Niech będzie dla Ciebie codzienną motywacją do czerpania z życia tego co najlepsze i doceniania nawet tych małych rzeczy. :) W moich postach na www.fb.com/ZeroZalamki/ oraz na @ZeroZalamki na Instagramie możesz już zobaczyć jak wspaniale się te naklejki prezentują!

*Ten próg zawiera również wszystkie elementy z niższych progów!
50 zł miesięcznie
Chciałbym zrobić dla Ciebie coś bardziej osobistego. Zadedykuję dla Ciebie posta w Insta Stories i Facebook Story :) to może być wspólne zdjęcie z Twoim tagiem, Twoje zdjęcie w konwencji Zero Załamki lub inny pomysłowy post.

W ramach mojej wdzięczności chciałbym wymienić Twoje imię i nazwisko na "Ścianie Chwały" w Biografii na fanpage'u Zero Załamki na Facebooku!

Otrzymasz ode mnie specjalny kod promocyjny -10% do wykorzystania na zakupy w partnerskim sklepie www.PowerBELTS.pro

*Ten próg zawiera również wszystkie elementy z niższych progów!
100 zł miesięcznie
To próg przy którym moje zaangażowanie wzrasta jeszcze bardziej i chciałbym też żebyś poczuł/ poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Imienne podziękowania na koniec sezonu. Twoje imię i nazwisko będzie umieszczone (otagowane jeśli nie masz nic przeciwko) w postach na Facebooku i Instagramie podsumowujących dany sezon.

Twoje imię i nazwisko będzie umieszczone w szczególnym dla mnie materiale video w ramach podziękowania za bycie wyjątkowo zaangażowanym Super Patronem! To może być np. video relacja z Mistrzostw albo filmik tematyczny Zero Załamki.

Możesz też zadać mi pytanie lub podsunąć temat do rozważenia, który podejmę albo na Facebook Live i InstaStory Live albo w specjalnie dedykowanym poście na Facebooku i Instagramie.

*Ten próg zawiera również wszystkie elementy z niższych progów!
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
49 dostępnych miejsc
Pora na coś wyjątkowego i nietuzinkowego!

Masz u mnie indywidualną sesję/ spotkanie - online lub osobiście - to może być zwykła przyjazna pogawędka, sesja coachingowa albo wspólny trening :)

Otrzymasz ode mnie własnoręcznie zadedykowaną pocztówkę z Mistrzostw Świata i z Paraolimpiady, kiedy już awansuję!

Weźmiesz też udział w losowaniu prezentów z moich startów w sezonie - koszulki, czapki, torby, bidony, ręczniki itp.

*Ten próg zawiera również wszystkie elementy z niższych progów!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Przygotuj się na prawdziwe skarby! Po sezonie otrzymujesz ode mnie oryginalną koszulkę, w której startowałem i trenowałem.^^ Spokojnie.. po wypadku praktycznie się nie pocę, więc będzie świeża i w dobrym stanie. ;)

Dostaniesz ode mnie coś super wyjątkowego - medal lub statuetkę ze startu w maratonie lub innych oficjalnych zawodach.

Jestem też otwarty na sugestię z Twojej strony :)

*Ten próg zawiera również wszystkie elementy z niższych progów!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
Dzięki Tobie zrobię coś wspaniałego dla społeczeństwa!

Ty wybierasz miejsce/ grupę ludzi, dla których zrobię spotkanie motywacyjne. To może być Twoja firma, szkoła Twojego dziecka, wybrany dom dziecka lub inne ciekawe i ważne miejsce.

Dodatkowo możesz zasugerować zawody, akcję lub inicjatywę, którą mógłbym wykonać.

A na deser - jeśli masz logo/ markę, którą mógłbym reprezentować, to wylądujesz wśród moich Partnerów - na stroju sportowym oraz we wszystkich oficjalnych materiałach.

*Ten próg zawiera również wszystkie elementy z niższych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zero Załamki - road to Paralympics w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zero Załamki to hasło przyświecające mi od wypadku, który posadził mnie do końca życia na wózku. Nieustannie walczę o aktywne i pełne pasji życie oraz staram się zarażać tą energią innych! Teraz na moim horyzoncie jest nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie!

Nazywam się Michał Żyliński i 8 Marca 2016 rozpoczęło się moje drugie życie, życie wciąż pełne akcji i pasji, pod hasłem Zero Załamki

Oryginalna akcja charytatywna Zero Załamki (www.FB.com/ZeroZalamki/) płynnie zamieniła się w ideologię, poprzez którą zacząłem dzielić się swoją postawą i energią z innymi, motywując do działania i zarażając pozytywnym nastawieniem. 

Nie trzeba też było długo czekać, żebym wrócił do swojego ukochanego sportu, gdzie już pół roku po rozpoczęciu treningów a półtora roku po samym wypadku wywalczyłem tytuł 2-krotnego Vice-Mistrza Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych.

Teraz na moim horyzoncie pojawiło się nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie oraz reprezentowanie Polski i walka o sukcesy na największych imprezach sportowych na świecie! 

To marzenie nie jest jednak możliwe do zrealizowania bez Waszej pomocy - wsparcia, które umożliwi mi odpowiednie przygotowanie i skupienie na profesjonalnym treningu a także pokrycie najważniejszych kosztów - obozów, wyjazdów na zawody, sprzętu, współpracy z trenerem, odpowiedniej diety a także samego utrzymania. Stąd też moja serdeczna prośba i zaproszenie do zostania moim Patronem :)  #ZeroZalamki

Cele Autora

Para-Kolarstwo na maxa!
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 690 zł brakuje
7%
Idę w to na 100%! Jestem w stanie poświęcić się w pełni i zainwestować swój czas i energię w sport. Pasja ma szansę zamienić się w coś niesamowitego - reprezentowanie Polski z orzełkiem na piersi na największych zawodach para-kolarskich na świecie!

Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł rozpocząć stałą współpracę z osobistym trenerem kolarstwa, pokryć podstawowe koszty wyjazdów i startów w priorytetowych zawodach oraz po prostu utrzymać się będąc sportowcem niepełnosprawnym.
Zawodowstwo
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 7 190 zł brakuje
4%
7 dni w tygodniu, 30 dni w miesiącu, 12 miesięcy w roku - bez barier finansowych uprawiam Para-Kolarstwo w profesjonalny, zawodowy sposób. Jestem w stanie pokryć koszty zakupu najlepszego, niezbędnego sprzętu, pokryć koszty nie tylko letnich obozów w Polsce ale również tych zagranicznych w sezonie zimowym. Współpracuję na pełnych obrotach ze sztabem profesjonalistów - trener, dietetyk, fizjoterapeuta. Biorę udział we wszystkich międzynarodowych zawodach kolarskich UCI. Jest moc!
Integracyjny Klub Sportowy
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 690 zł brakuje
2%
Przekuwam swój czas i pasję w działalność organiczną, dbając o rozwój zdrowych i aktywnych postaw w społeczeństwie. Tworzę Klub Kolarski integrujący osoby niepełnosprawne z resztą społeczeństwa.

Środki finansowe będą przeznaczane na zakup rowerów ręcznych do treningu, kasków i odzieży sportowej, pokrycie udziału w lokalnych zawodach i obozach oraz inne aktywności rozwijające zawodników w klubie.

Wielkim marzeniem byłoby zorganizowanie w Polsce zawodów Kolarstwa Ręcznego rangi międzynarodowej (np. cykl EHC), co mocno przyczyniłoby się do popularyzacji sportu w Polsce.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zero Załamki - road to Paralympics już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Volodymyr Vorobiov
Volodymyr Vorobiov
50 zł
Krzysztof Wlasny
Krzysztof Wlasny
10 zł
Wojciech Jarzynski
Wojciech Jarzynski
250 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.