Zero Załamki - road to Paralympics

W Patronite od 25.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 400

liczba Patronów: 781

8 patronów
620 zł miesięcznie
22 205 zł łącznie
Zero Załamki to hasło przyświecające mi od wypadku, który posadził mnie do końca życia na wózku. Nieustannie walczę o aktywne i pełne pasji życie oraz staram się zarażać tą energią innych! Teraz na moim horyzoncie jest nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie!

O Autorze

Nazywam się Michał Żyliński i 8 Marca 2016 rozpoczęło się moje drugie życie, życie wciąż pełne akcji i pasji, pod hasłem Zero Załamki

Oryginalna akcja charytatywna Zero Załamki (www.FB.com/ZeroZalamki/) płynnie zamieniła się w ideologię, poprzez którą zacząłem dzielić się swoją postawą i energią z innymi, motywując do działania i zarażając pozytywnym nastawieniem. 

Nie trzeba też było długo czekać, żebym wrócił do swojego ukochanego sportu, gdzie już pół roku po rozpoczęciu treningów a półtora roku po samym wypadku wywalczyłem tytuł 2-krotnego Vice-Mistrza Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych.

Teraz na moim horyzoncie pojawiło się nowe marzenie - cel - kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie w Para-Kolarstwie oraz reprezentowanie Polski i walka o sukcesy na największych imprezach sportowych na świecie! 

To marzenie nie jest jednak możliwe do zrealizowania bez Waszej pomocy - wsparcia, które umożliwi mi odpowiednie przygotowanie i skupienie na profesjonalnym treningu a także pokrycie najważniejszych kosztów - obozów, wyjazdów na zawody, sprzętu, współpracy z trenerem, odpowiedniej diety a także samego utrzymania. Stąd też moja serdeczna prośba i zaproszenie do zostania moim Patronem :)  #ZeroZalamki ???

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni