1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

PRAKTYKANT/PRAKTYKANTKA

Bardzo dziękuję za wsparcie! Twoja „dyszka” naprawdę dużo dla mnie znaczy. Niech moc, o jakiej pisał Marek Aureliusz, będzie z Tobą.

„Moc bowiem rozumna nie mniej rozlana jest we wszystkim i przenika każdego, kto ją umie do siebie wciągnąć, jak powietrze tego, kto umie oddychać.”
Marek Aureliusz, Rozmyślania.


W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz ode mnie:

• najnowszy odcinek podcastu dzień przed premierą,

• dołączony do każdego odcinka newsletter, w którym znajdziesz dodatkowe, cenne informacje i ogłoszenia ze świata stoików!

• dołączony do każdego odcinka newsletter, w którym znajdziesz dodatkowe, cenne informacje, pozwalające lepiej zrozumieć treści danego odcinka,

• dedykowane zaproszenia na miniwarsztaty stoickie online.

50 zł miesięcznie

PRZYJACIEL/PRZYJACIÓŁKA

Bardzo dziękuję, że zdecydowałeś/zdecydowałaś się wesprzeć mnie taką kwotą!

Jak pisał Seneka, dobrodziejstwo powraca do rąk dającego, dlatego postaram się równie hojnie odwdzięczyć za Twoje wsparcie.

„Dobrodziejstwo tworzy zamknięte koło i że przechodząc z rąk do rąk, ostatecznie powraca do rąk dającego, że traci cały swój urok, jeżeli następuje gdzieś przerwa, i że najpiękniejsze jest wtedy, kiedy zachowuje zwartą ciągłość oraz wzajemność.”
Seneka, O dobrodziejstwach


Jeżeli wpłacisz 50 zł, z przyjemnością:

• podam Twoje imię / nick w nadchodzącym odcinku mojego podcastu wraz ze specjalnymi podziękowaniami,

• zaproszę Cię do zamkniętej grupy dyskusyjnej (Przyjaciele Stoickiego Spokoju) na Facebooku, gdzie będziesz mógł/mogła porozmawiać ze mną i innymi słuchaczami podcastu,

• zaoferuję pozostałe bonusy z niższych progów.

100 zł miesięcznie

KONESER/KONESERKA

Bardzo dziękuję za tak hojne wsparcie! Jestem nim zaszczycony.

W wyrażeniu tej wdzięczności skorzystam ze wsparcia Arystotelesa, który w „Etyce nikomachejskiej” pisze:

„Cnót natomiast nabywamy dzięki uprzedniemu wykonywaniu czynów etycznie dodatnich, jak się to dzieje także i w dziedzinie innych sztuk.”
Arystoteles, Etyka nikomachejska.


Co nam chce przez to powiedzieć Arystoteles? To mianowicie, że w celu praktyki filozoficznej trzeba się wpierw rozeznać w tym, co słuszne, a następnie po prostu to, co słuszne, codziennie z uporem wykonywać. Do takiej właśnie pracy Cię zapraszam:

• poza wszystkimi bonusami oferowanymi w poprzednim progu oferuję Ci nadto książkę z dedykacją. Za środki zgromadzone na profilu Patronite zamierzam publikować kolejne książki stoickie. Każdą taką książkę otrzymasz do domu pocztą ze specjalnym wpisem ode mnie. W samej książce także znajdziesz osobne podziękowania dla Ciebie.

2000 zł miesięcznie

LOGOS SPERMATIKOS

Dziękuję. Właśnie dzięki Tobie możliwe staje się możliwe "Uwolnienie stoika". Napisz do mnie proszę zawsze, jeśli masz jakąś potrzebę - odpiszę w pierwszej kolejności.

Tymczasem cytat stoicki właśnie dla Ciebie:

"Natura stworzyła nas wielkodusznymi i podobnie jak jedne zwierzęta obdarzyła okrucieństwem, inne chytrością, a jeszcze inne bojaźliwością, tak też i nam dała godnego chwały i wzniosłego ducha, szukającego, gdzie by mógł żyć najcnotliwiej, a nie najbezpieczniej, i bardzo podobnego do wszechświata, za którym idzie, o ile śmiertelnicy mogą mu dotrzymać kroku, i z którym współzawodniczy: rozpościera się szeroko i tuszy sobie, że jest uwielbiany i oglądany. Jest on panem wszystkiego i stoi ponad wszystkim. Dlatego też niczemu nie ulega, nic nie wydaje mu się ciężkie, nic takie, iż mogłoby ugiąć męża."

Co ty na taki cytat? Chcesz o nim porozmawiać? Napisz, spotkamy się. Podczas spotkania chętnie wyjaśnię, co to jest Logos Spermatikos.

avatar

Nowy użytkownik

Ze stoickim spokojem

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.