Ze stoickim spokojem

W Patronite od 30.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 291

Liczba Patronów: 251

Zostań Patronem
Kup na prezent
72 patronów
1 690 miesięcznie
30 980 łącznie

Zbudowanie nowej strony podcastu

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W związku ze zmianą formuły popularyzacji przeze mnie stoicyzmu pojawiła się potrzeba zbudowania nowej strony dedykowanej podcastowi ze stoickim spokojem. Projekt taki jest jednak czasochłonny i kosztowny. Jest możliwy, dzięki waszemu wsparciu.

Utrzymanie produkcji podcastu „Ze stoickim spokojem” za rok 2022

8 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To już kolejny rok z podcastem. Bardzo dziękuję, że ze mną jesteście i wspieracie moje działania. Dzięki wam mogę utrzymać produkcję podcastu na odpowiednim poziomie jakościowym, opłacić grafiki, hostingu, oprogramowania do miksowania dźwięku i tym podobne rzeczy.
Dzięki Twojemu wsparciu będę więc w stanie w spokoju skupić się na produkcji mojego podcastu i nie obawiać się, czy wystarczy mi środków na pokrycie tych wszystkich kosztów. A Ty zyskasz pewność, że kolejne odcinki będą regularnie powstawać i do Ciebie docierać!

Publikacja książki promującej stoicyzm

18 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Słuchacze podcastu ze stoickim spokojem stale zgłaszają liczne pytania oraz dopominają się o nowe materiały książkowe. W odpowiedzi na te prośby zdecydowałem się samodzielnie opublikować kolejną książkę stoicką, w której słuchacze znajdą odpowiedzi na wiele swoich pytań. Jest to książka pokazująca jak praktycznie współcześnie stosować stoicyzm - w formie naśladuje ona częściowo "Rozmyślania" Marka Aureliusza, są to jednak rozmyślania umieszczone w dzisiejszym kontekście. Tytuł książki: "Nieustające napomnienia"
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Edyta Jakubowska
Edyta Jakubowska
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Tomasz Kozdroń
Tomasz Kozdroń
Próg: 25 zł
Maciej Brochocki
Maciej Brochocki
Próg: 25 zł