1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Naprawdę dziękujemy! To nawet zawstydzające, że jesteś gotów czegoś sobie odmówić, by wesprzeć naszą pracę.

W zamian moglibyśmy obiecać, że wpiszemy cię w zakładce na blogu, której pewnie nigdy nie odwiedzisz, albo wymienimy cię w końcowych napisach filmu, które wszyscy przewijają.

Wolimy więc dać Ci coś, co może uznasz za przydatne. Raz w miesiącu otrzymasz na maila do użytku własnego plik ze zdjęciem w rozmiarze co najmniej 3600x2400 pikseli. Możesz go sobie wydrukować, powiesić na ścianie, czy zrobić komuś prezent. Wiesz, żeby było czym karmić oczy, do czasu kolejnego wyjazdu w góry.

To nie koniec - jeżeli ten próg oraz wyższe wybierze co najmniej 30 osób, to raz w miesiącu wyślemy do jednej wydruk zdjęcia w formacie 45x30 cm lub górską bransoletkę - do wyboru :)

avatar

Nowy użytkownik

Zieloni w podróży

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.