1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

🍕 Jeśli zdecydujesz się na ten próg – będę myślała o Tobie, jedząc pizzę i doprowadzając moje kubki smakowe do kulinarnych uniesień.

Zależy mi, aby decyzja o tym, jaki próg wybierzesz, była podyktowana wyłącznie tym, jaką kwotą faktycznie chcesz mnie wesprzeć i nagrodzić moją pracę. Dlatego progi 10/20/35/50 zł niczym się od siebie nie różnią. Niezależnie od wysokości wsparcia, otrzymasz dostęp do:
- dodatkowych materiałów premium tylko dla Patronów, dostępnych w aplikacji Patronite Audio
- grupy na FB (gdzie będziesz mógł zadawać pytania przyszłym gościom; brać udział w live’ach oraz być ze mną w ciągłym kontakcie.
- a także będziesz mógł brać udział w specjalnych spotkaniach dla Patronów w różnych miastach

100 zł miesięcznie

⛽️ Jeśli zdecydujesz się na ten próg – w czasie tankowania mojego Pingwina, będę zachodziła w głowę, co Tobą kierowało, aby obdarzyć mnie TAK DUŻYM WSPARCIEM.
Jestem wdzięczna twórcom hasła „Rafaello – wyraża więcej niż tysiąc słów”, bo dzięki im mogę teraz po prostu powiedzieć RAFAELLO, choć i tak pewnie nie wyrazi ono w pełni mojej wdzięczności.


Spróbuję ją jednak wyrazić tworząc dla Ciebie spersonalizowany kolaż, a jeśli zdecydujesz się wspierać mnie przez okres 3 miesięcy, będę miała dla Ciebie podcastową bluzę (która, nieskromnie powiem, jest cudowna i szybko zyskuje miano ULUBIONEJ BLUZY). Oczywiście otrzymujesz również dostęp do materiałów premium, grupy na Fb i będziesz mógł brać udział w specjalnych spotkaniach dla Patronów.

avatar

Nowy użytkownik

Małgorzata Zmaczyńska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.