1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Razem pomagamy tym, którzy tego najbardziej potrzebują! Dziękujemy, że robisz to z nami. Dziękujemy za Twoje serce i odwagę, za to że nie odwracasz się od cierpienia drugiego człowieka.

W ramach Twojego wsparcia otrzymasz od nas indywidualną konsultację suicydologiczną (raz na kwartał) z jednym z naszych ekspertów – online. ( W zależności od tego czego będziesz potrzebował będziesz mógł się spotkać z jednym z naszych specjalistów: psychologiem, interwentem, pedagogiem, suicydologiem).
Wyślemy do Ciebie książkę z autografem autora z zakresu suicydologii.
Otrzymasz zniżkę na studia z Suicydologii organizowane przez Polskie Towarzystwo Suicydologiczne w wysokości 10%.
Będziemy wymieniać Twoje imię i nazwisko przy każdej organizowanej przez nas konferencji, przedstawiając Cię jako przyjaciela projektu! Oczywiście jeśli się na to zgodzisz.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.

* minimum 3 miesiące wspierania

avatar

Nowy użytkownik

życie warte jest rozmowy

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.