Avatar użytkownika

życie warte jest rozmowy

227
patronów
6 560 
miesięcznie
246 240 
łącznie
227
patronów
6 560 zł 246 240 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
9913 dostępnych miejsc
DZIĘKUJEMY!!!

Dopiszemy Cię do naszej listy mailingowej tylko dla Patronów, gdzie jako pierwszy będziesz się dowiadywać o wszystkich naszych nowych webinarach, konferencjach, publikacjach, materiałach audio i wideo.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
9913 dostępnych miejsc
Bardzo doceniamy Twoje wsparcie!!!

W ramach Twojego wsparcia otrzymasz zniżkę w wysokości 10 % na 1 szkolenie w roku organizowane przez nas i Polskie Towarzystwo Suicydologiczne.
Z okazji Światowego Dnia Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym (10 września każdego roku) będziemy publikować specjalny post z podziękowaniami dla naszych Patronów i wymienimy tam Twoje imię i nazwisko, oczywiście jeśli się na to zgodzisz. 😀

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9965 dostępnych miejsc
Masz bardzo dobre serce, dziękujemy za to że jesteś!!!

W ramach Twojego wsparcia zapewnimy Ci zniżkę w wysokości 10 % na 1 szkolenie w miesiącu organizowane przez nas i Polskie Towarzystwo Suicydologiczne oraz zaproszenie VIP na każdą organizowaną przez nas konferencję! Zarówno dla Ciebie, jak i dla osoby towarzyszącej.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
988 dostępnych miejsc
Jesteś dla nas dużym wsparciem! Razem możemy więcej!

W ramach Twojego wsparcia przygotujemy i wyślemy do Ciebie elektroniczny certyfikat dla Patrona z podziękowaniami za Twoją pomoc.
Wyślemy do Ciebie specjalnie przygotowane materiały edukacyjne dla patronów.
Otrzymasz zniżkę na 1 szkolenie w miesiącu w wysokości 20% organizowane przez nas i Polskie Towarzystwo Suicydologiczne.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.

* minimum 3 miesiące wspierania.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
100 dostępnych miejsc
To co robisz jest naprawdę wyjątkowe! Razem z Tobą tworzymy lepszy Świat!

W materiałach nagrywanych na naszą stronę www.zwjr.pl zrobimy planszę „odcinek powstał dzięki” i wymienimy tam Twoje imię i nazwisko, oczywiście za Twoją zgodą 😀
Zapewnimy Ci zniżkę na 1 szkolenie w miesiącu w wysokości 30% organizowane przez nas i Polskie Towarzystwo Suicydologiczne.
Opublikujemy post ze specjalnym podziękowaniem dla Ciebie w naszych mediach społecznościowych. Oczywiście jeśli się na to zgodzisz.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.

* minimum 3 miesiące wspierania
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
48 dostępnych miejsc
Razem pomagamy tym, którzy tego najbardziej potrzebują! Dziękujemy, że robisz to z nami. Dziękujemy za Twoje serce i odwagę, za to że nie odwracasz się od cierpienia drugiego człowieka.

W ramach Twojego wsparcia otrzymasz od nas indywidualną konsultację suicydologiczną (raz na kwartał) z jednym z naszych ekspertów – online. ( W zależności od tego czego będziesz potrzebował będziesz mógł się spotkać z jednym z naszych specjalistów: psychologiem, interwentem, pedagogiem, suicydologiem).
Wyślemy do Ciebie książkę z autografem autora z zakresu suicydologii.
Otrzymasz zniżkę na studia z Suicydologii organizowane przez Polskie Towarzystwo Suicydologiczne w wysokości 10%.
Będziemy wymieniać Twoje imię i nazwisko przy każdej organizowanej przez nas konferencji, przedstawiając Cię jako przyjaciela projektu! Oczywiście jeśli się na to zgodzisz.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.

* minimum 3 miesiące wspierania
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
20 dostępnych miejsc
Jesteś naszym Mecenasem wsparcia!!!

Znajdziesz się w specjalnej zakładce przyjaciele na naszej platformie www.zwjr.pl ─ możemy podać tam Twoje imię i nazwisko albo logo firmy 😀
Na każdej naszej konferencji albo webinarze pojawi się logo lub Twoje nazwisko na slajdzie z podziękowaniami. Oczywiście jeśli się na to zgodzisz.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.

* minimum 3 miesiące wspierania
2000 zł miesięcznie
Wybierz 2000 zł
20 dostępnych miejsc
Jesteś naszym kołem ratunkowym!!!

Logo Twojej firmy lub Twoje imię i nazwisko znajdzie się na wszystkich materiałach promocyjnych związanych z organizowanymi przez nas wydarzeniami.

Dzięki Twojemu wsparciu praca naszej strefy pomocy jest utrzymywana w trybie stałym.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.

* minimum 3 miesiące wspierania
5000 zł miesięcznie
Wybierz 5000 zł
20 dostępnych miejsc
Jesteś naszym partnerem w zmienianiu rzeczywistości!!!

Informacja o Tobie lub o Twojej firmie znajdzie się w zakładce o nas na www.zwjr.pl

Dzięki Twojemu wsparciu nasz, jedyny w Polsce, serwis pomocowy zwjr.pl będzie mógł miesięcznie udzielić kilkudziesięciu konsultacji dla osób w kryzysie i ich bliskich.

W ramach Twojego wsparcia otrzymujesz oczywiście także rzeczy wymienione w poprzednich progach.

* minimum 3 miesiące wspierania

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora życie warte jest rozmowy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W Polsce codziennie 15 osób odbiera sobie życie, a 225 próbuje to zrobić. Nasza inicjatywa to pierwszy w Polsce projekt zajmujący się zapobieganiem samobójstwom we wszystkich grupach wiekowych.

Dlaczego warto nas wspierać:

 • Wspierając nas ratujesz ludzkie życie!

 • Zapewniamy profesjonalne wsparcie osobom w kryzysie samobójczym i ich bliskim.

 • Zapobiegamy samobójstwom wśród dzieci i młodzieży.

 • Wspieramy szkoły, nauczycieli i rodziców w zakresie profilaktyki zachowań samobójczych.

 • Pomagamy rodzicom i nauczycielom poradzić sobie w sytuacji gdy dojdzie do próby samobójczej lub samobójstwa dziecka.

 • Wspieramy osoby w żałobie po śmierci bliskiej osoby w wyniku samobójstwa.

 • Prowadzimy działania edukacyjne i pomocowe na terenie całej Polski.

 • Uruchomiliśmy pierwszą w Polsce platformę edukacyjno-pomocową www.zwjr.pl dla osób w kryzysie samobójczym i ich bliskich.

 • W naszym zespole pracują profesjonaliści z zakresu suicydologii, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w pomaganiu osobom w kryzysie suicydalnym.

 • Prowadzimy bezpłatne webinary, na których uczymy jak udzielić pierwszej pomocy emocjonalnej.

 

Co roku prawie milion osób w Polsce cierpi w wyniku zachowań samobójczych!

Nasza inicjatywa to pierwszy w Polsce projekt zajmujący się zapobieganiem samobójstwom we wszystkich grupach wiekowych. Jesteśmy przekonani że samobójstwom można i trzeba zapobiegać. Poprzez działania edukacyjne, pomocowe, medialne staramy się dotrzeć do jak największej grupy osób.

 

Życie warte jest rozmowy – to hasło, które promujemy od kilku lat. W tym czasie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt konferencji, webinarów, trzy spoty telewizyjne i nasz najważniejszy projekt, czyli platformę pomocowo-edukacyjną „życie warte jest rozmowy” działająca pod adresem www.zwjr.pl, która skierowana jest do osób w kryzysie samobójczym, po próbach samobójczych, a także tych, którzy w wyniku samobójstwa stracili kogoś bliskiego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi pomocy ze strony najbliższego otoczenia. Dlatego na naszej stronie znajdują się praktyczne porady dla osób chcących pomóc komuś w kryzysie, przygotowane przez ekspertów. Dla tych, którzy interesują się zagadnieniem samobójstw od strony naukowej, przygotowaliśmy zakładkę „Strefa wiedzy”, gdzie oprócz poradników czy tekstów naukowych znaleźć można także rozmowy ze specjalistami w zakresie przeciwdziałania i pomocy osobom w kryzysie samobójczym. Bardzo ważnym miejscem na naszej stronie jest zakładka „Przywróceni życiu”, gdzie osoby, które przeżyły próbę samobójczą, dzielą się swoim doświadczeniem i tym, jak poradziły sobie z kryzysem.

 

Dzięki wsparciu PZU.S.A mogliśmy sfinansować postawienie naszej platformy pomocowo-edukacyjnej www.zwjr.pl i wgrać na nią podstawowe treści oraz zapewnić 100 porad online miesięcznie dla osób potrzebujących. Aby móc zwiększyć liczbę udzielanych porad, a także dograć nowe treści potrzebujemy Twojego wsparcia.

 

Inicjatywy, które realizujemy, wymagają nakładów finansowych i zatrudniania ekspertów. Dlatego zwracamy się do Ciebie o wsparcie naszych projektów. Wiedz, że Twoje wsparcie pomoże nam w organizacji kolejnych działań i rozwijaniu pomocy na platformie pomocowo-edukacyjnej www.zwjr.pl Każdego dnia piszą do nas osoby w kryzysie i ich bliscy. Na te wiadomości odpisują najlepsi w naszym kraju eksperci. Twoja wpłata zapewni wynagrodzenie za ich pracę, którą wykonują z oddaniem i zaangażowaniem niosąc pomoc tym, którzy stracili sens życia i ich bliskim. Dzięki wsparciu PZU S.A. mogliśmy postawić stronę www.zwjr.pl. Teraz potrzebujemy Twojej pomocy aby ją rozwijać. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli sfinansować nowe rzeczy i poszerzyć dostęp do pomocy dla potrzebujących.

Naszym marzeniem jest rozwijać się i pomagać jak największej grupie osób. Samobójstwo to tragedia, której można zapobiec. Zróbmy to razem! Każdy z nas może uratować ludzkie życie! Życie warte jest rozmowy!

Koordynatorka projektu
Halszka Witkowska
www.zwjr.pl

 

Cele Autora

Grupa wsparcia dla osób dotkniętych żałobą po samobójczej śmierci bliskiej osoby. Konferencje i działania edukacyjne.
 • 24 000 zł miesięcznie
 • 17 440 zł brakuje
27%
Każde samobójstwo wpływa na 20 osób z najbliższego otoczenia.

Nie ma takich słów, które pocieszą po stracie bliskiej osoby w wyniku samobójstwa.
Ból rodziców tracących dziecko w takich okolicznościach jest niewyobrażalny.
Chcielibyśmy choć trochę w nim ulżyć…

Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli utworzyć grupę wsparcia online prowadzoną przez specjalistę gdzie osoby po stracie otrzymają pomoc i opiekę, a także będą wymieniać się doświadczeniami w radzeniu sobie z codziennością. chcielibyśmy aby grupa była dostępna dla osób z całej Polski i działał w trybie ciągłym.

Dodatkowo będziemy mogli organizować konferencje dotyczące zapobiegania samobójstwom, działania edukacyjne, webinary i indywidulane konsultacje.

W ramach sumy jaką uzbieramy opłacimy: opiekę i prowadzenie grupy wsparcia przez specjalistę suicydologa, superwizję, materiały edukacyjne, koszty związane z organizacją konferencji, opłacimy specjalistów, którzy będą udzielać konsultacji w trybie indywidualnym osobom potrzebującym i ich bliskim.

Nie zawsze udaje nam się pozyskać dofinansowanie na nasze działania. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli działać w trybie ciągłym nie martwiąc się o to, że zabraknie środków na opłacenie specjalistycznej pomocy osobom w potrzebie.

Konsultacje dla rodziców, których dzieci mierzą się z myślami samobójczymi lub są po próbie samobójczej oraz funkcjonowanie strefy pomocy w trybie stałym.
 • 35 000 zł miesięcznie
 • 28 440 zł brakuje
18%
Codziennie zgłaszają się do nas rodzice dzieci po próbach samobójczych. Szukają pomocy. Nie ma ją się do kogo zwrócić. Są przerażeni bo stawką jest życie ich ukochanego dziecka.

Chcemy pomóc!

W ramach uzbieranej kwoty będziemy prowadzić bezpłatne konsultacje dla rodziców dzieci po próbach samobójczych i w kryzysie suicydalnym. Konsultacje będą prowadzone w trybie interwencyjnym, dlatego chcemy zebrać zespół dyżurujących suicydologów, tak aby zgłaszający się do nas rodzic albo opiekun jak najszybciej uzyskał pomoc.
Za uzbieraną kwotę opłacimy: konsultacje prowadzone przez specjalistów, suicydologów i interwentów kryzysowych, posiadających doświadczenie w pracy z osobą w kryzysie suicydalnym, utworzenie i koordynowanie zespołu, materiały edukacyjne i pomocowe, oraz koszty organizacyjne.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy realizować wyznaczone do tej pory cele oraz zrealizować ten projekt.

Nie zawsze udaje nam się pozyskać dofinansowanie na nasze działania. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli działać w trybie ciągłym nie martwiąc się o to, że zabraknie środków na opłacenie specjalistycznej pomocy osobom w potrzebie.


Wsparcie dla szkół i nauczycieli oraz stałe funkcjonowanie serwisu zwjr
 • 68 000 zł miesięcznie
 • 61 440 zł brakuje
9%
To teraz dla nas najważniejsza misja!!!

Dzwonią do nas nauczyciele i dyrektorzy szkół z całej Polski. Proszą o pomoc i wsparcie specjalisty gdy dojdzie do próby samobójczej lub samobójstwa któregoś z uczniów. Wiedzą, że taka tragedia ma wpływ na resztę dzieci. Boją się o ich życie i zdrowie.

My chcemy im pomóc! Mamy specjalistów i możliwości. Potrzebujemy tylko, a może właśnie aż tyle, czyli środków aby dotrzeć do nich z pomocą.

W ramach uzbieranej kwoty opłacimy bezpłatne konsultacje dla szkół w których uczeń popełnił próbę samobójczą lub zginął w wyniku samobójstwa. Będziemy udzielać indywidualnych porad i interwencji dla nauczycieli i pedagogów. Opłacimy specjalistów suicydologów, którzy przygotują materiały edukacyjne i pomocowe, a także pokryjemy koszty organizacyjne związane z prowadzeniem tych konsultacji , oraz z prowadzeniem www.zwjr.pl

Dzięki Twojemu wsparciu możemy realizować wyznaczone do tej pory cele oraz zrealizować ten projekt.

Nie zawsze udaje nam się pozyskać dofinansowanie na nasze działania. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli działać w trybie ciągłym nie martwiąc się o to, że zabraknie środków na opłacenie specjalistycznej pomocy osobom w potrzebie.
Działalność inicjatywy życie warte jest rozmowy
 • 6 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Samobójstwom można zapobiegać!

Wierzymy, że podstawą jest edukacja. Każdy może udzielić pierwszej pomocy emocjonalnej.

Dlatego naszym pierwszym celem jest docieranie do jak najszerszego grona odbiorców z treściami edukacyjnymi i pomocowymi. Realizujemy to poprzez regularne prowadzenie mediów społecznościowych, a także pisanie maili do szkół, instytucji pomocowych, ośrodków dla seniorów i innych miejsc gdzie mogą znajdować się osoby w kryzysie. Wchodzą w to także rozmowy z dziennikarzami i twórcami kultury, dzięki czemu coraz więcej osób w kryzysie i ich bliskich może uzyskać informacje o dostępnej pomocy.

Dzięki takiej kwocie opłacimy podstawowe koszty organizacyjne związane z naszą działalnością.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora życie warte jest rozmowy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magda Lecz.
Magda Lecz.
20 zł
Karol Szerszeń
Karol Szerszeń
20 zł
Monika Mroczkowska
Monika Mroczkowska
10 zł
Hanna Horwath
Hanna Horwath
50 zł
Ela
Ela
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.