1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Pomagasz nam TKAĆ!

Czujemy wdzięczność, że pomagasz nam rosnąć i TKAĆ. Twoje wsparcie postrzegamy jak symboliczny “bilet” na organizowane przez nas wydarzenia. Przypominasz nam, że to, co staramy się robić za darmo dla jak największej grupy osób ma sens i wartość. Twój “bilet” pozwala nam docierać do tysięcy osób.

Próg trzeci zawiera w sobie wszystkie dobrodziejstwa poprzednich progów. Wspierając nas tą kwotą zyskujesz dodatkowo:

1. możliwość wzbogacenia swojego wpisu w “Księdze Patronów” o dowolne przesłanie - czekamy na krótką formę tekstową (do 3-5 zdań) którą zamieścimy w Księdze,

2. pierwszeństwo udziału w wybranych wydarzeniach ograniczonych limitem miejsc (np. konferencje i spotkania eksperckie),

3. raz w miesiącu przesłaną przez nas propozycje książek, podcastów, publikacji wartych zapoznania - wszystko to w ramach tematyki naszych działań.

100 zł miesięcznie

UTKALIŚMY już kawał relacji!

Bardzo dziękujemy za ten gest! Twoje wsparcie traktujemy jako wyraz głębokiej wiary w naszą misję urzeczywistniania SpoTKANIA. Ten poziom wsparcia to równowartość biletu na naprawdę dobre wydarzenie kulturalne. To wsparcie umożliwiające nam stabilny rozwój i skupienie się na naszej misji, którą wspólnie możemy realizować.

Na tym poziomie wsparcia zyskujesz wszystko, co zawierają poprzednie progi. Dodatkowo zyskasz:

1. książkę, którą wybierzesz spośród propozycji związanych bezpośrednio z naszą działalnością i rezonujących z nami. Ponadto książka będzie zawierać dedykację od naszego zespołu (książkę przekazujemy Patronom wspierającym nas co najmniej 3 miesiące. Staramy się proponować tę nagrodę raz na pół roku),

2. raz na trzy miesiące zgłębimy dla Ciebie wybrany temat związany z naszą działalnością i wyślemy do Ciebie maila pełnego wiedzy lub podzielimy się z Tobą kulisami naszej pracy.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Alegoria

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.