1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

ZOSTAŃ MOIM
TOWARZYSZEM PODRÓŻY!


Bądź zawsze na bieżąco. Wspierając mnie dyszką, otrzymasz:

1. PO PIERWSZE!

Dostęp do unikalnej, zamkniętej grupy dla Patronów na portalu Facebook! Na grupie będą pojawiać się:

- spontaniczne live`y - czyli zapraszam za kulisy mojej wyprawy i życia! Dla Patronów nadawałem już na żywo z pustyni Gobi, kazachstańskich stepów, górskiego Karabachu, mongolskiej jurty, z Bajkonuru, z zamarzniętego Bajkału...wszędzie tam Patroni byli ze mną! Obecnie budujemy chatke na skraju dżungli w Kambodży!

- wcześniejsze premiery odcinków, ale też trailerów i materiałów video tylko dla Patronów (nawet z tygodniowym wyprzedzeniem!)

- po premierze każdego odcinka serii na grupie pojawi się osobny wątek - to będzie miejsce na Wasze pytania i odpowiedzi!

- setki godzin dodatkowych materiałów z najnowszej wyprawy! Na własne oczy możesz zobaczyć, jak powstaje chatka na skraju dżungli, na grupie czekają filmy, zdjęcia, nagrania, dyskusje… Tak buduję dom w Kambodży, a Patroni są ze mną każdego dnia

- dostęp do lokalizacji live podczas wypraw i lokalnych tripów - sprawdź, czy nie zeżarł mnie niedźwiedź lub nie ubił Ruski (kilka razy Patroni mieli już wątpliwości!)

- specjalne ankiety, w których będę pytał Was o zdanie – i chodzi tu o konsultacje w sprawie publikacji filmów, działań, ale i…przebiegu wypraw! Gdy tylko znajdziemy się gdzieś na rozdrożu, będę chciał, żebyście wspólnie ze mną podjęli decyzję, co robić dalej!

- luźne dyskusje i niespodzianki :)

2. PO DRUGIE!

Zapraszam Cię też na specjalny serwer Discord, gdzie:

- wspólnie z Patronami rozmawiamy na czacie tekstowym, ale również czacie głosowym i video!Mamy za sobą wiele dyskusji do późnej nocy o podróżach i życiu. Dołącz do nas!

- regularnie raportuję, gdzie jestem i co robię - zarówno w Polsce (dzięki temu umawiamy się na spontaniczne spotkania z Patronami!) jak i podczas wszystkich wypraw

3. PO TRZECIE!

Każdy Patron z tego i wyższych progów ma zaproszenie na WSZYSTKIE spotkania - zarówno te oficjalne, jak i spontaniczne, w różnych miejscach Polski (już niejeden Patron przejechał się Ładą!)

20 zł miesięcznie

KIEROWNIK KANAŁU
+ wizyta listonosza...

- Wszyscy Patroni z tego progu zostaną wymienieni w napisach końcowych moich filmów!

Twoje imię/nazwisko/nick zobaczysz na specjalnej planszy - każdy ze wspierających otrzyma też tytuł Kierownika Kanału. Skoro zatrudniasz Miszę, to należy Ci się kierownicze stanowisko!

- Wszyscy Patroni z tego i wyższych progów będą otrzymywać kartki pocztowe z moich wypraw!

Wszyscy Patroni z tego i wyższych progów będą otrzymywać ode mnie upominki z podroży. Są to pocztówki i magnesy z odwiedzanych miejsc, ale nie tylko. Z Kambodży, gdzie obecnie jestem, wysyłam ręcznej roboty noże z resorów samochodowych oraz słynny kambodżański pieprz i kawę. Wyobraźnia nie zna granic. Wszystko zależy od tego na co umówimy się z Patronami!

UWAGA! Żeby otrzymać pocztówkę, koniecznie wypełnij ankietę adresową - zajrzyj do sekcji Posty!

*Oczywiście, przysługują Ci też nagrody z progu 10 zł

50 zł miesięcznie

WIERCHUSZKA

Skoro wspierasz mnie tak hojnie, postaram się równie hojnie odwdzięczyć!

- Halo, tu Misza! Zadzwonię do każdego z Patronów z tego i wyższych progów – osobiście podziękuję Ci za wsparcie, pogadamy nieco o życiu, opowiem Ci o moich planach!

- Otrzymasz unikalny kontakt do mnie przez komunikator whatsapp, który pozwala na pozostanie w kontakcie pomimo granic i roamingów.

UWAGA! Żeby otrzymać nagrody, koniecznie wypełnij ankietę adresową - zajrzyj do sekcji Posty!

- Otrzymasz dostęp do specjalnej, zamkniętej Galerii Zdjęć . Z każdym odcinkiem na kanale, w galerii pojawi się kolejna porcja zdjęć w wysokiej rozdzielczości!

- Ekskluzywna Kołyma! Myślałeś, że widziałeś wszystko? No to jesteś w błędzie! Nie widziałeś nawet połowy Kołymy!

Istnieje specjalna wersja bez zbędnych cięć skompilowana w znacznie dłuższe odcinki. Nowa wersja to cała masa unikalnych nie przedstawionych jeszcze nigdzie materiałów, historii i prywatnych rozmów kręconych pośrodku niczego. W praktyce, w wersji oficjalnej ponad połowa materiału podczas montażu została wycięta.

Patron otrzyma dostęp do unikalnej, prywatnej wersji legendarnej Kołymy! Do tej pory pojawiło się już kilkanaście odcinków rozszerzonej wersji, a pojawi się sporo kolejnych!

Dla porównania:

Czas wersji oficjalnej: 21 godzin i 27 minut
Czas "surówki": ponad 90 (!) godzin

*Oczywiście, przysługują Ci również nagrody z progu 10 zł i 20 zł

100 zł miesięcznie

MECENAS DOBREGO MORALE

To już naprawdę mocne wsparcie – mam więc dla Ciebie specjalną nagrodę, która pozwoli Cię uhonorować:

- Każdy Mecenas zostanie oficjalnym sponsorem jednego z odcinków – na planszy początkowej pojawi się specjalna informacja „Mecenasem kanału jest {imię i nazwisko}”

- Mecenasi pojawią się również na samym początku listy Patronów, która będzie widoczna w napisach końcowych każdego odcinka nowej serii wschodniej

- Twoje specjalne pozdrowienia Każdy z Mecenasów otrzymaspecjalne, imienne pozdrowienie od...lokalnego mieszkańca, przemierzanych przeze mnie terenów! Ja oczywiście również do tych pozdrowień się dołączę :) Będziesz mógł się pochwalić rodzinie, znajomym i nieznajomym własnym, osobistym fragmentem jednej z wypraw!

UWAGA! Żeby otrzymać nagrody, koniecznie wypełnij ankietę adresową - zajrzyj do sekcji Posty!

Uwaga, nagrody są dostępne przy wsparciu min. trzymiesięcznym. Nagrody nie przysługują firmom!

*Oczywiście, przysługują Ci również nagrody z progu 10 zł, 20 zł, 50 zł i 75 zł

200 zł miesięcznie

JAK JA CIEBIE SZANUJĘ!

Oho, takie wsparcie zobowiązuje do wyjątkowej formy podziękowania!

Chciałbym odwdzięczyć się osobistym spotkaniem - jeśli będziesz kiedyś we Wrocławiu lub na grupie dla Patronów zobaczysz, że jestem niedaleko - napisz koniecznie!

Spotkamy się, podziękuję Ci osobiście, pojedziemy Ładą i porozmawiamy - a później? Kto wie co przyniesie dzień! Zdecydowanie będę się chciał jednak dowiedzieć, co sprawiło, że wspierasz mnie tak hojnie...

UWAGA! Żeby otrzymać nagrody, koniecznie wypełnij ankietę adresową - zajrzyj do sekcji Posty!

Uwaga! Nagroda jest dostępna przy wsparciu min. trzymiesięcznym. Nagroda nie przysługuje firmom!

*Oczywiście, przysługują Ci również nagrody z progu 10 zł, 20 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł

avatar

Nowy użytkownik

Autostopem Na Koniec Świata

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.