Autostopem Na Koniec Świata

W Patronite od 21.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 70

Liczba Patronów: 55

Zostań Patronem
Kup na prezent
337 patronów

1. Operacja "Tropikalny Misza"!

10 000 zł

miesięcznie

67%

osiągnięto

3 210 zł

brakujeDzień dobry z Kambodży.

Przejechałem tu na początku roku 2021 i na dobre zadomowiłem się w tym niezwykłym kraju. Zwiedzając Kambodżę poznaję lokalne społeczności, opowiadam o jej historii i kulturze. Od niedawna uczę się nawet jeżyka Khmerów.

To wszystko dzięki wsparciu Patronów. Dzięki wam powstają odcinki z moich przygód publikowane co tydzień na YT.

Co więcej, wasze wsparcie daje mi też czas na daily vlogi, które możecie znaleźć w zakładce „posty” na moim profilu na Patronite.

Kambodża wciągnęła mnie do tego stopnia, że postanowiłem przenieść tu swoją bazę wypadową, skąd będę wyruszał w kolejne wyprawy. Uczę się lokalnego języka i zwyczajów zaś na naszej grupie patronów i komunikatorze discord codziennie relacjonuję postępy z budowy „chatki na skraju dżungli”.

Mam tu swoich sąsiadów, znajomych, kolegów i koleżanki. Jeszcze nigdy nie udało mi się tak mocno wsiąknąć w lokalną społeczność.

A wszystko dzięki wam!

Stąd też wysyłam dla was rożne tropikalne niespodzianki. Ręcznej roboty noże, kambodżańska kawę i legendarny czarny pieprz. NAJLEPSZY PIEPRZ NA CAŁYM ŚWIECIE!

2. Operacja "Arktyczny Misza"

11 000 zł

miesięcznie

61%

osiągnięto

4 210 zł

brakujePamiętacie przygody na łódce z Andrzejem. Płynęliśmy wówczas jesienią przez Morze Północne i złapał nasz sztorm? Andrzej wciąż, żyje, ma się dobrze, a jego krypa pływa.

Już snuję z nim kolejny ambitny plan. Chcemy popłynąć wzdłuż wybrzeży Norwegi na Spitsbergen, gdzie znajduje się stacja arktyczna. Zwiedzanie te mroźnej wyspy nie będzie należało do rzeczy łatwych.

Nie chodzi tu nawet o klimat , czy bezludzie. Po tej Norweskiej wyspie beztrosko hasają sobie dzikie niedźwiedzie polarne. Tak więc konieczne będzie zaopatrzenie się w broń palną po zaokrętowaniu u jej wybrzeży. Jednak Spitsbergen to nie koniec, ta wyprawa będzie znacznie ambitniejsza, o czym przekonacie się na wiosnę przyszłego roku.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Batmandarkness
Batmandarkness
Próg: 20 zł
Rafal Okaj
Rafal Okaj
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Michał Pietrzak
Michał Pietrzak
Próg: 20 zł
Konrad Sochaj
Konrad Sochaj
Próg: 10 zł
Marcin Prarat
Marcin Prarat
Próg: 10 zł