1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Przede wszystkim – dziękuję za wsparcie. Doceniam Twój gest!
Podstawowy próg gwarantuje miesięczny dostęp do ekskluzywnej, ZAUFANEJ grupy na Facebooku i wyjątkowych treści specjalnie dla naszej społeczności (tajne przez poufne!).

Jakie konkretnie?

- Najbardziej osobiste i aktualne przemyślenia, newsy i plotki - wszystko to, czego nie dałbym do otwartego internetu.

- Najbardziej osobiste zdjęcia i nagrania z centrum akcji.

- Dedykowane, kameralne połączenia live z moimi Patronami – najbardziej osobisty kontakt, na jaki można sobie pozwolić online.

- Specjalne shoty: materiały wideo: szybkie komentarze z bieżących sytuacji czy obrazki z miejsca akcji - czasem z padoku, czasem ze spaceru po Melbourne, czy Singapurze czy w końcu z podróży.

- To także Wasza przestrzeń, gdzie w zacnym, kulturalnym i życzliwym sobie gronie moi Patroni zamieszczają własne posty o Formule 1, motorsporcie czy w końcu autach cywilnych. Mogą się poradzić lub po prostu pośmiać w doborowym towarzystwie!

- Materiały na grupie dotyczą nie tylko wydarzeń sportowych ale też livestyle'u tak, abyśmy mogli się poznać jeszcze bliżej.

Do grupy na FB dochodzi specjalny Patronusowy Kanał na Discordzie, do którego dostajesz dostęp przez naszą facebookową grupę.
Na nim podczas wyścigu live komentujemy to, co dzieje się na torze i obok toru. Bez cenzury!

Dodatkowo masz wolny wstęp na specjalne spotkania face to face dla Patronów na całym świecie!
Zapraszamy, dołącz do naszej grupy!

50 zł miesięcznie

Jeśli spotkania ze mną cenisz na tyle, aby dorzucić pięć dyszek… Poczytuję to za hojny dowód uznania dla całej mojej pracy – F1 Vlogów na YouTubie, tekstów na Facebooku, twittów, zdjęć i informacji na moim Twitterze oraz Instagramie. No i podcastów rzecz jasna! Pracy prowadzonej od lat. Pewnie część tej drogi przeszliśmy razem.
Twoje wsparcie jest dla mnie nieocenione, dlatego chciałbym aby świat się o nim dowiedział! Dzięki osobom takim jak Ty mogę się rozwijać jeszcze szybciej.
Dlatego po przekroczeniu tego progu rezerwujesz sobie miejsce na honorowej liście patronów, która będzie opublikowana na moim kanale na Youtube.
Jeszcze więcej jeszcze bardziej ekskluzywnych materiałów znajdziesz na naszej tajnej grupie dla Patronów na Facebooku. Plan jej działań zamieściłem w pierwszym progu. Discord tylko czeka na Twoje dołączenie! Będzie się działo, szczególnie podczas wyścigów ;)
Bonusy z poprzednich progów dotyczą oczywiście także Ciebie!

500 zł miesięcznie

Jest tylko jeden sposób w jaki mógłbym Ci podziękować za TAKI gest. Spotkajmy się! Ale w adekwatnych do naszej pasji warunkach 😉

Zapraszam Cię na tor wyścigowy!
Po pierwsze raz w roku przewiozę Cię na prawym fotelu naszego Studia Nagraniowego, lub innej, zacnej fury. Oprócz tego sam będziesz mógł sprawdzić możliwości swojej maszyny! Potrzebujesz wsparcia? Do dyspozycji będzie profesjonalny trener!
Drugim spotkaniem w roku będzie zaproszenie na tor gokartowy, aby razem poupalać i porywalizować na wózkach w tym ekskluzywnym gronie!
[Mowa o oddzielnym spotkaniu niż w poprzednim progu]
Oprócz tego za każdym razem zapraszam na lunch i pogaduchy w zacnym towarzystwie. W te dni, na tych torach będziemy do Twojej dyspozycji. Termin spotkania zostanie ogłoszony z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Spotkania będą organizowane dwa razy do roku – raz na torze, raz na gokartach - dla tej grupy Patronów, którzy będą wspierali naszą działalność na Patronite przez co najmniej pięć miesięcy, na tym właśnie progu.

Oczywiście benefity z poprzednich progów dotyczą także Ciebie, czyli:
- Dostęp do naszej Grupy Patronów na Facebooku (dożywotni).
- Dostęp do naszej Discordowej społeczności
- Spotkania on-lineowe
- Umieszczenie na honorowym miejscu naszej listy patronów na kanale na Youtube
- Możliwość udziału w Patronusowym Turnieju Gokartowym

To chyba Ty namawiałeś mnie przez lata, żebym w końcu ogarnął ten Patronite… ;) Cóż. Miałeś świętą rację. Udało się!
Dziękuję za dobre rady, prośby, a chwilami nawet groźby ;) Dzięki ludziom takim, jak Ty – oraz wszyscy moi Patroni – czuję się spełnionym dziennikarzem. Dzięki Wam moja praca staje się kompletna. Nabiera prawdziwego sensu, bo nie byłoby go bez zaangażowanych odbiorców, którzy pragną uczestniczyć w tworzeniu moich wszystkich treści.
Pasja staje się pracą.
Dziękuję :)

avatar

Nowy użytkownik

Cezary Gutowski

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.