1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

PRÓG ZA 10 ZŁ:


Z całego serca dziękuję za Twoje wsparcie! Cieszę się, że tak bardzo doceniasz moją pracę! Zachęcam do dołączenia na naszą Patronusową grupę na Facebooku, gdzie omawiamy wszelkie sprawy organizacyjne i przy okazji dzielimy się naszą pasją i utrzymujemy kontakty w gronie największych Pasjonatów Motorsportu. Tako w piśmie, jako obrazie i dźwięku ;)
Dodatkowo mam też grupę wtajemniczonych na Discordzie, gdzie spotykamy się podczas weekendów F1 i WEC, omawiając na gorąco wydarzenia na torze – bez cenzury i znieczulenia. Będzie mi bardzo miło, jeśli będziemy mogli się tam spotykać.

Gdy organizujemy otwarte wyjazdy na wyścigi lub spotkania Fanów motorsportu – jako Patron zawsze dowiesz się o nich w pierwszej kolejności, abym miał pewność, że nie zabraknie tam miejsca dla Ciebie!

50 zł miesięcznie

PRÓG ZA 50 ZŁ:


Pięciokrotna radość! Poczytuję to za hojny dowód wdzięczności za lata pasji, którą dzieliłem się z moimi czytelnikami i widzami bez żadnych oczekiwań. W F1 Vlogach na YouTubie, tekstach i filmach na Facebooku, twittach, zdjęciach i nagraniach na moim „X-ie” oraz Instagramie. Nie wspominając o Tik Toku ;) No i w podcastach rzecz jasna! Działalności prowadzonej od lat na otwartych kanałach. Zapewne część tej drogi przeszliśmy razem, a przed nami kolejne rozdziały tej historii…
Pamiętaj, że na Facebooku i Discordzie jest nas więcej i stanowimy fantastyczną społeczność. Nasze spotkania są epickie! Pamiętaj też, że gdy organizujemy wyjazdy na wyścigi lub spotkania z Fanami – jako Patron zawsze dowiesz się o nich w pierwszej kolejności i będziesz mieć pierwszeństwo przy rezerwowaniu miejsc abym ja miał pewność, że będę mógł Cię poznać osobiście!

250 zł miesięcznie

PRÓG ZA 250 ZŁ:


Mam wielkie szczęście, że mam aż tak zaangażowaną grupę odbiorców - widzów i czytelników, którzy mają możliwość i pragną tak bardzo docenić moje starania w mediach społecznościowych. Osoby takie jak Ty dodają mi sił w chwilach, gdy zbliżam się do limitów.

Dzięki Tobie dziennikarskie dochody mogę przeznaczyć na produkcję większej liczby materiałów, zakup lepszego sprzętu i wyjazdy na kolejne wyścigi oraz nadawanie z centrum akcji, ponieważ prywatne potrzeby życia codziennego zaspokajam datkami od moich Patronów.
Gdy organizujemy wyjazdy na wyścigi lub spotkania z Fanami – jako Patron zawsze dowiesz się o nich w pierwszej kolejności – bez obaw, że zabraknie miejsca dla Ciebie! Mam nadzieję, że uda mi się poznać z Tobą osobiście!

500 zł miesięcznie

PRÓG ZA 500 ZŁ:


Jestem w szoku! Czuję się zaszczycony i wyróżniony. Po prostu musimy się spotkać! Mam nadzieję, że nie raz! Jeśli nadarzy się okazja, z radością osobiście Tobie podziękuję za Twoje zaangażowanie. A okazja na pewno się znajdzie! Już ja się o to postaram! Zawsze będziesz na priorytetowej liście, gdy będziemy organizować spotkania i wspólne wypady na wyścigi F1 czy WEC. Dowiesz się o nich w pierwszej kolejności, abym ja miał pewność, że Ciebie na nich nie zabraknie!
To chyba Ty namawiałeś mnie przez lata, żebym w końcu ogarnął ten Patronite… ;) Cóż. Miałeś świętą rację. Udało się! Dziękuję za dobre rady, prośby, a chwilami nawet groźby ;) Dzięki ludziom takim, jak Ty – oraz wszyscy moi Patroni – czuję się spełnionym dziennikarzem. Dzięki Wam Motorsport jest dla mnie czymś znacznie więcej, niż pracą. To wspólnie dzielona pasja.
Dziękuję :)

avatar

Nowy użytkownik

Cezary Gutowski

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.