Avatar użytkownika

Cezary Gutowski

433
patronów
12 980 
miesięcznie
481 280 
łącznie
433
patronów
12 980 zł 481 280 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Przede wszystkim – dziękuję za wsparcie. Doceniam Twój gest!
Podstawowy próg gwarantuje miesięczny dostęp do ekskluzywnej, ZAUFANEJ grupy na Facebooku i wyjątkowych treści specjalnie dla naszej społeczności (tajne przez poufne!).

Jakie konkretnie?

- Najbardziej osobiste i aktualne przemyślenia, newsy i plotki - wszystko to, czego nie dałbym do otwartego internetu.

- Najbardziej osobiste zdjęcia i nagrania z centrum akcji.

- Dedykowane, kameralne połączenia live z moimi Patronami – najbardziej osobisty kontakt, na jaki można sobie pozwolić online.

- Specjalne shoty: materiały wideo: szybkie komentarze z bieżących sytuacji czy obrazki z miejsca akcji - czasem z padoku, czasem ze spaceru po Melbourne, czy Singapurze czy w końcu z podróży.

- To także Wasza przestrzeń, gdzie w zacnym, kulturalnym i życzliwym sobie gronie moi Patroni zamieszczają własne posty o Formule 1, motorsporcie czy w końcu autach cywilnych. Mogą się poradzić lub po prostu pośmiać w doborowym towarzystwie!

- Materiały na grupie dotyczą nie tylko wydarzeń sportowych ale też livestyle'u tak, abyśmy mogli się poznać jeszcze bliżej.

Do grupy na FB dochodzi specjalny Patronusowy Kanał na Discordzie, do którego dostajesz dostęp przez naszą facebookową grupę.
Na nim podczas wyścigu live komentujemy to, co dzieje się na torze i obok toru. Bez cenzury!

Dodatkowo masz wolny wstęp na specjalne spotkania face to face dla Patronów na całym świecie!
Zapraszamy, dołącz do naszej grupy!
20 zł miesięcznie
Drugi krok zaangażowania zasługuje na wirtualny certyfikat Patrona . W ten sposób pragnę wyrazić swoją wdzięczność za to, że wspierasz rozwój moich mediów, bo ta droga prowadzi dalej, wyżej.
Twój gest sprawi, że poczuję się jak twórca ekskluzywnego wirtualnego magazynu , który żyje praktycznie 24 godziny na dobę , a na który składają wszystkie generowane przeze mnie treści w mediach społecznościowych. Każdy grant przeznaczę na to, abyśmy byli bliżej i wiedzieli więcej .

Równocześnie zapraszam do mojej zamkniętej grupy dla Patronów na Facebooku - jej misję znajdziesz w pierwszym progu. Discord też stoi dla Ciebie otworem!
50 zł miesięcznie
Jeśli spotkania ze mną cenisz na tyle, aby dorzucić pięć dyszek… Poczytuję to za hojny dowód uznania dla całej mojej pracy – F1 Vlogów na YouTubie, tekstów na Facebooku, twittów, zdjęć i informacji na moim Twitterze oraz Instagramie. No i podcastów rzecz jasna! Pracy prowadzonej od lat. Pewnie część tej drogi przeszliśmy razem.
Twoje wsparcie jest dla mnie nieocenione, dlatego chciałbym aby świat się o nim dowiedział! Dzięki osobom takim jak Ty mogę się rozwijać jeszcze szybciej.
Dlatego po przekroczeniu tego progu rezerwujesz sobie miejsce na honorowej liście patronów, która będzie opublikowana na moim kanale na Youtube.
Jeszcze więcej jeszcze bardziej ekskluzywnych materiałów znajdziesz na naszej tajnej grupie dla Patronów na Facebooku. Plan jej działań zamieściłem w pierwszym progu. Discord tylko czeka na Twoje dołączenie! Będzie się działo, szczególnie podczas wyścigów ;)
Bonusy z poprzednich progów dotyczą oczywiście także Ciebie!
100 zł miesięcznie
Wow! Chcesz mi dać tak wiele, więc i ja mam coś dla Ciebie! W ramach tego progu mam dla Ciebie wejściówkę spotkania online’owe Patronów, zrealizowane na odpowiedniej platformie.
Raz na cztery miesiące połączymy się przez wideo i będziemy dyskutować o wybranych przez Patronów tematach. Każdy będzie mógł zabrać głos! (oczywiście częściej będziemy się spotykać na tradycyjnych live’ach na naszej grupie facebookowej!)

Jak każdy Patron dostajesz rzecz jasna dostęp do mojej ekskluzywnej grupy na Facebooku, opisanej w pierwszym progu. Od razu na cały rok! Podobnie z naszym Patronusowym Discordem. I także Ty znajdziesz się na honorowej liście moich Patronów na moim kanale na Youtube 🙂
Dziękuję za ten gest!
250 zł miesięcznie
Twój gest robi wielkie wrażenie! Fizyczny certyfikat, dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku oraz miejsce na honorowej liście Patronów, udostępnionej na moim oficjalnym fan page’u to oczywista oczywistość.
Do tego pragnę zrobić coś specjalnie tylko dla Ciebie! Nagranie, na dowolną okazję, ze słowami podziękowania i dedykacją dla Ciebie lub… wybranej przez Ciebie osoby/osób – raz na kwartał, jeśli zdecydujesz się mnie wspierać na tym poziomie przez minimum trzy miesiące. Użyj wyobraźni! Jeżeli chciałbyś żeby w tym filmie zawarte było coś specjalnego, np. pozdrowienia dla teściowej, daj znać!
300 zł miesięcznie
Twój gest robi wielkie wrażenie! Dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku i Discordzie, miejsce na honorowej liście Patronów, na moim kanale na Youtube oraz wejściówka na Patronusowe spotkania online to oczywista oczywistość.

Do tego dostajesz możliwość uczestnictwa* w Patronusowym Turnieju Gokartowym, który zorganizujemy raz na rok dla Patronów z tego progu. Po ciężkich bojach na pewno wybierzemy się na małe świętowanie!

Spotkanie będzie organizowane raz na rok dla tej grupy Patronów, którzy będą wspierali naszą działalność na Patronite przez co najmniej sześć miesięcy, na tym właśnie progu.
[*próg nie zakłada pokrycia wszystkich kosztów startu w Turnieju]
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
6 dostępnych miejsc
Jest tylko jeden sposób w jaki mógłbym Ci podziękować za TAKI gest. Spotkajmy się! Ale w adekwatnych do naszej pasji warunkach 😉

Zapraszam Cię na tor wyścigowy!
Po pierwsze raz w roku przewiozę Cię na prawym fotelu naszego Studia Nagraniowego, lub innej, zacnej fury. Oprócz tego sam będziesz mógł sprawdzić możliwości swojej maszyny! Potrzebujesz wsparcia? Do dyspozycji będzie profesjonalny trener!
Drugim spotkaniem w roku będzie zaproszenie na tor gokartowy, aby razem poupalać i porywalizować na wózkach w tym ekskluzywnym gronie!
[Mowa o oddzielnym spotkaniu niż w poprzednim progu]
Oprócz tego za każdym razem zapraszam na lunch i pogaduchy w zacnym towarzystwie. W te dni, na tych torach będziemy do Twojej dyspozycji. Termin spotkania zostanie ogłoszony z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Spotkania będą organizowane dwa razy do roku – raz na torze, raz na gokartach - dla tej grupy Patronów, którzy będą wspierali naszą działalność na Patronite przez co najmniej pięć miesięcy, na tym właśnie progu.

Oczywiście benefity z poprzednich progów dotyczą także Ciebie, czyli:
- Dostęp do naszej Grupy Patronów na Facebooku (dożywotni).
- Dostęp do naszej Discordowej społeczności
- Spotkania on-lineowe
- Umieszczenie na honorowym miejscu naszej listy patronów na kanale na Youtube
- Możliwość udziału w Patronusowym Turnieju Gokartowym

To chyba Ty namawiałeś mnie przez lata, żebym w końcu ogarnął ten Patronite… ;) Cóż. Miałeś świętą rację. Udało się!
Dziękuję za dobre rady, prośby, a chwilami nawet groźby ;) Dzięki ludziom takim, jak Ty – oraz wszyscy moi Patroni – czuję się spełnionym dziennikarzem. Dzięki Wam moja praca staje się kompletna. Nabiera prawdziwego sensu, bo nie byłoby go bez zaangażowanych odbiorców, którzy pragną uczestniczyć w tworzeniu moich wszystkich treści.
Pasja staje się pracą.
Dziękuję :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Cezary Gutowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niezależny dziennikarz sportowy, ekspert Formuły 1 i pasjonat motoryzacji, który z miejsca akcji relacjonuje i komentuje najważniejsze wydarzenia światowego motorsportu. Dołącz do społeczności pasjonatów i bądź zawsze gościem VIP – w centrum akcji sportu samochodowego na najwyższym poziomie.

Jestem pasjonatem samochodów, który – zapatrzony jako dzieciak w najszybsze maszyny świata (bolidy Formuły 1) i najlepszych kierowców świata – zamarzył, aby zamiast w telewizorze, śledzić ten niesamowity sport w miejscu akcji. Dlatego właśnie zostałem dziennikarzem. Tak rozpoczęła się moja wielka życiowa przygoda, dzięki której mogłem obserwować z bliska i relacjonować dla Was najbardziej wiekopomne chwile polskiego sportu wyścigowego – drogę naszego kierowcy od kategorii juniorskich aż do Formuły 1, jego zmagania w rajdach WRC oraz powrót do królowej sportów motorowych. O tym wszystkim możecie przeczytać w biografii, którą napisaliśmy z Aldoną Marciniak: "Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy" lub obejrzeć sporą część tej historii moimi oczami w programie dokumentalnym "Robert Kubica – Moja Pasja" dołączonym do poprzedniej biografii.

23 lata później wciąż żyję sportem motorowym (i samochodami) i wciąż uwielbiam dzielić się swoją pasją z Wami. Dla Was nadaję na żywo z pierwszej linii ognia światowego motorsportu. A że czasy się zmieniły i nadeszła era mediów społecznościowych, zacząłem tworzyć bezpośrednio dla Was – na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTubie. W tym trybie obowiązuje zasada: umiesz liczyć, licz na siebie, ale wielokrotnie dawaliście mi do zrozumienia, że organizując liczne eskapady po torach całego świata – własnym sumptem – mogę liczyć także na Was. Dlatego założyłem konto na Patronite.

 

 

Zapraszam, abyście poprzez swój wkład w pozyskiwanie ekskluzywnych treści dołączyli do naszej społeczności pasjonatów motorsportu. Bądźcie moimi gośćmi VIP podczas pełnych emocji zmagań na najwyższym poziomie.

Na moim kanale znajdziecie:

  • F1 Vlogi, Szybkie Strzały, Magazyny... Pogłębione relacje z wyścigów i rajdów, zazwyczaj nagrywane w warunkach bojowych, na miejscu. Wzbogacone o komentarze i analizy ludzi, którzy na sporcie samochodowym pozjadali zęby.
  • Fotowspomnienia z moich niezliczonych przygód w motorsporcie - przede wszystkim podróży śladami Roberta Kubicy. Formuła Renault 2000, Formuła 3, World Series by Renault, Formuła 1, WEC, ERC, WRC...
  • Testy samochodów i relacje z wypadów na prezentacje aut cywilnych.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Cezary Gutowski w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Nowy sezon, nowe możliwości, więcej kontentu
  • 16 000 zł miesięcznie
  • 3 020 zł brakuje
81%
Najmilsi z Najmilszych!

Przede wszystkim dziękuję Wam z głębi serca za wsparcie w naszym drugim wspólnym sezonie. Nagrodę za przybliżanie Wam ukochanego przeze mnie sportu samochodowego, w co wkładam całe serce od 25 lat. Rozmiar i poziom Waszego wsparcia wciąż mnie zaskakuje i wzrusza. Nieustannie pokazujecie mi, że nie jestem sam. Zawsze mogę na Was liczyć.

W trzecim sezonie zaktualizowaliśmy progi. Zwiększamy możliwości interakcji, ponieważ pragnę mieć z Wami jak najlepszy kontakt. Będą kolejne spotkania – tak wirtualnie, jak i na żywo.
Moje zawodowe plany? Czeka nas około dziesięciu wyjazdów na Formułę 1, 4 rundy WEC i Le Mans, tradycyjnie śladem Roberta Kubicy. Będziemy też dalej śledzić kariery naszej polskiej młodzieży w motorsporcie. Podcast CoDrive, który jest podziękowaniem za Wasz gest, będzie kontynuowany w nowej formie. Nieustannie i niezależnie od wszystkiego dalej nagrywamy F1 Vlogi, wywiady oraz masę innych treści na YouTube. Działamy na Facebooku, Twitterze i Instagramie a do tego… doszedł TikTok :)

Wasz dotychczasowy wkład bardzo mi pomógł w podejmowaniu zawodowych decyzji. W końcu na wyścigi nie wysyła mnie żadna telewizja. Sam jestem sobie żeglarzem, sterem i okrętem, więc wyjazdy opłacam z własnej kieszeni. Dzięki Wam z większą swobodą podejmuję decyzje o kolejnych ruchach. W minionym roku Wasz gest ułatwił mi m. in. zorganizowanie aż dziewiętnastu wypraw: dziesięciu na Formułę 1, sześciu na wszystkie rundy ELMS i na 24-godzinny klasyk w Le Mans. Do tego Kartingowe Mistrzostwa Świata w Hiszpanii, czy 24-godzinny wyścig w Daytonie, w USA.
Przede wszystkim jednak daliście mi świadomość, że mam Was! Dajecie mi siłę i rozpęd do dalszych działań. To wszystko, co dostaję od Was przekłada się na poprawę i rozbudowę treści. I ta praca będzie kontynuowana w sezonie 2022.

Z nowym sezonem, w nowych, burzliwych czasach podnosimy poprzeczkę. Cel na ten rok to 16 000 zł miesięcznie. A ja zdobędę drugie tyle i zainwestujemy to w rozwój.

Dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie :)
Wasz Cez

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Cezary Gutowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mateusz Koziak
Mateusz Koziak
20 zł
Waldemar Lewandowicz
Waldemar Lewandowicz
10 zł
piotrek200v
piotrek200v
10 zł
emems
emems
50 zł
Patryk Lisowski
Patryk Lisowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.