Avatar użytkownika

Cezary Gutowski

388
patronów
11 560 
miesięcznie
561 450 
łącznie
388
patronów
11 560 zł 561 450 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
PRÓG ZA 10 ZŁ:


Z całego serca dziękuję za Twoje wsparcie! Cieszę się, że tak bardzo doceniasz moją pracę! Zachęcam do dołączenia na naszą Patronusową grupę na Facebooku, gdzie omawiamy wszelkie sprawy organizacyjne i przy okazji dzielimy się naszą pasją i utrzymujemy kontakty w gronie największych Pasjonatów Motorsportu. Tako w piśmie, jako obrazie i dźwięku ;)
Dodatkowo mam też grupę wtajemniczonych na Discordzie, gdzie spotykamy się podczas weekendów F1 i WEC, omawiając na gorąco wydarzenia na torze – bez cenzury i znieczulenia. Będzie mi bardzo miło, jeśli będziemy mogli się tam spotykać.

Gdy organizujemy otwarte wyjazdy na wyścigi lub spotkania Fanów motorsportu – jako Patron zawsze dowiesz się o nich w pierwszej kolejności, abym miał pewność, że nie zabraknie tam miejsca dla Ciebie!
20 zł miesięcznie
PRÓG ZA 20 ZŁ:


Podwójnie doceniony ;) Cieszę się, że pragniesz zaangażować się bardziej i możesz sobie na to pozwolić. Dzięki Tobie środki zarobione środki z mojej pracy dziennikarza mogę w większości inwestować w produkcję materiałów, sprzęt oraz wyjazdy na wyścigi, a dary z Patronite przeznaczać na zaspokajanie potrzeb życia codziennego. Ponawiam prośbę: spotykajmy się na Facebooku i Discordzie. Naprawdę zależy mi na stałym kontakcie z najbardziej zaangażowanymi czytelnikami i widzami.
Oczywiście tak jak w każdym progu - gdy organizujemy wyjazdy na wyścigi lub spotkania z Fanami – jako Patron zawsze dowiesz się o nich w pierwszej kolejności, abym miał pewność, że nie zabraknie tam miejsca dla Ciebie!
50 zł miesięcznie
PRÓG ZA 50 ZŁ:


Pięciokrotna radość! Poczytuję to za hojny dowód wdzięczności za lata pasji, którą dzieliłem się z moimi czytelnikami i widzami bez żadnych oczekiwań. W F1 Vlogach na YouTubie, tekstach i filmach na Facebooku, twittach, zdjęciach i nagraniach na moim „X-ie” oraz Instagramie. Nie wspominając o Tik Toku ;) No i w podcastach rzecz jasna! Działalności prowadzonej od lat na otwartych kanałach. Zapewne część tej drogi przeszliśmy razem, a przed nami kolejne rozdziały tej historii…
Pamiętaj, że na Facebooku i Discordzie jest nas więcej i stanowimy fantastyczną społeczność. Nasze spotkania są epickie! Pamiętaj też, że gdy organizujemy wyjazdy na wyścigi lub spotkania z Fanami – jako Patron zawsze dowiesz się o nich w pierwszej kolejności i będziesz mieć pierwszeństwo przy rezerwowaniu miejsc abym ja miał pewność, że będę mógł Cię poznać osobiście!
100 zł miesięcznie
PRÓG ZA 100 ZŁ:


Wow! Gruba sprawa. Niezmiernie się cieszę, że chcesz tak hojnie okazać swoje uznanie dla mojej pasji! Mam nadzieję, że będziemy się mogli zobaczyć! Jeśli nie na otwartych spotkaniach z Fanami Motorsportu lub na wyścigach Formuły 1 i WEC i w wybranych miejscach w Polsce, to chociaż on-line – czy to na Facebooku czy na Discordzie.
Dziękuję za Twój gest! Nie zapominaj - jako Patron zawsze dowiesz się w pierwszej kolejności o wszelkich Fanowskich spotkaniach i wspólnych wyjazdach, abym mógł mieć pewność, że nie zabraknie miejsca dla Ciebie!
250 zł miesięcznie
PRÓG ZA 250 ZŁ:


Mam wielkie szczęście, że mam aż tak zaangażowaną grupę odbiorców - widzów i czytelników, którzy mają możliwość i pragną tak bardzo docenić moje starania w mediach społecznościowych. Osoby takie jak Ty dodają mi sił w chwilach, gdy zbliżam się do limitów.

Dzięki Tobie dziennikarskie dochody mogę przeznaczyć na produkcję większej liczby materiałów, zakup lepszego sprzętu i wyjazdy na kolejne wyścigi oraz nadawanie z centrum akcji, ponieważ prywatne potrzeby życia codziennego zaspokajam datkami od moich Patronów.
Gdy organizujemy wyjazdy na wyścigi lub spotkania z Fanami – jako Patron zawsze dowiesz się o nich w pierwszej kolejności – bez obaw, że zabraknie miejsca dla Ciebie! Mam nadzieję, że uda mi się poznać z Tobą osobiście!
300 zł miesięcznie
PRÓG ZA 300 ZŁ:


Twój gest robi wielkie wrażenie! Mam nadzieję, że będziemy mieć kontakt i na grupie na Facebooku i na Discordzie oraz na spotkaniach z Fanami, o których zawsze będziemy Cię informować. Wspólne wypady to gwarancja świetnie spędzonego czasu oraz nowych znajomości z Pasjonatami Motorsportu, z którymi – gwarantuję – masz wiele wspólnego. Pamiętaj też, że masz pierwszeństwo przy rezerwacji miejsc na nasze imprezy i wyjazdy dla Fanów Motorsportu!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
7 dostępnych miejsc
PRÓG ZA 500 ZŁ:


Jestem w szoku! Czuję się zaszczycony i wyróżniony. Po prostu musimy się spotkać! Mam nadzieję, że nie raz! Jeśli nadarzy się okazja, z radością osobiście Tobie podziękuję za Twoje zaangażowanie. A okazja na pewno się znajdzie! Już ja się o to postaram! Zawsze będziesz na priorytetowej liście, gdy będziemy organizować spotkania i wspólne wypady na wyścigi F1 czy WEC. Dowiesz się o nich w pierwszej kolejności, abym ja miał pewność, że Ciebie na nich nie zabraknie!
To chyba Ty namawiałeś mnie przez lata, żebym w końcu ogarnął ten Patronite… ;) Cóż. Miałeś świętą rację. Udało się! Dziękuję za dobre rady, prośby, a chwilami nawet groźby ;) Dzięki ludziom takim, jak Ty – oraz wszyscy moi Patroni – czuję się spełnionym dziennikarzem. Dzięki Wam Motorsport jest dla mnie czymś znacznie więcej, niż pracą. To wspólnie dzielona pasja.
Dziękuję :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Cezary Gutowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niezależny dziennikarz sportowy, ekspert Formuły 1 i pasjonat motoryzacji, który z miejsca akcji relacjonuje i komentuje najważniejsze wydarzenia światowego motorsportu. Dołącz do społeczności pasjonatów i bądź zawsze gościem VIP – w centrum akcji sportu samochodowego na najwyższym poziomie.

Jestem pasjonatem samochodów, który – zapatrzony jako dzieciak w najszybsze maszyny świata (bolidy Formuły 1) i najlepszych kierowców świata – zamarzył, aby zamiast w telewizorze, śledzić ten niesamowity sport w miejscu akcji. Dlatego właśnie zostałem dziennikarzem. Tak rozpoczęła się moja wielka życiowa przygoda, dzięki której mogłem obserwować z bliska i relacjonować dla Was najbardziej wiekopomne chwile polskiego sportu wyścigowego – drogę naszego kierowcy od kategorii juniorskich aż do Formuły 1, jego zmagania w rajdach WRC oraz powrót do królowej sportów motorowych. O tym wszystkim możecie przeczytać w biografii, którą napisaliśmy z Aldoną Marciniak: "Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy" lub obejrzeć sporą część tej historii moimi oczami w programie dokumentalnym "Robert Kubica – Moja Pasja" dołączonym do poprzedniej biografii.

23 lata później wciąż żyję sportem motorowym (i samochodami) i wciąż uwielbiam dzielić się swoją pasją z Wami. Dla Was nadaję na żywo z pierwszej linii ognia światowego motorsportu. A że czasy się zmieniły i nadeszła era mediów społecznościowych, zacząłem tworzyć bezpośrednio dla Was – na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTubie. W tym trybie obowiązuje zasada: umiesz liczyć, licz na siebie, ale wielokrotnie dawaliście mi do zrozumienia, że organizując liczne eskapady po torach całego świata – własnym sumptem – mogę liczyć także na Was. Dlatego założyłem konto na Patronite.

 

 

Zapraszam, abyście poprzez swój wkład w pozyskiwanie ekskluzywnych treści dołączyli do naszej społeczności pasjonatów motorsportu. Bądźcie moimi gośćmi VIP podczas pełnych emocji zmagań na najwyższym poziomie.

Na moim kanale znajdziecie:

  • F1 Vlogi, Szybkie Strzały, Magazyny... Pogłębione relacje z wyścigów i rajdów, zazwyczaj nagrywane w warunkach bojowych, na miejscu. Wzbogacone o komentarze i analizy ludzi, którzy na sporcie samochodowym pozjadali zęby.
  • Fotowspomnienia z moich niezliczonych przygód w motorsporcie - przede wszystkim podróży śladami Roberta Kubicy. Formuła Renault 2000, Formuła 3, World Series by Renault, Formuła 1, WEC, ERC, WRC...
  • Testy samochodów i relacje z wypadów na prezentacje aut cywilnych.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Cezary Gutowski w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Nowy sezon, nowe możliwości, więcej kontentu
  • 16 000 zł miesięcznie
  • 4 440 zł brakuje
72%
Najmilsi z Najmilszych!

Przede wszystkim dziękuję Wam z głębi serca za wsparcie w naszym drugim wspólnym sezonie. Nagrodę za przybliżanie Wam ukochanego przeze mnie sportu samochodowego, w co wkładam całe serce od 25 lat. Rozmiar i poziom Waszego wsparcia wciąż mnie zaskakuje i wzrusza. Nieustannie pokazujecie mi, że nie jestem sam. Zawsze mogę na Was liczyć.

W trzecim sezonie zaktualizowaliśmy progi. Zwiększamy możliwości interakcji, ponieważ pragnę mieć z Wami jak najlepszy kontakt. Będą kolejne spotkania – tak wirtualnie, jak i na żywo.
Moje zawodowe plany? Czeka nas około dziesięciu wyjazdów na Formułę 1, 4 rundy WEC i Le Mans, tradycyjnie śladem Roberta Kubicy. Będziemy też dalej śledzić kariery naszej polskiej młodzieży w motorsporcie. Podcast CoDrive, który jest podziękowaniem za Wasz gest, będzie kontynuowany w nowej formie. Nieustannie i niezależnie od wszystkiego dalej nagrywamy F1 Vlogi, wywiady oraz masę innych treści na YouTube. Działamy na Facebooku, Twitterze i Instagramie a do tego… doszedł TikTok :)

Wasz dotychczasowy wkład bardzo mi pomógł w podejmowaniu zawodowych decyzji. W końcu na wyścigi nie wysyła mnie żadna telewizja. Sam jestem sobie żeglarzem, sterem i okrętem, więc wyjazdy opłacam z własnej kieszeni. Dzięki Wam z większą swobodą podejmuję decyzje o kolejnych ruchach. W minionym roku Wasz gest ułatwił mi m. in. zorganizowanie aż dziewiętnastu wypraw: dziesięciu na Formułę 1, sześciu na wszystkie rundy ELMS i na 24-godzinny klasyk w Le Mans. Do tego Kartingowe Mistrzostwa Świata w Hiszpanii, czy 24-godzinny wyścig w Daytonie, w USA.
Przede wszystkim jednak daliście mi świadomość, że mam Was! Dajecie mi siłę i rozpęd do dalszych działań. To wszystko, co dostaję od Was przekłada się na poprawę i rozbudowę treści. I ta praca będzie kontynuowana w sezonie 2022.

Z nowym sezonem, w nowych, burzliwych czasach podnosimy poprzeczkę. Cel na ten rok to 16 000 zł miesięcznie. A ja zdobędę drugie tyle i zainwestujemy to w rozwój.

Dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie :)
Wasz Cez

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Cezary Gutowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ryszard Nowicki
Ryszard Nowicki
10 zł
Bartłomiej Głuc
Bartłomiej Głuc
50 zł
Wojciech W.
Wojciech W.
10 zł
Filip Michalski
Filip Michalski
20 zł
bartek kusiak
bartek kusiak
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.