Cezary Gutowski

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 48

Liczba Patronów: 40

Zostań Patronem
400 patronów
7 600 miesięcznie
70 300 łącznie

Rozwijamy kanał!

8 000 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Najmilsi. 

Nadeszła ta wiekopomna chwila ;) W końcu poszedłem po rozum do głowy, aby zrobić to, do czego namawiacie mnie od tak dawna – początkowo prośbą, a ostatnio wręcz groźbą. Otwieram konto na Patronite! Dzięki niemu zainwestuję w rozwój kanału tak, aby nikt już nie zgłaszał, że dźwięk nie taki, a światło podłe (sczłajk, bo oni mają za ciemno w pracy) ;)

Niezbędny jest upgrade podstawowych narzędzi. Zakup lepszego recordera, mikrofonu, podstawowego światła. Rozbudowa domowego warsztatu – postawienie ministudia, gdzie także będę nagrywał dla Was programy i robił live'y. Sam tego wszystkiego nie ogarnę, więc chodzi też o dowody wdzięczności dla ludzi, którzy bardzo mi w tym pomagają. W końcu proza życia i "koszty twarde". Wydatki bieżące, jak transport, nocleg, wikt i opierunek, kiedy świat znowu ruszy. To coś, co dotąd było na mojej głowie, a w czym też od dawna chcieliście uczestniczyć.
Jestem za to bardzo wdzięczny, dlatego uznałem, że ponad to, co robię już teraz, stworzę dla Was, swoich Patronów coś specjalnego – naszą wewnętrzną grupę na Facebooku, na którą będę wysyłał najbardziej osobiste spostrzeżenia. Bezpośredni kontakt z Wami i ekskluzywne treści – prosto ode mnie, specjalnie dla Was. Już się cieszę na myśl o tym projekcie!
Jeszcze raz dziękuję wszystkim tym, którzy od tak dawna zagrzewali mnie do stworzenia tego profilu. Wybaczcie opieszałość, ale naprawdę miałem taki młyn, że nie nadążałem taczek ładować już przy sprawach bieżących. Chciałem też w miarę możliwości radzić sobie sam, ale przy tym nakładzie pracy... Bez wsparcia więcej z siebie nie wycisnę, a bardzo chciałbym. Potrzebuję narzędzi. Potrzebuję “paliwa”. Tym bardziej doceniam osoby, które same z siebie mają potrzebę, aby mi ich dostarczać.

Pozdrawiam serdecznie :)

Wasz Cez
Zostań Patronem