Cezary Gutowski

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 31

Liczba Patronów: 43

Zostań Patronem
Kup na prezent
474 patronów
13 640 miesięcznie
352 650 łącznie

Nowy sezon, nowe możliwości, więcej kontentu

16 000 zł

miesięcznie

85%

osiągnięto

2 360 zł

brakuje

Najmilsi z Najmilszych!

Przede wszystkim dziękuję Wam z głębi serca za wsparcie w naszym drugim wspólnym sezonie. Nagrodę za przybliżanie Wam ukochanego przeze mnie sportu samochodowego, w co wkładam całe serce od 25 lat. Rozmiar i poziom Waszego wsparcia wciąż mnie zaskakuje i wzrusza. Nieustannie pokazujecie mi, że nie jestem sam. Zawsze mogę na Was liczyć.

W trzecim sezonie zaktualizowaliśmy progi. Zwiększamy możliwości interakcji, ponieważ pragnę mieć z Wami jak najlepszy kontakt. Będą kolejne spotkania – tak wirtualnie, jak i na żywo.
Moje zawodowe plany? Czeka nas około dziesięciu wyjazdów na Formułę 1, 4 rundy WEC i Le Mans, tradycyjnie śladem Roberta Kubicy. Będziemy też dalej śledzić kariery naszej polskiej młodzieży w motorsporcie. Podcast CoDrive, który jest podziękowaniem za Wasz gest, będzie kontynuowany w nowej formie. Nieustannie i niezależnie od wszystkiego dalej nagrywamy F1 Vlogi, wywiady oraz masę innych treści na YouTube. Działamy na Facebooku, Twitterze i Instagramie a do tego… doszedł TikTok :)

Wasz dotychczasowy wkład bardzo mi pomógł w podejmowaniu zawodowych decyzji. W końcu na wyścigi nie wysyła mnie żadna telewizja. Sam jestem sobie żeglarzem, sterem i okrętem, więc wyjazdy opłacam z własnej kieszeni. Dzięki Wam z większą swobodą podejmuję decyzje o kolejnych ruchach. W minionym roku Wasz gest ułatwił mi m. in. zorganizowanie aż dziewiętnastu wypraw: dziesięciu na Formułę 1, sześciu na wszystkie rundy ELMS i na 24-godzinny klasyk w Le Mans. Do tego Kartingowe Mistrzostwa Świata w Hiszpanii, czy 24-godzinny wyścig w Daytonie, w USA.
Przede wszystkim jednak daliście mi świadomość, że mam Was! Dajecie mi siłę i rozpęd do dalszych działań. To wszystko, co dostaję od Was przekłada się na poprawę i rozbudowę treści. I ta praca będzie kontynuowana w sezonie 2022.

Z nowym sezonem, w nowych, burzliwych czasach podnosimy poprzeczkę. Cel na ten rok to 16 000 zł miesięcznie. A ja zdobędę drugie tyle i zainwestujemy to w rozwój.

Dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie :)
Wasz Cez
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Kodzis
Aleksandra Kodzis
Próg: 20 zł
Hubert Pukniel
Hubert Pukniel
Próg: 20 zł
Paweł Cibis
Paweł Cibis
Próg: 20 zł
Klaudia  Wanic
Klaudia Wanic
Próg: 10 zł
M. .Kaspr
M. .Kaspr
Próg: 10 zł
Ola Zielińska
Ola Zielińska
Próg: 50 zł