Cezary Gutowski

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 20

Liczba Patronów: 35

Zostań Patronem
460 patronów
13 640 miesięcznie
101 140 łącznie

Więcej kontentu + nowy kanał na YT

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Najmilsi z Namilszych

Przede wszystkim dziękuję Wam z całego serca za wsparcie w naszym pierwszym wspólnym sezonie. Jego rozmiar i szybkość, z jaką zareagowaliście po prostu mnie zaskoczyły i wzruszyły. Odciążyliście mnie w rzeczach, które dotąd były wyłącznie na mojej głowie. Pokazaliście, że nie jestem sam. Że mogę na Was liczyć.

W nowym sezonie przygotowaliśmy dla Was nowe progi. Nowe możliwości interakcji oraz upominki. Czeka nas około 9 wyjazdów na wyścigi Formuły 1, mniej więcej 7 na ELMS + Le Mans i być może jeszcze kilka na inne tory i kategorie, śladem Roberta. Kontynuujemy podcast coDrive i… rozkręcamy nowy kanał na YouTube, a to dopiero początek projektu coDrive!
Czekają nas także dalsze inwestycje w rozwój. Przede wszystkim sprzęt (dalsze upgrade’y dźwięku, nowe kamery, komputery do tworzenia treści w terenie i administrowania nimi stacjonarnie i dyski, do składowania nowych treści, a jest ich coraz więcej). Do tego operatorzy, montażyści. Ogólnie więcej treści, bardziej profesjonalnych na większej liczbie platform.
Wasz dotychczasowy wkład bardzo mi pomógł. Odciążyliście mnie w pracach bieżących i daliście większą swobodę w planowaniu działań. Wasz gest ułatwił mi m. in. wyprawy na dziewięć wyścigów DTM, dwa Formuły 1 w Bahrajnie czy w końcu na Daytonę 24. Pozwolił na podniesienie jakości i zatrudnienie osób do pomocy, umożliwił wystartowanie z podcastem oraz szykowanie kolejnych projektów. Pozwolił na pierwsze upgrade’y sprzętowe.
Przede wszystkim jednak dał świadomość, że mam Was! A Wy dajecie mi siłę i rozpęd do dalszych działań. Do rozwoju, bo to, co dołożyliście do moich zeszłorocznych działań zainwestowałem w poprawę i rozbudowę treści. I ta praca będzie kontynuowana w sezonie 2021.

Cel na ten rok to 10 000 zł miesięcznie (może być więcej! Wówczas więcej da się zrobić!). Podobnie jak w ubiegłym sezonie, ja zdobędę drugie tyle i zainwestujemy to wszystko w dalszy rozwój.
Razem 

Dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie :)

Wasz Cez
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
 Bartosz Szarowar
Bartosz Szarowar
50 zł miesięcznie
Mateusz Misiura
Mateusz Misiura
120 zł jednorazowo
Anonimowy patron
10 zł miesięcznie
Jędrzej Otręba
Jędrzej Otręba
10 zł miesięcznie
Grzegorz Tychawski
Grzegorz Tychawski
500 zł miesięcznie
Grzegorz Smetaniuk
Grzegorz Smetaniuk
10 zł miesięcznie