Cezary Gutowski

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 28

Liczba Patronów: 37

Zostań Patronem
Kup na prezent
454 patronów
13 580 miesięcznie
208 040 łącznie

Więcej kontentu + nowy kanał na YT

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Najmilsi z Namilszych

Przede wszystkim dziękuję Wam z całego serca za wsparcie w naszym pierwszym wspólnym sezonie. Jego rozmiar i szybkość, z jaką zareagowaliście po prostu mnie zaskoczyły i wzruszyły. Odciążyliście mnie w rzeczach, które dotąd były wyłącznie na mojej głowie. Pokazaliście, że nie jestem sam. Że mogę na Was liczyć.

W nowym sezonie przygotowaliśmy dla Was nowe progi. Nowe możliwości interakcji oraz upominki. Czeka nas około 9 wyjazdów na wyścigi Formuły 1, mniej więcej 7 na ELMS + Le Mans i być może jeszcze kilka na inne tory i kategorie, śladem Roberta. Kontynuujemy podcast coDrive i… rozkręcamy nowy kanał na YouTube, a to dopiero początek projektu coDrive!
Czekają nas także dalsze inwestycje w rozwój. Przede wszystkim sprzęt (dalsze upgrade’y dźwięku, nowe kamery, komputery do tworzenia treści w terenie i administrowania nimi stacjonarnie i dyski, do składowania nowych treści, a jest ich coraz więcej). Do tego operatorzy, montażyści. Ogólnie więcej treści, bardziej profesjonalnych na większej liczbie platform.
Wasz dotychczasowy wkład bardzo mi pomógł. Odciążyliście mnie w pracach bieżących i daliście większą swobodę w planowaniu działań. Wasz gest ułatwił mi m. in. wyprawy na dziewięć wyścigów DTM, dwa Formuły 1 w Bahrajnie czy w końcu na Daytonę 24. Pozwolił na podniesienie jakości i zatrudnienie osób do pomocy, umożliwił wystartowanie z podcastem oraz szykowanie kolejnych projektów. Pozwolił na pierwsze upgrade’y sprzętowe.
Przede wszystkim jednak dał świadomość, że mam Was! A Wy dajecie mi siłę i rozpęd do dalszych działań. Do rozwoju, bo to, co dołożyliście do moich zeszłorocznych działań zainwestowałem w poprawę i rozbudowę treści. I ta praca będzie kontynuowana w sezonie 2021.

Cel na ten rok to 10 000 zł miesięcznie (może być więcej! Wówczas więcej da się zrobić!). Podobnie jak w ubiegłym sezonie, ja zdobędę drugie tyle i zainwestujemy to wszystko w dalszy rozwój.
Razem 

Dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie :)

Wasz Cez
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Bogdanowicz
Damian Bogdanowicz
Próg: 500 zł
Adrian Szewczyk
Adrian Szewczyk
Próg: 20 zł
Anna Lipska
Anna Lipska
Próg: 50 zł
Łukasz Nowak
Łukasz Nowak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Wojtek Zwolak
Wojtek Zwolak
Próg: 20 zł