1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

PRZYJACIEL FUNDACJI

Wspierając w tym progu stajesz się Przyjacielem Fundacji i dołączasz do grona osób, które wspierają naszą misję dla tego doceniamy Twoje zaangażowanie i chcemy Ci serdecznie podziękować.

W tym progu otrzymasz:

1. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

2. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).

50 zł miesięcznie

HONOROWY WSPÓŁPRACOWNIK FUNDACJI

To konkretna kwota, dzięki takim osobom jak Ty, możemy prowadzić naszą służbę publiczną. Bardzo dziękujemy!

W tym progu otrzymasz:

1. Bezpłatny dostęp do szkolenia taktycznego/wojskowego z zakwaterowaniem tylko dla patronów.

2. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

3. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).

100 zł miesięcznie

MECENAS

To niesamowite!

Twoje zaufanie i wsparcie są dla nas dowodem, że warto zmieniać świat na lepsze. Udowadniasz, że to co robimy ma sens i że warto pomagać innym. Pamiętasz pewnie, jak mecenasi wspierali rozwijać sztukę czy literaturę, dziś Ty możesz zyskać to zaszczytne miano i wziąć pod swoje skrzydła całą Fundację i wszystkie jej działania. Każdy Patron z tego projektu zyskuje tytuł Mecenasa, dostając specjalny certyfikat. Dziękujemy Ci, że chcesz regularnie wspierać naszą służbę publiczną. Doceniamy Twoje zaangażowanie i chcemy Ci serdecznie podziękować za wsparcie naszej Fundacji.

W tym progu otrzymasz:

1. Bezpłatny dostęp do szkoleń organizowanych przez CA.

2. Bezpłatny dostęp do specjalnego szkolenia taktycznego/wojskowego tylko dla patronów.

3. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

4. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).

200 zł miesięcznie

MECENAS VIP

Brak słów!

Ciężko nam sobie wyobrazić, że ktoś mógłby wspierać nas taką kwotą co miesięcznie, to mógłby być tylko Mecenas VIP - to osoba, która stanowi istotny element na drodze rozwoju naszej Fundacji, ktoś taki jest niezbędny, albowiem dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i zasobami. Każdy Patron z tego projektu zyskuje tytuł Mecenasa VIP, dostając specjalny certyfikat.

W tym progu otrzymasz:

1. Zaproszenie na uroczystości organizowane przez CA w kategorii VIP.

2. Bezpłatny dostęp do szkoleń organizowanych przez CA.

3. Bezpłatny dostęp do specjalnego szkolenia taktycznego/wojskowego tylko dla patronów.

4. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

5. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).

avatar

Nowy użytkownik

FUNDACJA NA RZECZ OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA KRAJU "COMBAT ALERT"

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.