FUNDACJA NA RZECZ OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA KRAJU "COMBAT ALERT"

W Patronite od 14.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1159

Liczba Patronów: 1309

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
335 miesięcznie
6 630 łącznie
Patronite łączy Fundację CA z osobami, które chcą wspierać naszą służbę publiczną, nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Fundacja - zyska możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania naszej misji społecznej.

O Autorze

Jesteśmy certyfikowaną organizacją proobronną. Posiadamy dwustronne porozumienie z MON. Cenimy niezależność i sami finansujemy nasze społeczne projekty, poprzez darowizny członków i ludzi dobrej woli. Jesteśmy wyspecjalizowanym podmiotem pozarządowy, który stawia sobie za cel, wychowywanie młodzieży w duchu patriotycznym, wokoło takich wartości jak: Bóg, Honor, Ojczyzna. Budujemy oddolnie społeczne zaplecze Sił Zbrojnych RP.

Po co nam Patronite? 

Każdy Patron jest współtwórcą służby Fundacji CA. Wspierając nas finansowo,  pomagasz nam się rozwijać w pracy z młodzieżą. Masz też bezcenną świadomość, że zmieniasz nasze życie, bo właśnie dzięki Tobie, będziemy w stanie działać jeszcze lepiej, rozwijając to co aktualnie robimy dla Was w przestrzeni publicznej:

 • prowadzimy Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert” w Rynie,
 • prowadzimy Ośrodek Szkolenia na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert” w Orzyszu,
 • prowadzimy Ośrodek Szkolenia na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert” w Terespolu,
 • prowadzimy Centrum Aktywności na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert" w Warszawie,
 • prowadzimy dynamicznie rozwijającą się organizację proobronną, certyfikowane „Oddziały Terenowe Combat Alert”,
 • organizujemy największe w Polsce poligonowe szkolenia proobronne „Combat Alert” przy współpracy z WP.

Inni o nas: 

 • Publicysta Stanisław JANECKI: "Są ludzie, którzy robią ważne rzeczy, przepraszam bardzo..., nie wariują, nie opowiadają jakoś kompletnych bzdur, tylko niosą pomoc tam gdzie trzeba, jest taka organizacja Combat Alert."

 • Publicysta Krzysztof FEUSETTE: "Państwo z Combat Alert nie tylko przeprowadzają bezpłatną dezynfekcję, ale też pomagają seniorom w zakupach, są honorowymi dawcami krwi. Kapitalna organizacja, po prostu fajni ludzie!"

 • Gen. dyw. dr Jarosław GROMADZIŃSKI: „Naszym marzeniem jest to, by młodzież tu przyjeżdżała z całej Polski.

 • Podziękowania / laudacje: 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Korowaj
Marcin Korowaj
Próg: 100 zł
Pawel Gos
Pawel Gos
Próg: 50 zł
Krzysztof Klim
Krzysztof Klim
Próg: 25 zł
Agnieszka Gamalczyk
Agnieszka Gamalczyk
Próg: 25 zł
Mariusz Sybilski
Mariusz Sybilski
Próg: 25 zł
Tomasz Maniewski
Tomasz Maniewski
Próg: 25 zł