Avatar użytkownika

FUNDACJA NA RZECZ OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA KRAJU "COMBAT ALERT"

2
patronów
125 
miesięcznie
9 680 
łącznie
2
patronów
125 zł 9 680 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
CIEGIEŁKA

Bardzo Ci dziękujemy! Każda złotówka jest ważna, każda jest paliwem napędowym naszej społecznej misji.

W tym progu otrzymasz:
1. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).
25 zł miesięcznie
PRZYJACIEL FUNDACJI

Wspierając w tym progu stajesz się Przyjacielem Fundacji i dołączasz do grona osób, które wspierają naszą misję dla tego doceniamy Twoje zaangażowanie i chcemy Ci serdecznie podziękować.

W tym progu otrzymasz:

1. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

2. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).

50 zł miesięcznie
HONOROWY WSPÓŁPRACOWNIK FUNDACJI

To konkretna kwota, dzięki takim osobom jak Ty, możemy prowadzić naszą służbę publiczną. Bardzo dziękujemy!

W tym progu otrzymasz:

1. Bezpłatny dostęp do szkolenia taktycznego/wojskowego z zakwaterowaniem tylko dla patronów.

2. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

3. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).
100 zł miesięcznie
MECENAS

To niesamowite!

Twoje zaufanie i wsparcie są dla nas dowodem, że warto zmieniać świat na lepsze. Udowadniasz, że to co robimy ma sens i że warto pomagać innym. Pamiętasz pewnie, jak mecenasi wspierali rozwijać sztukę czy literaturę, dziś Ty możesz zyskać to zaszczytne miano i wziąć pod swoje skrzydła całą Fundację i wszystkie jej działania. Każdy Patron z tego projektu zyskuje tytuł Mecenasa, dostając specjalny certyfikat. Dziękujemy Ci, że chcesz regularnie wspierać naszą służbę publiczną. Doceniamy Twoje zaangażowanie i chcemy Ci serdecznie podziękować za wsparcie naszej Fundacji.

W tym progu otrzymasz:

1. Bezpłatny dostęp do szkoleń organizowanych przez CA.

2. Bezpłatny dostęp do specjalnego szkolenia taktycznego/wojskowego tylko dla patronów.

3. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

4. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).
200 zł miesięcznie
MECENAS VIP

Brak słów!

Ciężko nam sobie wyobrazić, że ktoś mógłby wspierać nas taką kwotą co miesięcznie, to mógłby być tylko Mecenas VIP - to osoba, która stanowi istotny element na drodze rozwoju naszej Fundacji, ktoś taki jest niezbędny, albowiem dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i zasobami. Każdy Patron z tego projektu zyskuje tytuł Mecenasa VIP, dostając specjalny certyfikat.

W tym progu otrzymasz:

1. Zaproszenie na uroczystości organizowane przez CA w kategorii VIP.

2. Bezpłatny dostęp do szkoleń organizowanych przez CA.

3. Bezpłatny dostęp do specjalnego szkolenia taktycznego/wojskowego tylko dla patronów.

4. Bezpłatny dostęp do naszego obozowiska i łodzi. Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Combat Alert" im. Adama Bugały jest jednym z najładniejszych tego typu obiektów na Mazurach, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza kameralnemu położeniu w lesie nad przepływowym jeziorem Tałtowisko, które jest częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja obozowiska sprzyja poznawaniu historycznej infrastruktury militarnej regionu.

5. Dostęp do zamkniętej grupy patronów na FB (gdzie będziemy mogli porozmawiać, poznasz naszą misję, plany, głęboko wierzymy, że gdzie jest wielu doradców tam jest powodzenie).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora FUNDACJA NA RZECZ OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA KRAJU "COMBAT ALERT" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Patronite łączy Fundację CA z osobami, które chcą wspierać naszą służbę publiczną, nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Fundacja - zyska możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania naszej misji społecznej.

Jesteśmy certyfikowaną organizacją proobronną. Posiadamy dwustronne porozumienie z MON. Cenimy niezależność i sami finansujemy nasze społeczne projekty, poprzez darowizny członków i ludzi dobrej woli. Jesteśmy wyspecjalizowanym podmiotem pozarządowy, który stawia sobie za cel, wychowywanie młodzieży w duchu patriotycznym, wokoło takich wartości jak: Bóg, Honor, Ojczyzna. Budujemy oddolnie społeczne zaplecze Sił Zbrojnych RP.

Po co nam Patronite? 

Każdy Patron jest współtwórcą służby Fundacji CA. Wspierając nas finansowo,  pomagasz nam się rozwijać w pracy z młodzieżą. Masz też bezcenną świadomość, że zmieniasz nasze życie, bo właśnie dzięki Tobie, będziemy w stanie działać jeszcze lepiej, rozwijając to co aktualnie robimy dla Was w przestrzeni publicznej:

  • prowadzimy Obozowisko na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert” w Rynie,
  • prowadzimy Ośrodek Szkolenia na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert” w Orzyszu,
  • prowadzimy Ośrodek Szkolenia na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert” w Terespolu,
  • prowadzimy Centrum Aktywności na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert" w Warszawie,
  • prowadzimy dynamicznie rozwijającą się organizację proobronną, certyfikowane „Oddziały Terenowe Combat Alert”,
  • organizujemy największe w Polsce poligonowe szkolenia proobronne „Combat Alert” przy współpracy z WP.

Inni o nas: 

  • Publicysta Stanisław JANECKI: "Są ludzie, którzy robią ważne rzeczy, przepraszam bardzo..., nie wariują, nie opowiadają jakoś kompletnych bzdur, tylko niosą pomoc tam gdzie trzeba, jest taka organizacja Combat Alert."

  • Publicysta Krzysztof FEUSETTE: "Państwo z Combat Alert nie tylko przeprowadzają bezpłatną dezynfekcję, ale też pomagają seniorom w zakupach, są honorowymi dawcami krwi. Kapitalna organizacja, po prostu fajni ludzie!"

  • Gen. dyw. dr Jarosław GROMADZIŃSKI: „Naszym marzeniem jest to, by młodzież tu przyjeżdżała z całej Polski.

  • Podziękowania / laudacje: 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora FUNDACJA NA RZECZ OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA KRAJU "COMBAT ALERT" już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mariusz Sybilski
Mariusz Sybilski
25 zł
Marcin Korowaj
Marcin Korowaj
100 zł
Pawel Gos
Pawel Gos
50 zł
Tomasz Maniewski
Tomasz Maniewski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.