1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

10 złotych to mniej niż cena jednego przejazdu metrem w centrum Londynu. Ale dla Raportu to całkiem spory zastrzyk gotówki, zwłaszcza jeśli wiele osób zdecyduje się na taką wpłatę.
Będę Wam bardzo wdzięczny i, co ważne, dam temu wyraz.

🌎 Każdy, kto wpłaci 10 złotych dostanie ode mnie co tydzień autorski przegląd prasy w formie linków do tekstów i innych form z mediów światowych wraz z krótkim komentarzem. Przeglądy będą dostępne w sekcji "Posty" na Patronite - Patroni otrzymają również powiadomienia mailowe o każdym nowym przeglądzie!

🌎 Będziesz również miał prawo zostać członkiem zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie podzielę się w Tobą wiedzą i radą w każdej dziedzinie na której się znam: podróży w nieoczywiste miejsca, dziennikarstwa, zwłaszcza przygotowywania Raportu o stanie świata, opowiem o szczegółach mojej pracy. Będziesz wiedział o tekstach, które piszę i publicznych spotkaniach, które zamierzam odbyć.

avatar

Nowy użytkownik

Dariusz Rosiak

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.