1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Rafał

Basiu? Rafał z tej strony! O co tu chodzi?! Przecież miało już nie być Wielkich Konfliktów! No, pogodziliśmy się ze Sławkiem tam na plaży, prawda? Ale jak to?! Ale co to znaczy, że seria musi być kompletna?! Że będą jeszcze 3 Wielkie Konflikty?! I czemu nadal nie wiesz gdzie jest Judasz!... Rozumiem. Proszę w takim razie w tej chwili brać się do pracy, wzywać Patronów i zgromadzić ich na Trzecim Kręgu! Chwilę mnie nie ma i już się wszystko sypie! Wracam do pracowni! Pa, pa!

Jesteś jak Rafał - kiedy trzeba działać – działasz! Podwijasz rękawy i bierzesz się do roboty, nie patrząc na nic. Wiesz, jak ważny jest regulamin, lubisz trzymać rękę na pulsie, więc dostajesz dostęp do Trzeciego Kręgu Wtajemniczenia. Miejsca, w którym publikowane są wszystkie dodatkowe materiały, takie jak:
🐳 relacje LIVE,
🐳 vlogi produkcyjne
🐳 making of’y
🐳 tapety
🐳 zdjęcia
🐳 oraz gdzie możesz mieć kontakt z ekipą
G. F. Darwin. Codziennie.


Na tym progu wsparcia otrzymujesz:
- Nagrody z poprzedniego progu
- Dostęp do tajnej grupy Facebookowej Trzeci Krąg Wtajemniczenia

20 zł miesięcznie

Pani Basia

Na wstępie chcę powiedzieć, że jestem z Was wszystkich niesamowicie dumna! To, co udało się nam wspólnie do tej pory osiągnąć, przeszło moje najśmielsze oczekiwania! OSTROŻNIE TAM Z TYM WYŁADUNKIEM! Przed nami kolejne zadanie. Jesteście najlepszym zespołem, z którym przyszło mi pracować, dlatego… WOLNIEJ TO ODKŁADAJ, BO ROZWALISZ!

Jesteś jak Pani Basia - bez Ciebie ten zakład upadnie! Inni mogą mieć genialne pomysły, ale jeśli z tyłu nie stoi ktoś, kto wie jak to wszystko utrzymać… A Ty wiesz, jak to utrzymać. Mówiąc krótko: jesteś niezastąpiony, a od dzisiaj będziesz mieć na to dowód!

Na tym progu wsparcia otrzymujesz:
👓 Nagrody z poprzedniego progu
👓 Grafikę wektorową „Jestem Patronem Darwina, beze mnie ten zakład upadnie!” do dowolnego wykorzystania!

29 zł miesięcznie

Sławek

Basiu, kochana, myślę, że powinniśmy zwolnić przestrzeń w czwartym sektorze i rozszerzyć Trzeci Krąg. Najważniejsza jest wydajność oraz to, żeby wszyscy czuli się tu dobrze. No i żeby wszystko było jasne i czytelne. Uczmy się na błędach, wyciągnijmy wnioski i zróbmy tak, żeby było lepiej, ok?

Jesteś jak Sławek - pomysłowy, czarujący, skuteczny i konkretny! Widzisz potencjał i okazje w miejscach, na które inni w ogóle nie patrzą i z odwagą potrafisz inwestować swój czas i zasoby, by stworzyć coś, o czym wszyscy będą mówić. Działasz, kiedy inni tylko rozmyślają i nawet, gdy wszyscy mówią, że się nie da – Ty wiesz, że się da!

Dlatego właśnie Rafał i Sławek własnoręcznie podpiszą Twój imienny certyfikat Patrona i wyślą Ci go mailem, a Ty sam zadecydujesz, czy będziesz się wszystkim chwalić swoją nową funkcją, czy pozostaniesz szarą eminencją, tak jak Pani Basia!

Na tym progu wsparcia otrzymujesz:
😈 Nagrody z poprzedniego progu
😈 Personalizowany, podpisany przez Rafała i Sławka certyfikat przyjęcia jako Patrona do G. F. Darwin!

50 zł miesięcznie

Gwiezdny Szeryf

Kochanie, widziałaś mój kapelusz? Nie ma go tutaj, a wiesz, że bez niego nie wyjdę! W aucie też go nie ma! Ale co to znaczy „kupimy ci nowy”? Mamy inne wydatki, teraz gdy Susan wróciła. Zresztą, gdzie ja znajdę drugi taki?!

Jesteś jak Gwiezdny Szeryf - najsprawiedliwszy wśród sprawiedliwych i najodważniejszy wśród odważnych! Stoisz na straży kosmicznego porządku, chronisz, bronisz, nie żartujesz! Szeryf Kowalsky zapisał swoje imię złotymi literami na kartach wszechświata – tak samo będzie z Tobą. Jako Patron tego progu otrzymujesz miejsce w specjalnej, publicznej, darwinowej galerii Hall of Fame! No i wszystkie nagrody z poprzednich progów!

Na tym progu wsparcia otrzymujesz:
🤠 Nagrody z poprzednich progów
🤠 Członkostwo w Hall of Fame - specjalnej sekcji na naszej stronie, w której będziemy wymieniać i chwalić naszych Patronów

100 zł miesięcznie

Mistrz Motyl

Drogi Tamagotchi, niestety, żaden z Twoich listów nie dotarł, ale i tak wiem, że jesteś ciekawy, co u mnie słychać – u mnie super. Wszystko jest naprawdę ekstra i nigdy nie byłem tak szczęśliwy. Cieszę się, że odszedłeś, bo i tak zawsze robiłeś mi na złość. Nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy, więc mi ich nie wysyłaj. Twój na zawsze, M M.

Jesteś jak Mistrz Motyl - zabójczo skuteczny, piekielnie utalentowany, powszechnie znany! Podobnie jak on potrafisz wszystko poświęcić dla dobra sprawy, o czym świadczy Twoja obecność na tym progu. Niczego się nie boisz (no może poza własnymi umiejętnościami, gdy nie masz swojego Medalionu Wskrzeszenia). Umiejętności Mistrza zna cały świat - podobnie będzie z Tobą, bo zostając Patronem tego progu zapewniasz sobie miejsce w napisach końcowych naszych filmów oraz miejsce siedzące na kinowych premierach!

Na tym progu wsparcia otrzymujesz:
🦋 Nagrody z poprzednich progów
🦋 Wejście na kinowe pokazy naszych odcinków
🦋 Wpisanie na listę Mecenasów w napisach końcowych filmów

200 zł miesięcznie

Adam Mickiewicz

Juliusz Słowacki? Wspaniały poeta! Uważam, że stanowczo za mało doceniany, ale cóż... Każdy ma prawo mieć własne zdanie prawda?

Jesteś jak Adam Mickiewicz - wpływowy, uwielbiany, owiany tajemnicą, bez przerwy pociągający za sznurki losu, przebywający gdzieś w cieniu! Nikt do końca nie wie, jakie są Twoje zamiary, ale też nikt nie może Ci odmówić talentu i skuteczności. Jesteś bogaczem, więc stać Cię na to, co najlepsze. Cieszysz się życiem obserwując, jak Twoje działania wpływają na cały świat jak na figury z planszy chińczyka. No i jesteś koneserem sztuki, więc w tym progu otrzymujesz zdjęcie wraz z autografami ekipy G.F.Darwin!

Na tym progu wsparcia otrzymujesz:
📖 Nagrody z poprzednich progów
📖 Fotografie z autografami
📖 Wydrukowany i podpisany scenariusz jednego z naszych filmów

*Paczkę wyślemy Ci nie później niż trzy miesiące od rozpoczęcia subskrypcji!

300 zł miesięcznie

Paweł Katakarski

Jeśli czytasz tę wiadomość, to prawdopodobnie złamałeś zabezpieczenia w moim laptopie. Nieźle. Znajdziesz tu wszystkie informacje na temat sprawy „Wieszcze czy leszcze?” Życzę Ci przyjemnej lektury. Kto wie, może już udało Ci się wytropić prawdę? PS: Nie wchodź do folderu “Prywatne”. Nic tam nie ma.

Jesteś jak Paweł Katakarski - oddajesz całe swoje życie i większość pieniędzy, by poznać prawdę! Rozwiązywanie tajemnic to Twój chleb powszedni, a niebezpieczeństwo to Twoje trzecie imię. Warsztat detektywistyczny nie jest Ci obcy, jesteś nindżą wyszukiwarki internetowej i pewnie masz zielone spodnie z kieszeniami. Jak Paweł Katakarski jesteś tam, gdzie być powinieneś, choć nikt Cię nie widzi. Patrzysz z ukrycia na to, co się dzieje i wkraczasz w odpowiednim momencie ze swoim wsparciem. A ponieważ tym wsparciem w Twoim przypadku jest zacna kwota pieniędzy, dziękujemy Ci najmocniej, jak umiemy!

Na tym progu wsparcia otrzymujesz:
🧢 Nagrody z poprzednich progów
🧢 Dożywotnie członkostwo Hall of Fame

avatar

Nowy użytkownik

Grupa Filmowa Darwin

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.