Grupa Filmowa Darwin

W Patronite od 13.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 15

Liczba Patronów: 17

Zostań Patronem
968 patronów
23 872 miesięcznie
1 405 030 łącznie

...I WSPIERAJ NASZ OSOBISTY BUDŻET

29 000 zł

miesięcznie

82%

osiągnięto

5 128 zł

brakuje

Chcemy być z Wami całkowicie szczerzy, więc piszemy wprost - każdą złotówkę ponad budżet 22.000 przeznaczymy na wynagrodzenia trzonu ekipy.

Być może niektórzy myślą, że Darwini za hajs z Patronajta balują - otóż nie, drodzy, otóż nie...Szczegółowe wyliczenia znajdziecie poniżej, w sekcji O Autorze.

Zatem - wszystkie kwoty powyżej 22.000 utworzą fundusz dla Karola, Marka i Janka, by mogli w spokoju pracować, opłacić czynsze, jeść jedzenie i pić picie, itp.

Będziemy dzielić każdą nadwyżkę po równo - choćby miała być to złotówka!

DOKOŃCZ Z NAMI WIELKIE KONFLIKTY!

22 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Znacie nas - wiecie, że produkcja naszych filmów zabiera dużo czasu i angażuje mnóstwo utalentowanych osób. Ale jak już się powiedziało A, trzeba powiedzieć Z. Jesteśmy aktualnie gdzieś po środku alfabetu J, K albo M, w tej rundzie za nami już 5 z 11 odcinków.
Kliknij tu, aby powiększyć obrazek!
Kliknij tu, aby powiększyć obrazek!

Poprzednie miesiące pokazały nam, jak wiele możemy osiągnąć z Waszym wsparciem!
Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszej rundy i wiemy już, jakich błędów nie popełniać oraz ile potrzeba, by ze spokojną głową zrealizować wszystkie plany. Zajmie to oczywiście trochę czasu, ale musimy pozostać wierni naszej zasadzie:

Jakość > Częstotliwość odcinków

Rozpoczynając drugą rundę naszej przygody na Patronite przygotowaliśmy plan działania na najbliższe pół roku i… minęło pół roku, a my musimy go trochę zweryfikować. Okazuje się bowiem, że dopracowanie filmów w taki sposób, by były adekwatne do ogromnego poziomu wsparcia, jakie dają nam Patroni, wymaga więcej czasu. Dlatego nie wycofujemy się z naszych deklaracji - my tylko wydłużamy trochę czas realizacji.

A zatem czeka nas jeszcze wiele pracy, ale też wiele frajdy i bardzo chcemy, żebyście w tym wszystkim z nami zostali. Dlatego bądźcie z nami! Nie odchodźcie! Jeśli odeszliście – wracajcie!
A my w zamian zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dostarczać Wam jak najlepsze, dopracowane i dopieszczone filmy!


Co będzie dalej? Mistrz Motyl. Ale o nim wkrótce!

A jeśli chcesz wiedzieć, jak już wydajemy pieniądze i jak planujemy je wydać, koniecznie zajrzyj do sekcji o Autorze. Wyjaśniamy tam dokładnie ILE kosztują nasze filmy i ILE sami zarabiamy!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Dominik Misterek
Dominik Misterek
Próg: 50 zł
Maciej Milewski
Maciej Milewski
Próg: 10 zł
Łukasz Kondrat
Łukasz Kondrat
Próg: 500 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Kacper Kasperek
Kacper Kasperek
Próg: 29 zł
Katarzyna Gałka
Katarzyna Gałka
Próg: 10 zł