Grupa Filmowa Darwin

W Patronite od 13.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 31

Liczba Patronów: 33

Zostań Patronem
Kup na prezent
603 patronów
14 959 miesięcznie
1 735 612 łącznie

DOKOŃCZ Z NAMI WIELKIE KONFLIKTY!

22 000 zł

miesięcznie

67%

osiągnięto

7 041 zł

brakuje

Znacie nas - wiecie, że produkcja naszych filmów zabiera dużo czasu i angażuje mnóstwo utalentowanych osób. Ale jak już się powiedziało A, trzeba powiedzieć Z. Wierzcie albo nie, jesteśmy aktualnie gdzieś przy końcu alfabetu i naprawdę zbliżamy się to tego Z. Została nam realizacja już tylko jednego odcinka z listy. Wiemy, że będzie nosił tytuł Szatan vs Szatan, a zakończenie shorta Pani B. pozwala domyślić się, co to będzie za starcie.


Kliknij tu, aby powiększyć obrazek!
Kliknij tu, aby powiększyć obrazek!

Poprzednie miesiące pokazały nam, jak wiele możemy osiągnąć z Waszym wsparciem!
Wyciągamy wnioski i ciągle uczymy się, jakich błędów nie popełniać oraz ile potrzeba, by ze spokojną głową zrealizować wszystkie plany. Zajmuje to oczywiście trochę czasu, ale musimy pozostać wierni naszej zasadzie:

Jakość > Częstotliwość odcinków

Rozpoczynając drugą rundę naszej przygody na Patronite przygotowaliśmy plan działania na pół roku i… minęło pół roku, a my musieliśmy go trochę zweryfikować, mijały kolejne miesiące, a my dokonywaliśmy kolejnych weryfikacji. Okazuje się bowiem, że dopracowanie filmów w taki sposób, by były adekwatne do ogromnego poziomu wsparcia, jakie dają nam Patroni, wymaga więcej czasu, a do tego dochodzą niespodzianki w postaci globalnej pandemii czy innych pomniejszych czynników, które, skumulowane w jedno, mocno nas spowolniły. Dlatego nie wycofujemy się z naszych deklaracji - my tylko wydłużamy trochę czas realizacji.

A zatem czeka nas jeszcze wiele pracy, ale też wiele frajdy i bardzo chcemy, żebyście w tym wszystkim z nami zostali. Dlatego bądźcie z nami! Nie odchodźcie! Jeśli odeszliście – wracajcie!
A my w zamian zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dostarczać Wam jak najlepsze, dopracowane i dopieszczone filmy!

A jeśli chcesz wiedzieć, jak już wydajemy pieniądze i jak planujemy je wydać, koniecznie zajrzyj do sekcji Wizytówka. Wyjaśniamy tam dokładnie ILE kosztują nasze filmy i ILE sami zarabiamy!

...I WSPIERAJ NASZ OSOBISTY BUDŻET

29 000 zł

miesięcznie

51%

osiągnięto

14 041 zł

brakuje

Chcemy być z Wami całkowicie szczerzy, więc piszemy wprost - każdą złotówkę ponad budżet 22.000 przeznaczymy na wynagrodzenia trzonu ekipy.

Być może niektórzy myślą, że Darwini za hajs z Patronajta balują - otóż nie, drodzy, otóż nie… Szczegółowe wyliczenia znajdziecie poniżej, w sekcji O Autorze.

Zatem - wszystkie kwoty powyżej 22.000 zł w drugiej rundzie tworzą fundusz dla Karola, Marka i Janka, by mogli w spokoju pracować, opłacić czynsze, jeść jedzenie i pić picie, itp.

Będziemy dzielić każdą nadwyżkę sprawiedliwie - choćby miała być to złotówka!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian  Pacaj
Damian Pacaj
Próg: 20 zł
KLARA ARAMENT
KLARA ARAMENT
Próg: 10 zł
Ewa Dąbrowska
Ewa Dąbrowska
Próg: 50 zł
FalconStudios !
FalconStudios !
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł