1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

Ten próg jest dla fanów, którzy pragną czegoś więcej. Dostaniesz oczywiście wszystkie korzyści z wcześniejszego progu, ale także 3% rabatu na zakupy w naszym sklepie.

Po przekroczeniu celu 1 500 zł, przy tym poziomie wsparcia otrzymasz dostęp do zamkniętego forum dyskusyjnego dla fanów oraz naszej zamkniętej społeczności w serwisie Discord. Będą to bezpieczne miejsca, w których będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą i pytaniami, bez obaw o to, że zostaniesz zasypany reklamami przez spamerów.

Po przekroczeniu celu 3 500 zł, ten poziom wsparcia zapewni Ci miejsce w pierwszym rzędzie na godzinnej audycji na żywo, transmitowanej w serwisie YouTube. Audycja ta będzie dostępna później na kanale dla wszystkich, ale tylko Patroni z tego i wyższych progów otrzymają możliwość uczestniczenia w niej na żywo i zadawania pytań.

2500 zł miesięcznie

Ten próg jest dla firm i patronów instytucjonalnych, którzy chcą wspierać rozwój naszego kanału i przy okazji promować swoją działalność. W zamian za wsparcie na tym progu otrzymasz tytuł sponsora jednego naszego odcinka w miesiącu. Będzie to polegać na przekazaniu (i pokazaniu) na początku filmu (po napisach początkowych), że sponsorem dzisiejszego odcinka jest firma lub instytucja X, która wspiera nas na Patronite.

To także próg dla osób, które chcą nas wspierać a w zamian mieć dostęp do prywatnych konsultacji, szkoleń, wymiany wiedzy i wspólnego opracowywania strategii przetrwania. Przy tym progu wsparcia dostaniesz zamiast sponsoringu odcinka, 4 godziny naszego czasu miesięcznie, do dowolnego wykorzystania na konsultacje, rozmowy telefoniczne czy na Skype. A jeśli będziesz chciał po prostu spotkać się któregoś popołudnia w Warszawie na jakiś bezalkoholowy napój, to też możemy to zorganizować w ramach tych 4 godzin. :D

Naturalnie na tym poziomie należą Ci się też wszystkie nagrody z wcześniejszych progów!

avatar

Nowy użytkownik

Domowy Survival

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.