Avatar użytkownika

Domowy Survival

22
patronów
620 
miesięcznie
25 310 
łącznie
22
patronów
620 zł 25 310 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Już ten pierwszy próg wsparcia daje Ci dostęp do korzyści niedostępnych nigdzie indziej.

Po pierwsze, dostajesz przedpremierowy dostęp do naszych filmów na kanale YouTube, bez reklam! Będziesz miał więc dużo większą, niż do tej pory, szansę by skomentować nasz film słowami "pierwszy" (i otrzymać od nas tradycyjną odpowiedź, że "do zmywania"). ;)

Po drugie, udostępniamy Ci miejsce do priorytetowego podsyłania swoich pomysłów na odcinki. Nie każdy będziemy w stanie zrealizować, ale pomysły z tej listy zawsze będą miały dla nas priorytet.

No i oczywiście wymienimy Cię w napisach końcowych na filmie, a dopóki będziesz nas wspierać, będziesz widoczny na Hall of Fame Domowego Survivalu. :)

Po przekroczeniu celu 5 500 zł, będziesz otrzymywać od nas bezpłatnie wszystkie opracowane dodatkowe materiały.

Po przekroczeniu celu 7 000 zł, otrzymasz bezpłatnie wszystkie publikacje, które uda nam się pozyskać z możliwością bezpłatnego rozdawania. Jeśli umowa z autorem będzie wymagała ich sprzedaży, otrzymasz 10 zł rabatu na zakup każdej z nich.
30 zł miesięcznie
Ten próg jest dla fanów, którzy pragną czegoś więcej. Dostaniesz oczywiście wszystkie korzyści z wcześniejszego progu, ale także 3% rabatu na zakupy w naszym sklepie.

Po przekroczeniu celu 1 000 zł, przy tym poziomie wsparcia otrzymasz dostęp do zamkniętego forum dyskusyjnego dla fanów oraz naszej zamkniętej społeczności w serwisie Discord. Będą to bezpieczne miejsca, w których będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą i pytaniami, bez obaw o to, że zostaniesz zasypany reklamami przez spamerów.

Po przekroczeniu celu 2 500 zł, ten poziom wsparcia zapewni Ci miejsce w pierwszym rzędzie na godzinnej audycji na żywo, transmitowanej w serwisie YouTube. Audycja ta będzie dostępna później na kanale dla wszystkich, ale tylko Patroni z tego i wyższych progów otrzymają możliwość uczestniczenia w niej na żywo i zadawania pytań.
60 zł miesięcznie
Wspierającym na tym progu udostępnimy do pobrania w wygodny sposób wszystkie nasze dotychczasowe materiały. Zamiast korzystać z jakichś niespecjalnie legalnych narzędzi do pobierania filmów z YT, dostaniesz po prostu miejsce, w którym sukcesywnie będziemy je wszystkie umieszczać. To może jednak trochę zająć (filmów jest u nas na kanale około 300), więc jeśli potrzebujesz któregoś konkretnego, daj znać, wrzucimy go tam w pierwszej kolejności.

Do tego dostaniesz 5% rabatu w naszym sklepie oraz wszystkie korzyści z wcześniejszych progów. :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
8 dostępnych miejsc
Jeśli potrzebujesz więcej naszego czasu do (prawie) indywidualnego wykorzystania, to jest próg dla Ciebie.

Osobom wspierającym nasz kanał na tym progu oferujemy jedno comiesięczne, ekskluzywne spotkanie na żywo, które przeprowadzimy z pomocą Google Hangouts lub innej tego typu technologii. Będziemy mogli pogadać na żywo o tym, co szczególnie Was nurtuje, wymienić się pomysłami, spostrzeżeniami, albo przedyskutować Wasze koncepcje, którymi nie chcecie chwalić się całemu światu. A ponieważ spotkania będą ograniczone do tej dziesięcioosobowej grupy na tym progu, będziemy mogli omówić wszystko w tym gronie osób, które swoje przetrwanie traktują naprawdę poważnie...

Na tym poziomie dostaniesz też w naszym sklepie 7% rabatu na wszystkie zakupy i korzyści ze wszystkich progów poniżej!
2500 zł miesięcznie
Wybierz 2500 zł
2 dostępne miejsca
Ten próg jest dla firm i patronów instytucjonalnych, którzy chcą wspierać rozwój naszego kanału i przy okazji promować swoją działalność. W zamian za wsparcie na tym progu otrzymasz tytuł sponsora jednego naszego odcinka w miesiącu. Będzie to polegać na przekazaniu (i pokazaniu) na początku filmu (po napisach początkowych), że sponsorem dzisiejszego odcinka jest firma lub instytucja X, która wspiera nas na Patronite.

To także próg dla osób, które chcą nas wspierać a w zamian mieć dostęp do prywatnych konsultacji, szkoleń, wymiany wiedzy i wspólnego opracowywania strategii przetrwania. Przy tym progu wsparcia dostaniesz zamiast sponsoringu odcinka, 4 godziny naszego czasu miesięcznie, do dowolnego wykorzystania na konsultacje, rozmowy telefoniczne czy na Skype. A jeśli będziesz chciał po prostu spotkać się któregoś popołudnia w Warszawie na jakiś bezalkoholowy napój, to też możemy to zorganizować w ramach tych 4 godzin. :D

Naturalnie na tym poziomie należą Ci się też wszystkie nagrody z wcześniejszych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Domowy Survival w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Domowy Survival, czyli vlog i blog o przygotowaniach na sytuacje awaryjne, a więc o tak zwanym nowoczesnym survivalu. Istnieje od 2010 roku i uczy Was, jak przetrwać trudne chwile. Pora wejść na Patronite, by rozszerzyć naszą działalność!

Cześć, z tej strony Krzysiek Lis z Domowego Survivalu, bloga, kanału i podcastu o przygotowaniach i strategiach na sytuacje awaryjne. Tak witam się z Wami od lat produkując nowe materiały na nasz kanał na YouTube i pisując wraz z Arturem Kwiatkowskim artykuły na bloga

Na łamach Domowego od 2010 roku opowiadamy o tak zwanym nowoczesnym survivalu, czyli sztuce przetrwania się na sytuacje awaryjne i kryzysowe. Na brak prądu w gniazdku i wody w kranie, awarię samochodu w środku pustkowia, czy wreszcie na konieczność nagłej ewakuacji z domu, wymuszonej na przykład przez pożar, skażenie chemiczne, czy zagrożenie powodzią.

W 2017 roku wydaliśmy nakładem wydawnictwa Znak/Flowbooks książkę o tym samym tytule

Teraz chcemy robić dla Was jeszcze więcej!

Cele Autora

⌨️ 1k, czyli więcej i lepiej!
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 380 zł brakuje
62%
W ramach tego progu dostarczymy patronom (i tylko im!) jeden dodatkowy zakulisowy materiał w miesiącu. Coś pomiędzy vlogiem a ścinkami z nieudanych ujęć "behind the scenes". Zobaczycie, jak wygląda produkcja naszych filmów i co robimy oprócz tego.

Po przekroczeniu tej kwoty uruchomimy na blogu zamknięte forum dyskusyjne, do którego nie będziemy przyjmować nowych uczestników, poza Patronami oraz zamkniętą grupę na Discordzie. Oba te miejsca dzięki temu będą miały szansę być wolne od spamu i wypisywanych głupot przez ludzi, którym wydaje się, że pozjadali swoje rozumy. I wreszcie będziemy mieli możliwość zadbać o wymianę informacji i wiedzy na takim poziomie, na jakim jest to niezbędne. Stworzymy więc tam przyjazną przestrzeń do anonimowego dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą, czy wreszcie rozwiązywaniem Waszych problemów z pomocą społeczności.
🔴 Za 2,5k widzimy się na żywo
 • 2 500 zł miesięcznie
 • 1 880 zł brakuje
24%
Spotkania na żywo to świetna metoda, by porozmawiać o naszych rozterkach i spróbować wspólnymi siłami porozwiązywać problemy, przed którymi stoimy. Wiem to doskonale, bo wszelkiego rodzaju zloty właśnie temu między innymi służą. W ramach tego progu raz miesiącu spotkamy się na godzinną audycję na żywo dla patronów z progu 30 zł i wyższych (na YouTube), a także dodatkowo raz w miesiącu na osobne godzinne spotkanie dla patronów z progu 100 zł i powyżej (za pomocą Google Hangouts lub innej, podobnej technologii).

Zapis z tego pierwszego spotkania opublikujemy później na kanale na YouTube. Z tego drugiego nie będzie zapisu. Miej to na względzie przygotowując tematy, które chcesz na tym spotkaniu poruszyć!
🛍️ 4k, duże rzeczy i duże wydatki
 • 4 000 zł miesięcznie
 • 3 380 zł brakuje
15%
Po przekroczeniu tego progu chcemy odkładać 1 000 zł co miesiąc na wydatki związane bezpośrednio z zakupem produktów lub usług niezbędnych do nagrania materiału. Przykładowo, gdybyśmy chcieli przetestować filtr awaryjny do wody domowej roboty, to przekrojowe badanie próbki wody, pod kątem wielu zanieczyszczeń, to duże kilkaset złotych, a takie badania trzeba byłoby zrobić w tym eksperymencie co najmniej dwa (by zbadać skład wody brudnej i tej po oczyszczeniu). Albo gdybyśmy chcieli przetestować odbiornik GPS z funkcją łączności satelitarnej, za sam abonament do tej łączności w czasie testu zapłacimy kilkaset złotych. Albo zrobić test porównawczy kilku modeli CB radia. Taki budżet pozwoli nam na przykład przetestować droższe gadżety, których nigdy w życiu sami byśmy nie kupili, albo nie ma szans otrzymania ich od producenta, dystrybutora czy agencji reklamowej.

W ramach tych budżetów możemy testować gadżety tańsze i droższe. Małe survivalowe zabawki z Chin, ale i droższe sprzęty z polskich salonów firmowych. I Wy będziecie mieli wpływ na to, na co wydamy te pieniądze.
📒 5,5k na nowe materiały dydaktyczne
 • 5 500 zł miesięcznie
 • 4 880 zł brakuje
11%
Gotowa lista produktów do kupienia do domowego zapasu żywności?
Kompletna lista 100 czy 150 przedmiotów do zbudowania zestawu ewakuacyjnego?
Konkretne rekomendacje w zakresie sprzętu, który warto wozić w samochodzie?
Szablon rodzinnego planu awaryjnego?
Wzór testamentu w celu zabezpieczenia majątku po śmierci?

Bardzo chcielibyśmy przygotować szereg tego typu poradników, pokrywających konkretne dziedziny przygotowań na sytuacje awaryjne. Część bylibyśmy w stanie opracować sami i tylko zwyczajnie brakuje nam na to czasu. Ale na przykład za materiały dotyczące dietetyki czy porady prawne się nie będziemy brać, bo się na tym nie znamy. I tu będziemy potrzebowali wsparcia fachowców...

Docelowo chcielibyśmy publikować jeden taki poradnik i udostępniać go Patronom bezpłatnie, nie rzadziej, niż jeden na dwa miesiące.
📚 7k na udostępnienie nowej wiedzy
 • 7 000 zł miesięcznie
 • 6 380 zł brakuje
8%
Na świecie jest mnóstwo fajnych, dostępnych bezpłatnie poradników, które pomogą przetrwać sytuacje awaryjne. Weźmy chociaż świetną ksiażkę "Nuclear War Survival Skills", która pomoże zbudować zaimprowizowany schron przeciwatomowy. Cóż z tego, skoro ogromna część z nich jest po angielsku, nierzadko pisana dość trudnym, technicznym językiem?

Po przekroczeniu tego progu chcemy odkładać 1 000 zł na przygotowanie i wydanie w języku polskim właśnie tego typu poradników. Na pokrycie kosztów tłumaczenia, składu, wreszcie przygotowania do druku i wprowadzenia do sprzedaży. Patroni dostaną bezpłatnie książki w wersji elektronicznej, a nie-patroni będą mogli je sobie za niewielkie pieniądze kupić.

Czy jest jakaś książka, którą od zawsze chciałeś / chciałaś przeczytać, ale ze względu na barierę językową do tej pory nie było to możliwe? Pomóż nam przekroczyć ten próg i podrzuć jej tytuł. Jeśli uda Ci się przekonać społeczność patronów i będzie to możliwe, doprowadzimy do jej wydania po polsku!
🪧 0,5k na nowe podejście
 • 500 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Pięćset złotych to kwota, która pozwoli udostępniać nasze filmy Patronom dwa dni wcześniej i to w dodatku BEZ REKLAM. Po jej przekroczeniu filmy przez pierwsze 48h będą dostępne wyłącznie dla wspierających i będą miały wyłączone reklamy. Dopiero po tym czasie dotrą do reszty subskrybentów i zostaną opublikowane na blogu.

Teraz będziesz mieć jeszcze większą niż do tej pory, szansę na napisanie komentarza "pierwszy" i otrzymanie naszej typowej odpowiedzi "do zmywania". :D

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Domowy Survival już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

zerobs.pl
zerobs.pl
10 zł
Marcin Jezewski
Marcin Jezewski
10 zł
Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
10 zł
Tadeusz Satława
Tadeusz Satława
10 zł
Tomasz Minkiewicz
Tomasz Minkiewicz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.