1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Już ten pierwszy próg wsparcia daje Ci dostęp do korzyści niedostępnych nigdzie indziej.

Po pierwsze, dostajesz przedpremierowy dostęp do naszych filmów na kanale YouTube, bez reklam! Będziesz miał więc dużo większą, niż do tej pory, szansę by skomentować nasz film słowami "pierwszy" (i otrzymać od nas tradycyjną odpowiedź, że "do zmywania"). ;)

Po drugie, udostępniamy Ci miejsce do priorytetowego podsyłania swoich pomysłów na odcinki. Nie każdy będziemy w stanie zrealizować, ale pomysły z tej listy zawsze będą miały dla nas priorytet.

No i oczywiście wymienimy Cię w napisach końcowych na filmie, a dopóki będziesz nas wspierać, będziesz widoczny na Hall of Fame Domowego Survivalu. :)

Po przekroczeniu celu 5 500 zł, będziesz otrzymywać od nas bezpłatnie wszystkie opracowane dodatkowe materiały.

Po przekroczeniu celu 7 000 zł, otrzymasz bezpłatnie wszystkie publikacje, które uda nam się pozyskać z możliwością bezpłatnego rozdawania. Jeśli umowa z autorem będzie wymagała ich sprzedaży, otrzymasz 10 zł rabatu na zakup każdej z nich.

30 zł miesięcznie

Ten próg jest dla fanów, którzy pragną czegoś więcej. Dostaniesz oczywiście wszystkie korzyści z wcześniejszego progu, ale także 3% rabatu na zakupy w naszym sklepie.

Po przekroczeniu celu 1 000 zł, przy tym poziomie wsparcia otrzymasz dostęp do zamkniętego forum dyskusyjnego dla fanów oraz naszej zamkniętej społeczności w serwisie Discord. Będą to bezpieczne miejsca, w których będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą i pytaniami, bez obaw o to, że zostaniesz zasypany reklamami przez spamerów.

Po przekroczeniu celu 2 500 zł, ten poziom wsparcia zapewni Ci miejsce w pierwszym rzędzie na godzinnej audycji na żywo, transmitowanej w serwisie YouTube. Audycja ta będzie dostępna później na kanale dla wszystkich, ale tylko Patroni z tego i wyższych progów otrzymają możliwość uczestniczenia w niej na żywo i zadawania pytań.

100 zł miesięcznie

Jeśli potrzebujesz więcej naszego czasu do (prawie) indywidualnego wykorzystania, to jest próg dla Ciebie.

Osobom wspierającym nasz kanał na tym progu oferujemy jedno comiesięczne, ekskluzywne spotkanie na żywo, które przeprowadzimy z pomocą Google Hangouts lub innej tego typu technologii. Będziemy mogli pogadać na żywo o tym, co szczególnie Was nurtuje, wymienić się pomysłami, spostrzeżeniami, albo przedyskutować Wasze koncepcje, którymi nie chcecie chwalić się całemu światu. A ponieważ spotkania będą ograniczone do tej dziesięcioosobowej grupy na tym progu, będziemy mogli omówić wszystko w tym gronie osób, które swoje przetrwanie traktują naprawdę poważnie...

Na tym poziomie dostaniesz też w naszym sklepie 7% rabatu na wszystkie zakupy i korzyści ze wszystkich progów poniżej!

2500 zł miesięcznie

Ten próg jest dla firm i patronów instytucjonalnych, którzy chcą wspierać rozwój naszego kanału i przy okazji promować swoją działalność. W zamian za wsparcie na tym progu otrzymasz tytuł sponsora jednego naszego odcinka w miesiącu. Będzie to polegać na przekazaniu (i pokazaniu) na początku filmu (po napisach początkowych), że sponsorem dzisiejszego odcinka jest firma lub instytucja X, która wspiera nas na Patronite.

To także próg dla osób, które chcą nas wspierać a w zamian mieć dostęp do prywatnych konsultacji, szkoleń, wymiany wiedzy i wspólnego opracowywania strategii przetrwania. Przy tym progu wsparcia dostaniesz zamiast sponsoringu odcinka, 4 godziny naszego czasu miesięcznie, do dowolnego wykorzystania na konsultacje, rozmowy telefoniczne czy na Skype. A jeśli będziesz chciał po prostu spotkać się któregoś popołudnia w Warszawie na jakiś bezalkoholowy napój, to też możemy to zorganizować w ramach tych 4 godzin. :D

Naturalnie na tym poziomie należą Ci się też wszystkie nagrody z wcześniejszych progów!

avatar

Nowy użytkownik

Domowy Survival

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.