1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

PRZYJAZNY TROLL

Dla naszych Patronów została stworzona zamknięta grupa na FB. Znajdziesz tam innych naszych widzów, równie pozytywnie zakręconych na punkcie planszówek. Będziecie mogli dzielić się opiniami, umawiać na granie i wspólnie z nami tworzyć GameTrollTV. Pokażemy Wam trochę kulis życia Trolla. Przyjazna atmosfera sprawi, że na pewno dobrze odnajdziecie się w tym gronie. Co jeszcze otrzymacie?

W specjalnej grupie znajdziesz nasze filmy jeszcze przed ich premierą na kanale. Dodatkowo zagłosujesz na treści, jakie mają znaleźć się na kanale - masz realny wpływ na wybieranie tematów odcinków publicystycznych. Będziemy zbierać z grupy ciekawe opinie na temat gier i część z nich ma szansę znaleźć się w naszych filmach jako "opinia Patronów". Raz na miesiąc zrobimy dedykowany dla Patronów live, gdzie odpowiemy na Wasze pytania dotyczące gier i GameTrollTV, możecie również zaproponować live na inny temat - jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Zdarza się, że otrzymujemy sporo rzeczy od Wydawców - będziemy organizować dodatkowe konkursy, w trakcie których Patroni otrzymają możliwość wygrania gry. Prawdopodobieństwo wygrania w gronie Patronów będzie bez porównania większe niż przy puli 59 tysięcy naszych subskrybentów.

Będąc PRZYJAZNYM TROLLEM zyskasz również możliwość wejścia na specjalnie organizowaną przez nas tajną KOSTKĘ, czyli spotkanie przy grach, organizowane raz w roku, tylko dla naszych Patronów!

Mamy też wypożyczalnie, co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM PRZYJAZNYM możesz z niej korzystać płacąc jedynie za wysyłkę (inpost). Grę musisz zwrócić do końca miesiąca.

Koszt każdej wysyłki/nagrody jest pokrywany przez nas. Przesyłki powędrują do Was tylko na terenie kraju. Wysyłka nastąpi w ostatnim tygodniu miesiąca.

25 zł miesięcznie

KOSTKOWY TROLL

(aby uzyskać ten zaszczytny tytuł trzeba wspierać nas tym progiem przez przynajmniej 3 miesiące)

Możesz zostać również Trollem Kostkowym, otrzymując zawartość Przyjaznego Trolla. Nie musisz stać w porannej kolejce - możesz być pewny, że otrzymasz doładowany pakiet powitalny...i zjesz ze mną pizzę na terenie imprezy, którą ja stawiam :) .

Próg Kostkowy nie zalicza się do pakietów wysyłanych przez nas co cztery miesiące. Swój pakiet należy odebrać bezpośrednio w dniu i na miejscu trwania “Rzuć Kostką”.

Mamy też wypożyczalnie! Co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM KOSTKOWYM możesz z niej korzystać płacąc jedynie za wysłaną grę (inpost), którą musisz zwrócić do końca miesiąca.

Aby korzystać z przywilejów kostkowych tego progu trzeba wspierać nas w tej formie przez przynajmniej 3 miesiące

55 zł miesięcznie

TROLL PAKIETOWY

Troll Pakietowy otrzymuje zawartość progu Przyjazny Troll i wiele więcej!

Co cztery miesiące wyślemy do Ciebie pakiet prezentowy, który składać się będzie z naszych gadżetów, małych dodatków do gier i innych rzeczy, które pozyskujemy od wydawców. Każdy pakiet to spersonalizowana niespodzianka, mamy nadzieje, że przypadnie Ci do gustu 😁

Mamy też wypożyczalnie, co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM PAKIETOWYM możesz z niej korzystać płacą jedynie koszty przesyłki (InPost), Ty musisz ją tylko na swój koszt zwrócić nam pod koniec miesiąca.

Koszt wysyłki pakietu zostanie przez nas pokryty. Przesyłki powędrują do Was Inpostem tylko na terenie kraju. Wysyłka będzie odbywać się w ostatnim tygodniu co czwartego miesiąca akcji.

Aby korzystać z tego progu trzeba nas wspierać co najmniej 3 miesiące.

100 zł miesięcznie

TROLL FANATYK

Jeśli wykupisz ten próg - jesteś naszym Fanatykiem. Oglądasz nasze materiały, śledzisz nas na Instagramie, jesteś na wszystkich naszych grupach na FB albo po prostu nas bardzo lubisz i zależy Ci na wspieraniu nas. Na konwencie na którym będziemy (a jeździmy m.in. na Essen, Pyrkon, Gramy i wiele innych, na które nas zapraszacie) zagramy z Tobą w cokolwiek zechcesz, zrobimy sobie fotkę, pójdziemy na piwo. A nawet więcej: Piotrek się uczesze, Carlos będzie miły na czar i błysk - warto to zobaczyć. 😁

Robiąc masę recenzji często potrzebujemy ludzi, z którymi możemy “ograć” grę. Będziemy Cię zapraszać do naszej Groty Trolli, która została ufundowana przez Patronów w pierwszym etapie działania naszego Patronite’a. Do tego może zaprosimy Cię na nagranie/stream? Ubaw gwarantowany!

Mamy też wypożyczalnie, co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM FANATYKIEM możesz z niej korzystać ZA DARMO, grę wysyłamy na nasz koszt, Ty musisz ją tylko na swój koszt zwrócić nam pod koniec miesiąca.

avatar

Nowy użytkownik

Game Troll

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.