Avatar użytkownika

Game Troll

197
patronów
6 405 
miesięcznie
322 746 
łącznie
197
patronów
6 405 zł 322 746 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
PRZYJAZNY TROLL

Dla naszych Patronów została stworzona zamknięta grupa na FB. Znajdziesz tam innych naszych widzów, równie pozytywnie zakręconych na punkcie planszówek. Będziecie mogli dzielić się opiniami, umawiać na granie i wspólnie z nami tworzyć GameTrollTV. Pokażemy Wam trochę kulis życia Trolla. Przyjazna atmosfera sprawi, że na pewno dobrze odnajdziecie się w tym gronie. Co jeszcze otrzymacie?

W specjalnej grupie znajdziesz nasze filmy jeszcze przed ich premierą na kanale. Dodatkowo zagłosujesz na treści, jakie mają znaleźć się na kanale - masz realny wpływ na wybieranie tematów odcinków publicystycznych. Będziemy zbierać z grupy ciekawe opinie na temat gier i część z nich ma szansę znaleźć się w naszych filmach jako "opinia Patronów". Raz na miesiąc zrobimy dedykowany dla Patronów live, gdzie odpowiemy na Wasze pytania dotyczące gier i GameTrollTV, możecie również zaproponować live na inny temat - jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Zdarza się, że otrzymujemy sporo rzeczy od Wydawców - będziemy organizować dodatkowe konkursy, w trakcie których Patroni otrzymają możliwość wygrania gry. Prawdopodobieństwo wygrania w gronie Patronów będzie bez porównania większe niż przy puli 59 tysięcy naszych subskrybentów.

Będąc PRZYJAZNYM TROLLEM zyskasz również możliwość wejścia na specjalnie organizowaną przez nas tajną KOSTKĘ, czyli spotkanie przy grach, organizowane raz w roku, tylko dla naszych Patronów!

Mamy też wypożyczalnie, co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM PRZYJAZNYM możesz z niej korzystać płacąc jedynie za wysyłkę (inpost). Grę musisz zwrócić do końca miesiąca.

Koszt każdej wysyłki/nagrody jest pokrywany przez nas. Przesyłki powędrują do Was tylko na terenie kraju. Wysyłka nastąpi w ostatnim tygodniu miesiąca.
15 zł miesięcznie
Troll CYFROWY

Będąc cyfrowym Trollemmasz wszystko to co w przyjaznym trollu, a dodatkowo co miesiąc jeden ze wspierających nas z tego progu otrzyma cyfrową wersję gry planszowej!
25 zł miesięcznie
KOSTKOWY TROLL

(aby uzyskać ten zaszczytny tytuł trzeba wspierać nas tym progiem przez przynajmniej 3 miesiące)

Możesz zostać również Trollem Kostkowym, otrzymując zawartość Przyjaznego Trolla. Nie musisz stać w porannej kolejce - możesz być pewny, że otrzymasz doładowany pakiet powitalny...i zjesz ze mną pizzę na terenie imprezy, którą ja stawiam :) .

Próg Kostkowy nie zalicza się do pakietów wysyłanych przez nas co cztery miesiące. Swój pakiet należy odebrać bezpośrednio w dniu i na miejscu trwania “Rzuć Kostką”.

Mamy też wypożyczalnie! Co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM KOSTKOWYM możesz z niej korzystać płacąc jedynie za wysłaną grę (inpost), którą musisz zwrócić do końca miesiąca.

Aby korzystać z przywilejów kostkowych tego progu trzeba wspierać nas w tej formie przez przynajmniej 3 miesiące
35 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
TROLL RPG

Jeśli lubisz fabularne gry RPG i chcesz spróbować swoich sił, zapraszam Cię na przygodę razem ze mną i grupą łącznie 4 śmiałków w Dungeons and Dragons. Sesję będą odbywały się raz w miesiącu internetowo i otrzymacie ode mnie wszystkie potrzebne materiały.

Wybierając ten próg, otrzymasz zaproszenie do naszej super tajnej i super fajnej grupy na Facebooku. Zyskasz możliwość korzystania z wypożyczalni i uczestnictwa w Kostce przeznaczonej tylko dla Patronów.
55 zł miesięcznie
Wybierz 55 zł
2 dostępne miejsca
TROLL PAKIETOWY

Troll Pakietowy otrzymuje zawartość progu Przyjazny Troll i wiele więcej!

Co cztery miesiące wyślemy do Ciebie pakiet prezentowy, który składać się będzie z naszych gadżetów, małych dodatków do gier i innych rzeczy, które pozyskujemy od wydawców. Każdy pakiet to spersonalizowana niespodzianka, mamy nadzieje, że przypadnie Ci do gustu 😁

Mamy też wypożyczalnie, co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM PAKIETOWYM możesz z niej korzystać płacą jedynie koszty przesyłki (InPost), Ty musisz ją tylko na swój koszt zwrócić nam pod koniec miesiąca.

Koszt wysyłki pakietu zostanie przez nas pokryty. Przesyłki powędrują do Was Inpostem tylko na terenie kraju. Wysyłka będzie odbywać się w ostatnim tygodniu co czwartego miesiąca akcji.

Aby korzystać z tego progu trzeba nas wspierać co najmniej 3 miesiące.
100 zł miesięcznie
TROLL FANATYK

Jeśli wykupisz ten próg - jesteś naszym Fanatykiem. Oglądasz nasze materiały, śledzisz nas na Instagramie, jesteś na wszystkich naszych grupach na FB albo po prostu nas bardzo lubisz i zależy Ci na wspieraniu nas. Na konwencie na którym będziemy (a jeździmy m.in. na Essen, Pyrkon, Gramy i wiele innych, na które nas zapraszacie) zagramy z Tobą w cokolwiek zechcesz, zrobimy sobie fotkę, pójdziemy na piwo. A nawet więcej: Piotrek się uczesze, Carlos będzie miły na czar i błysk - warto to zobaczyć. 😁

Robiąc masę recenzji często potrzebujemy ludzi, z którymi możemy “ograć” grę. Będziemy Cię zapraszać do naszej Groty Trolli, która została ufundowana przez Patronów w pierwszym etapie działania naszego Patronite’a. Do tego może zaprosimy Cię na nagranie/stream? Ubaw gwarantowany!

Mamy też wypożyczalnie, co miesiąc zmieniamy w niej gry, będąc TROLLEM FANATYKIEM możesz z niej korzystać ZA DARMO, grę wysyłamy na nasz koszt, Ty musisz ją tylko na swój koszt zwrócić nam pod koniec miesiąca.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Game Troll w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Game Troll to zakątek na polskim Youtubie, gdzie znajdziesz ludzi z pasją opowiadających o swojej pasji, jaką są gry planszowe, bitewne i fabularne. Naszym celem jest zaszczepienie bakcyla gier bez prądu u jak największej liczby graczy!

Szanowni Państwo,

Game Troll TV to najpopularniejszy i największy internetowy program  o grach planszowych, karcianych i bitewnych. Jego początki sięgają 2010 roku, kiedy to trzymana figurka trolla zainspirowała do założenia kanału na Youtubie. W krótkim czasie, znaleźliśmy odbiorców naszych treści i zawsze nadstawiając ucho do głosu widzów, zbudowaliśmy program, który trafia dziś w gusta wielu doświadczonych i początkujących graczy. Po pewnym czasie, postanowiliśmy wyjść z internetu do naszych widzów i stworzyliśmy jeden z najlepiej ocenianych konwentów planszówkowych w Polsce o nazwie "Rzuć Kostką". Od 2023 roku organizujemy też WawaGra na PGE Narodowym!

__________________________________________________________________________________________________________

W tej części dowiesz się, jakie filmy nagrywamy. Zajmie to kilka minut, a dokładnie poznasz różnorodność naszego kanału. 
 

                      Uczymy malować figurki                                             Toczymy epickie pojedynki

                                     Streamujemy!                                                                  Recenzujemy Pilnujemy też, byście nabywali dobre gry ______________________________________________________________________________________________________

Skoro już wiesz kim jesteśmy i co robimy, zapraszamy i zachęcamy do wsparcia naszej działalności, aby była jeszcze bardziej epicka. Poniżej znajdziecie film opisujący nasz cel i  filmy opisujące wszystkie progi wsparcia.

UWAGA! Jeśli wybrałeś próg i ukończyłeś transakcję, otrzymasz od nas maila z powitaniem i opisem co dalej. Sprawdzaj skrzynkę adresu użytego w rejestracji. Wysyłamy maila  w przeciągu 2-3 dni roboczych. 

Cele Autora

Pasja staje się pracą z pasji :)
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 1 595 zł brakuje
80%
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi inwestować w rozwój kanału, zakup dodatkowego sprzętu, autorskie dokumentalne odcinki o grach planszowych, ich historii i wiele więcej. Wszystko powyżej tej kwoty pozwoli mi zmienić Trolla w jeszcze lepszy kanał informacyjny o grach planszowych i karcianych!
Podstawowe potrzeby
  • 5 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dzięki tej kwocie mam pieniądze na podstawowe potrzeby dla mnie i dla mojej rodziny. Dzięki tej kwocie rachunki nie będą zaprzątały mi głowy i będę mógł się skoncentrować na tworzeniu jak najlepszych odcinków :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Game Troll już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena J.
Magdalena J.
15 zł
Maciej Pełka
Maciej Pełka
10 zł
Przemysław Brodawka
Przemysław Brodawka
10 zł
Łukasz  Przasnyski
Łukasz Przasnyski
10 zł
Jacek Potorski
Jacek Potorski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.