Game Troll

W Patronite od 11.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 46

liczba Patronów: 77

119 patronów
4 180 zł miesięcznie
45 438 zł łącznie

Jeszcze więcej Trollowych newsów!

5 500 zł

miesięcznie

76%

osiągnięto

1 320 zł

brakuje

Do naszego tygodniowego rozkładu jazdy dodajemy 1 film, na który zagłosują nasi Patroni - to Wy macie wpływ na treści, jakie pojawią się na naszym kanale. Jednocześnie liczba materiałów publikowanych w tygodniu osiągnie zawrotną liczbę 3! Dodatkowo pomożecie nam powiększyć budżet na szkolenia ekipy GTTV z zakresu pracy nad rejestracją i obróbką wideo i audio, a przy dobrych wiatrach co jakiś czas zakupimy potrzebny do nagrań sprzęt.

Mityczna Grota Trolli w naszym wymiarze

5 501 zł

miesięcznie

75%

osiągnięto

1 321 zł

brakuje

Marzec 2020 to wielkie zmiany na kanale. Wszystko, co uzbieramy powyżej kwoty 5501 zł zostanie przeznaczone na nasze... studio do nagrań, które dzięki Waszemu wsparciu będzie bardziej epickie niż najbardziej epickie studio nagraniowe!

Oddech dla Trolli

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Daj Trollom trochę oddechu! Jeżeli jesteś naszym widzem na pewno zauważyłeś ile pracy wkładamy w ciągły rozwój kanału. Kosztuje nas to nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczane na coraz lepszy sprzęt, interesujące Was gry i wyjazdy, dzięki którym możemy przybić z Wami piąteczkę, chwilę porozmawiać i miło spędzić z Wami czas. Ufundowanie tego progu da nam trochę więcej możliwości i ułatwi robienie wszystkiego, co każdego dnia robimy dla Was - widzów.

Realizacja nowych pomysłów

2 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Mając wasze mocne wsparcie możemy poświęcić jeszcze więcej czasu na rozwój Game Trolla, dzięki czemu nasze odcinki będą bardziej dopracowane i coraz lepsze. W końcu zrealizujemy od dawna planowaną serię pt. "Historia Gier Planszowych" - ruszymy już dwa tygodnie po osiągnięciu tego progu, więc jest na co czekać! Dodatkowo zorganizujemy specjalne streamy dla patronów, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania, które zawsze chcieliście zadać.
Zostań Patronem