1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Twoja hojność wprawia mnie w szczere zakłopotanie! :O

Masz moje słowo (Kasia też się podpisuje!), że ta inwestycja nie pójdzie na marne. Za pięć dych postawimy dobry obiad Kirgizowi, który opowie nam historię swego życia, albo... przejedziemy oboje 200 kilometrów ukraińską marszrutką albo... kupimy sobie po najtańszym piwie w Norwegii ;)

Masz od teraz realny wpływ na przyspieszenie niezbędnych inwestycji sprzętowych. Nie pozostanę Ci dłużny!

Z każdej dłuższej wyprawy (a skoro mnie śledzisz to wiesz, że takowe są realizowane w pełnym zakresie dostępnego urlopu) otrzymasz specjalnie przygotowaną "paczuszkę kulinarną". Wspólnie ustalimy, co ma się znaleźć w środku. Może śródziemnomorskie przyprawy, gruzińska czurczela, mołdawskie wino czy tureckie słodycze? Sam zdecydujesz - a ja sprawdzę, co będzie w sklepach :)

*dodatkowo należą Ci się nagrody z powyższych progów

100 zł miesięcznie

Poważne? Decydujesz się na przeznaczenie TAKIEJ kwoty na twórczość nędznego blogera, wschodzącego jutubera? Płotki wśród rekinów, w oceanie blogów podróżniczych?

Serio, NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ!
Zdajesz sobie sprawę, jak WIELE inwestycji mogę poczynić za regularny zastrzyk takiej gotówki? Ani się obejrzysz, a Twój hojny wkład przełoży się na zwiększenie jakości publikowanych przeze mnie materiałów. Zresztą wiedząc, że mnie tak szczodrze wspierasz, głupio mi będzie popełnić najmniejszy błąd w montażu filmu, czy literówkę we wpisie.

Bez dwóch zdań - chcę poznać człowieka, który decyduje się na władowanie stówy w moją pracę! Przełammy anonimowość. Jeśli tylko będziesz w Warszawie, spotkajmy się na kawę, piwo, albo przejażdżkę moją poczciwą Ładą. A może ja, uderzając gdzieś w Polskę, zahaczę o Twoje miasto? Wszystko jest do dogadania.

*dodatkowo należą Ci się nagrody z powyższych progów

avatar

Nowy użytkownik

Gdzie Los Poniesie

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.