1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

150 zł miesięcznie

WSPÓŁTWÓRCA RC LECHIA GDAŃSK

150 złotych co miesiąc to poważne pieniądze. Żeby zlecić stały przelew na taką kwotę co miesiąc dla swojej ukochanej drużyny, trzeba czuć się Współtwórcą Klubu. Szanujemy, że dzielisz się z nami swoją pracą i tak, jak Ty dajesz z siebie wiele - my dajemy na treningach wszystko. I naprawdę - bardzo to cenimy.
Dlatego mamy dla Ciebie najszerszy pakiet fanowski. Mamy nadzieję, że t-shirt i bluzę założysz na mecze (i nie tylko). Plakat zajmie honorowe miejsce w Twym domu lub w firmie, a imienne podziękowanie od Zarządu Klubu i informacja na naszej stronie internetowej dopełnią obrazu prawdziwego Współtwórcy RC Lechia Gdańsk.
Ale to nie wszystko. Wiemy, że jesteś blisko Klubu - zaprosimy Cię więc też na 4 kwartalne spotkania Fanów - będziesz mógł zobaczyć się z zawodnikami, porozmawiać z trenerem, zapytać o plany rozwoju… i poznać podobnych jak Ty!
Bez Ciebie nie byłoby RC Lechia Gdańsk.

Zestaw otrzymają Patroni, którzy regularnie przez cały rok wspierali Klub miesięczną kwotą 150 zł.

300 zł miesięcznie

KLUB ZŁOTYCH LWÓW RC Lechia Gdańsk

Witamy w Klubie Złotych Lwów! Trafiłeś do elitarnego grona zrzeszającego pasjonatów rugby. Są wśród nas właściciele restauracji, hoteli, firm budowlanych, warsztatów samochodowych i agencji marketingowych. Są przedstawiciele wolnych zawodów: adwokaci i artyści, a także osoby prywatne. Wszyscy, którzy chcą dołożyć cegiełkę do rozwoju Klubu RC Lechia Gdańsk.
Traktujemy więc poważnie to, co robimy - i poważnie patrzymy na przyszłość RC Lechia Gdańsk. Dlatego wszyscy zobowiązaliśmy się, że co miesiąc przekażemy poważną kwotę na nasz Klub.
Spotykamy się co 2 miesiące w najciekawszych miejscach w Gdańsku, zapraszając wyjątkowych gości. Rozmawiamy o sprawach związanych z rugby - i nie tylko. Dołącz do nas!
Łatwo nas rozpoznać nie tylko na stadionie: nasze firmy dostają specjalne materiały, które pozwalają nam z dumą pokazać, że wyróżniamy się z tłumu. To m.in. specjalnie zaprojektowane naklejki na witrynę firmy, oprawiony plakat do biura, materiały dla pracowników.
Dodatkowo każdy członek Klubu Złotych Lwów otrzymuje na koniec każdego sezonu limitowane, wyjątkowe polo “Złoty Lew RC Lechia Gdańsk” - nie można go kupić, można je tylko zdobyć w Klubie.
Zapraszamy!

Zestaw otrzymają Patroni, którzy regularnie przez cały rok wpierali Klub miesięczną kwotą 300 zł.

avatar

Nowy użytkownik

Rugby Club Lechia Gdańsk

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.