Avatar użytkownika

Rugby Club Lechia Gdańsk

4
patronów
87 
miesięcznie
24 680 
łącznie
4
patronów
87 zł 24 680 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
DZIĘKI, ŻE JESTEŚ!

Piątka - jak pięć punktów za przyłożenie. Kochasz rugby? Przekazując nam 5 złotych, przybij piątkę co miesiąc! My przybijemy ją z Tobą na Facebooku i bardzo podziękujemy - co tydzień publikując listę naszych wspierających! Wszyscy fani będą mogli się dowiedzieć, że Ty nie tylko kochasz jajowatą piłkę, ale budujesz swój ukochany Klub!
13 zł miesięcznie
KIBIC RC LECHIA GDAŃSK

Trzynaście - tyle mistrzostw Polski mamy w dorobku. Dzięki, że co miesiąc Ty też o tym nam przypominasz! Jeśli przekazujesz nam 13 zł co miesiąc, pomagasz budować nam drogę do kolejnego tytułu. Może jeszcze nie dziś, ale… 13 złotych co miesiąc to dla nas ważna kwota. Może Twoje kieszonkowe, może po prostu „dycha i trochę na dobry początek miesiąca” – za wszystkie opcje dziękujemy bardzo! Przekażemy Ci z wdzięcznością limitowaną, specjalną naklejkę “Wspieram Lechię Gdańsk”. Podziękujemy też gorrrrąco na Facebooku!

Naklejkę otrzymają Patroni, którzy regularnie przez cały rok wspierali Klub miesięczną kwotą 13 zł.
31 zł miesięcznie
RUGBY FAN RC LECHIA GDAŃSK

Tyle medali Mistrzostw Polski zdobyliśmy jako RC Lechia Gdańsk. Dlatego wiemy, że prawdziwy i dumny Rugby Fan, który zechce wesprzeć swój Klub, pamięta o tym doskonale! Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz Klub kwotą 31 zł co miesiąc. To naprawdę sporo, dlatego co roku otrzymasz od nas unikatowy zestaw, którym może się pochwalić tylko ktoś, kto kocha Lechię: kubek na codzienną kawę, limitowane t-shirt i specjalną naklejkę “Wspieram Rugby w Gdańsku”. Niech dumnie się prezentują!

Zestaw otrzymają Patroni, którzy regularnie przez cały rok wspierali Klub miesięczną kwotą 31 zł.
56 zł miesięcznie
SUPERFAN RC LECHIA GDAŃSK

‘56 to dla nas fundamentalna data. Przecież w 1956 r. w Gdańsku narodziliśmy się jako klub! Dlatego cieszymy się, że zdecydowałeś się comiesięczne wydatki z domowego budżetu na RC Lechia Gdańsk w takiej wysokości. Szacunek, ukłon, dziękujemy!
W zamian co roku powędruje do Ciebie kubek RC Lechia Gdańsk, specjalny, limitowany t-shirt z herbem na piersi i oznaczeniem na rękawie “Klub ‘56” (chyba, że wolisz t-shirt zwykły).
Nie zapomnij go na wyjątkowe, przedsezonowe spotkanie z drużyną, podczas którego wręczymy Ci specjalny plakat. To będzie wspólne święto rugby!

Zestaw otrzymają Patroni, którzy regularnie przez cały rok wspierali Klub miesięczną kwotą 56 zł.
150 zł miesięcznie
WSPÓŁTWÓRCA RC LECHIA GDAŃSK

150 złotych co miesiąc to poważne pieniądze. Żeby zlecić stały przelew na taką kwotę co miesiąc dla swojej ukochanej drużyny, trzeba czuć się Współtwórcą Klubu. Szanujemy, że dzielisz się z nami swoją pracą i tak, jak Ty dajesz z siebie wiele - my dajemy na treningach wszystko. I naprawdę - bardzo to cenimy.
Dlatego mamy dla Ciebie najszerszy pakiet fanowski. Mamy nadzieję, że t-shirt i bluzę założysz na mecze (i nie tylko). Plakat zajmie honorowe miejsce w Twym domu lub w firmie, a imienne podziękowanie od Zarządu Klubu i informacja na naszej stronie internetowej dopełnią obrazu prawdziwego Współtwórcy RC Lechia Gdańsk.
Ale to nie wszystko. Wiemy, że jesteś blisko Klubu - zaprosimy Cię więc też na 4 kwartalne spotkania Fanów - będziesz mógł zobaczyć się z zawodnikami, porozmawiać z trenerem, zapytać o plany rozwoju… i poznać podobnych jak Ty!
Bez Ciebie nie byłoby RC Lechia Gdańsk.

Zestaw otrzymają Patroni, którzy regularnie przez cały rok wspierali Klub miesięczną kwotą 150 zł.
300 zł miesięcznie
KLUB ZŁOTYCH LWÓW RC Lechia Gdańsk

Witamy w Klubie Złotych Lwów! Trafiłeś do elitarnego grona zrzeszającego pasjonatów rugby. Są wśród nas właściciele restauracji, hoteli, firm budowlanych, warsztatów samochodowych i agencji marketingowych. Są przedstawiciele wolnych zawodów: adwokaci i artyści, a także osoby prywatne. Wszyscy, którzy chcą dołożyć cegiełkę do rozwoju Klubu RC Lechia Gdańsk.
Traktujemy więc poważnie to, co robimy - i poważnie patrzymy na przyszłość RC Lechia Gdańsk. Dlatego wszyscy zobowiązaliśmy się, że co miesiąc przekażemy poważną kwotę na nasz Klub.
Spotykamy się co 2 miesiące w najciekawszych miejscach w Gdańsku, zapraszając wyjątkowych gości. Rozmawiamy o sprawach związanych z rugby - i nie tylko. Dołącz do nas!
Łatwo nas rozpoznać nie tylko na stadionie: nasze firmy dostają specjalne materiały, które pozwalają nam z dumą pokazać, że wyróżniamy się z tłumu. To m.in. specjalnie zaprojektowane naklejki na witrynę firmy, oprawiony plakat do biura, materiały dla pracowników.
Dodatkowo każdy członek Klubu Złotych Lwów otrzymuje na koniec każdego sezonu limitowane, wyjątkowe polo “Złoty Lew RC Lechia Gdańsk” - nie można go kupić, można je tylko zdobyć w Klubie.
Zapraszamy!

Zestaw otrzymają Patroni, którzy regularnie przez cały rok wpierali Klub miesięczną kwotą 300 zł.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rugby Club Lechia Gdańsk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Buduj z nami najbardziej utytułowany klub rugby w Polsce! Zapraszamy Cię do mistrzowskiej drużyny. Zobacz, jak powstaje i działa profesjonalna drużyna rugby. Wspieraj nas w drodze na szczyt. Twój czas i Twoje wsparcie są dla nas bardzo ważne!

Rugby Club Lechia Gdańsk to my!

Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów rugby w Polsce. Gramy od 1956 roku. Trzynaście razy byliśmy mistrzem kraju, 12 razy triumfowaliśmy w rozgrywkach Pucharu Polski, zdobyliśmy 31 medali Mistrzostw Polski. Zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli wszechczasów ekstraligi i nieprzerwanie od 1956 r. gramy na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Jesteśmy zespołem stworzonym przez profesjonalistów z Gdańska. Tutaj mieszkamy, tutaj mamy rodziny, tutaj są nasi kibice. To nasze miasto, które chcemy dumnie i godnie reprezentować. 

Każdy z nas ma rodzinę i pracę. Łączą nas pasja, wspólne wartości i doświadczenie – chcemy, żeby wszystko to stało się także Waszym udziałem. Życie Klubu, to nasze życie. To życie wielu Gdańszczan i Gdańszczanek. I to Wasze zaangażowanie sprawi, że nasza społeczność będzie jeszcze lepsza.

Zapraszamy Cię do naszego kręgu!

Rugby to ciężka praca. Uczy pokory, etyki, wychowuje.

Wymaga inteligencji, uważności i umiejętności dostrzegania unikalnych cechy każdego z nas. Wszystko dlatego, że w rugby idziemy przez boisko razem. W jednej linii. Robimy to od lat – i chętnie podzielimy się wszystkim najlepszym, co do tej pory udało nam się wypracować. 

Poza wzniosłymi emocjami, przed nami również przyziemne wyzwania. Dziesiątki codziennych zadań niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania Klubu – organizacja meczów, zakup nowych strojów, dbałość o kadrę trenerską i fizjoterapeutów, którzy wspomagają rozwój zawodników niezależnie od ich poziomu zaawansowania czy wieku.

Za Twoje zaangażowanie odpłacimy tym, co dla nas najcenniejsze: oddanym sercem na boisku i pasją w grze.

Cele Autora

Najbardziej stabilny klub rugby w Polsce!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 913 zł brakuje
0%
Chcemy być najlepsi? No jasne! Jak to się może udać? Tylko razem - jak to zwykle w rugby!

Co tydzień wkładamy trykot z lwem na piersi i wychodzimy na boisko, by realizować nasze motto: Tradycja, Duma, Walka. Ale żeby to było możliwe, troszczymy się o codzienność klubu - a ta jest bardziej prozaiczna. Mecze, kadra trenerska, sprzęt, stadion, wynagrodzenia, wyjazdy, szkolenie młodzieży... bieżąca działalność klubu wymaga stabilnego finansowania.

Dlatego zwracamy się do Was: fanów, sympatyków, kibiców. Zapraszamy do współtworzenia RC Lechia Gdańsk. Jak to działa? Ty deklarujesz regularną wpłatę - my trenujemy, gramy, wygrywamy. Szkolimy młodzież. Opowiadamy o rugby, pokazujemy wartości naszego pięknego sportu.

W dowód wdzięczności, wyślemy do Ciebie to, co nosi nasz herb - a więc jest dla nas wyjątkowe. Koszulkę z Lwem, kubek, bluzę... Ty decydujesz, czy wolisz wspierać nas pięciozłotówką, kwotą kilkunastu złotych czy może chciałbyś nam przekazać aż 300 zł miesięcznie i przystąpić do Klubu Złotych Lwów.

Dla nas ważne, by wsparcie było regularne. Wtedy możemy planować wspólnie drogę na szczyt. Na koniec sezonu opowiemy oczywiście, co udało się nam zorganizować dzięki Twoim pieniądzom.

Jesteś z nami? Zapraszamy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rugby Club Lechia Gdańsk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kinga Olszewska
Kinga Olszewska
13 zł
Anonimowy patron
5 zł
Krzysiek Clocker
Krzysiek Clocker
13 zł
Tomasz Fedde
Tomasz Fedde
56 zł
Maciej Ugorowski
Maciej Ugorowski
31 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.