Rugby Club Lechia Gdańsk

W Patronite od 21.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 538

Liczba Patronów: 528

Zostań Patronem
26 patronów
679 miesięcznie
9 746 łącznie

Najbardziej stabilny klub rugby w Polsce!

10 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

9 321 zł

brakuje

Chcemy być najlepsi? No jasne! Jak to się może udać? Tylko razem - jak to zwykle w rugby!

Co tydzień wkładamy trykot z lwem na piersi i wychodzimy na boisko, by realizować nasze motto: Tradycja, Duma, Walka. Ale żeby to było możliwe, troszczymy się o codzienność klubu - a ta jest bardziej prozaiczna. Mecze, kadra trenerska, sprzęt, stadion, wynagrodzenia, wyjazdy, szkolenie młodzieży... bieżąca działalność klubu wymaga stabilnego finansowania.

Dlatego zwracamy się do Was: fanów, sympatyków, kibiców. Zapraszamy do współtworzenia RC Lechia Gdańsk. Jak to działa? Ty deklarujesz regularną wpłatę - my trenujemy, gramy, wygrywamy. Szkolimy młodzież. Opowiadamy o rugby, pokazujemy wartości naszego pięknego sportu.

W dowód wdzięczności, wyślemy do Ciebie to, co nosi nasz herb - a więc jest dla nas wyjątkowe. Koszulkę z Lwem, kubek, bluzę... Ty decydujesz, czy wolisz wspierać nas pięciozłotówką, kwotą kilkunastu złotych czy może chciałbyś nam przekazać aż 300 zł miesięcznie i przystąpić do Klubu Złotych Lwów.

Dla nas ważne, by wsparcie było regularne. Wtedy możemy planować wspólnie drogę na szczyt. Na koniec sezonu opowiemy oczywiście, co udało się nam zorganizować dzięki Twoim pieniądzom.

Jesteś z nami? Zapraszamy!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Natalli Krukovich
Natalli Krukovich
Próg: 56 zł
Grzegorz Milewski
Grzegorz Milewski
Próg: 56 zł
Radosław  Kwiatkowski
Radosław Kwiatkowski
Próg: 31 zł
Olaf Niespodziany
Olaf Niespodziany
Próg: 5 zł
Mariusz Łysik
Mariusz Łysik
Próg: 56 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł