Rugby Club Lechia Gdańsk

W Patronite od 21.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 582

Liczba Patronów: 568

Zostań Patronem
24 patronów
628 miesięcznie
11 696 łącznie

Najbardziej stabilny klub rugby w Polsce!

10 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

9 372 zł

brakuje

Chcemy być najlepsi? No jasne! Jak to się może udać? Tylko razem - jak to zwykle w rugby!

Co tydzień wkładamy trykot z lwem na piersi i wychodzimy na boisko, by realizować nasze motto: Tradycja, Duma, Walka. Ale żeby to było możliwe, troszczymy się o codzienność klubu - a ta jest bardziej prozaiczna. Mecze, kadra trenerska, sprzęt, stadion, wynagrodzenia, wyjazdy, szkolenie młodzieży... bieżąca działalność klubu wymaga stabilnego finansowania.

Dlatego zwracamy się do Was: fanów, sympatyków, kibiców. Zapraszamy do współtworzenia RC Lechia Gdańsk. Jak to działa? Ty deklarujesz regularną wpłatę - my trenujemy, gramy, wygrywamy. Szkolimy młodzież. Opowiadamy o rugby, pokazujemy wartości naszego pięknego sportu.

W dowód wdzięczności, wyślemy do Ciebie to, co nosi nasz herb - a więc jest dla nas wyjątkowe. Koszulkę z Lwem, kubek, bluzę... Ty decydujesz, czy wolisz wspierać nas pięciozłotówką, kwotą kilkunastu złotych czy może chciałbyś nam przekazać aż 300 zł miesięcznie i przystąpić do Klubu Złotych Lwów.

Dla nas ważne, by wsparcie było regularne. Wtedy możemy planować wspólnie drogę na szczyt. Na koniec sezonu opowiemy oczywiście, co udało się nam zorganizować dzięki Twoim pieniądzom.

Jesteś z nami? Zapraszamy!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mariusz Łysik
Mariusz Łysik
Próg: 56 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Sebastian Kacprzak
Sebastian Kacprzak
Próg: 13 zł
Arkadiusz Klusek
Arkadiusz Klusek
Próg: 56 zł
Anonimowy patron
Próg: 31 zł
Kinga Olszewska
Kinga Olszewska
Próg: 13 zł