1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

600 zł miesięcznie

To już pewne, że chcesz doświadczyć litografii i stajesz się Mecenatem Sztuki. Dzięki Twojej wpłacie mam pewność, że stać mnie na bieżące płatności, ale mogę także rozwijać się biorąc udział w warsztatach i wyjazdach na festiwale i konferencje. Dbasz o propagowanie wiedzy o najstarszych technikach druku ze szczególnym uwzględnieniem litografii.
W każdym momencie możesz umówić się na indywidualną czterogodzinną sesję drukowania, albo skumulować godziny i wykorzystać na spotkanie grupowe- wśród Twoich najbliższych, lub dla grupy którą określisz. Za Twoją zgodą wyszczególnię Cię w informacjach o sprawowaniu Patronatu nad pracownią na mojej stronie internetowej i w treściach publikowanych w social mediach.
Dziękuję Ci.

avatar

Nowy użytkownik

Justyna Litograf Studio

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.