Avatar użytkownika

Justyna Litograf Studio

9
patronów
432 
miesięcznie
4 313 
łącznie
9
patronów
432 zł 4 313 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

19 zł miesięcznie
Tyle kosztuje guma arabska w granulkach- to żywica, którą zjadamy np. w mentosach i cukierkach, a którą w pracowni używamy by zablokować powierzchnię na zatłuszczenia. Dziękuję Ci bo ta paczuszka żywicy znaczy dla mnie więcej niż paczka żelek. Dzieląc się ze mną otrzymujesz dostęp do newslettera o tajnikach alchemii litografa, skany najstarszych zapisków zdobyty w Niemczech i treści, których nigdzie indziej nie publikuję.
Dziękuję Ci.
55 zł miesięcznie
Wybierz 55 zł
27 dostępnych miejsc
To cena trzech akruszy papieru bawełnianego 220 g, na którym najczęściej drukujemy w pracowni. Papier ten jest najwyższej jakości, bezkwasowy i bezklejowy. To tutaj zaczyna się przygoda ze szlachetnością technik druku. Żeby móc poczuć to, otrzymasz ode mnie listowną przesyłkę z pocztówką drukowaną olejową farbą na tym właśnie papierze. Jestem w stanie wydrukować takie artefakty dla maksymalnej ilości 30 osób w miesiącu.
Dziękuję Ci.
70 zł miesięcznie
Wybierz 70 zł
7 dostępnych miejsc
To cena 500g magnezji, używanej do skracania farby litograficznej. Dzięki niej każda odbitka wychodzi takiej samej jakości, kamień nie zatłuszcza się mechanicznie. Jakość się liczy- wykonania grafiki i zaangażowania w dobór najlepszych materiałów. Celując w jakość otrzymujesz dostęp do newslettera o tajnikach alchemii litografa, skany najstarszych zapisków zdobytych w Niemczech i treści, których nigdzie indziej nie publikuję ale także comiesięczną przesyłkę listowną z pocztówką wydrukowaną w tej technice. Może się uzbierać niezła kolekcja!
Dziękuję Ci.
222 zł miesięcznie
Wybierz 222 zł
6 dostępnych miejsc
Tu wkraczamy w przestrzeń magii sztuki. Bo dwójki i szóstka przynoszą mi obfitość. A w końcu o ziarnko sztuki chodzi w tym całym zamieszaniu! To jest dla mnie ogromne wsparcie, które chciałabym uhonorować wyjątkowo. Dlatego możesz liczyć na litograficzny wydruk oka na ręcznie czerpanym papierze. Wystarczy plik ze zdjęciem wykonanym telefonem. To może być zdjęcie Twoje albo Twoich bliskich. Zdjęcie oka wchodzi w skład kolekcji, którą tworzę od lat i będzie brało udział w wystawie. Ilość wydruków ustalamy według ilości wpłat i przekazuję Ci je listownie w ustalonym w wiadomości terminie.
Dziękuję Ci.
600 zł miesięcznie
Wybierz 600 zł
2 dostępne miejsca
To już pewne, że chcesz doświadczyć litografii i stajesz się Mecenatem Sztuki. Dzięki Twojej wpłacie mam pewność, że stać mnie na bieżące płatności, ale mogę także rozwijać się biorąc udział w warsztatach i wyjazdach na festiwale i konferencje. Dbasz o propagowanie wiedzy o najstarszych technikach druku ze szczególnym uwzględnieniem litografii.
W każdym momencie możesz umówić się na indywidualną czterogodzinną sesję drukowania, albo skumulować godziny i wykorzystać na spotkanie grupowe- wśród Twoich najbliższych, lub dla grupy którą określisz. Za Twoją zgodą wyszczególnię Cię w informacjach o sprawowaniu Patronatu nad pracownią na mojej stronie internetowej i w treściach publikowanych w social mediach.
Dziękuję Ci.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Justyna Litograf Studio w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Lubię ludzi. Współpracuję. Tworzę społeczność zaangażowaną w tworzenie obrazu. Jestem ekspertką najstarszych technik druku. To oznacza, że na przestrzeni lat od 2005-2023 częściej jestem w pracowni niż w domu.

Jestem Justyna. Orzechowska, Mazur, Kiwer. Skomplikowane?

Zupełnie nie. Płynę z ludźmi. Znalazłam swoje przeznaczenie. Umiem o sztuce. Widzę Wasze sprawy w pracy rąk. Dzielę się wewnętrznym pokojem i ufnością wobec świata. Pozwalam Wam doświadczać tego, co w sztuce ważne- zawierania swoich treści w obrazie. Intymnego dialogu ze sobą samym, obrazowania tego, co czujemy i co chcemy w sobie wspierać. Ufam Wam i Waszym umiejętnościom i ciekawości zdobywania nowego, lubię zostawiać Was samych w pracowni.

PRacowni litografii Stolarska 6/9 Kraków

Wierzę w społeczność i współpracę i to tutaj zaczyna się wsparcie naszej graficznej społeczności.

Tworzę miejsce, do którego zapraszam pasjonatów tworzenia obrazu. Stacjonarnie- mam w pracowni dwie zabytkowe prasy drukarskie- walcową i litograficzną. Pracownię wyposażyłam w kamienie litograficzne i sprzęty niezbędne do prowadzenia procesów tworzenia matryc i drukowania.
Mam przenośne sprzęty, by móc prowadzić warsztaty wyjazdowe. Lubię tworzyć tkanki kultury.

 

Propaguję wiedzę o najstarszych technikach druku, występuję na festiwalach, konferencjach. Jestem zapraszana przez Instytucje kultury. Opowiadam o litografii w telewizji i wywiadach
Współpracowałam z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha tworząc warsztaty o japońskiej litografii z drewna- Mokulito, tworzyłam warsztaty społeczne dla KBF w Krakowie, podczas których tworzyliśmy zastawę porcelanową z nadrukami starych, krakowskich fotografii.

Interesuję się działaniami artystycznymi w obszarze grafiki warsztatowej, znam Krakowskie Triennale Grafiki, znam środowisko Akademii Sztuk Pięknych. Dwukrotnie organizowałam aukcję na rzecz sprzedaży dzieł sztuki tworzonych najstarszymi technikami.
 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Justyna Litograf Studio już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Renata Targosz
Renata Targosz
19 zł
Katarzyna Szczytowska
Katarzyna Szczytowska
70 zł
Anonimowy patron
19 zł
Anna Głownia
Anna Głownia
55 zł
Karolina Pniewska
Karolina Pniewska
70 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.