1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Witam serdecznie Szanownego Praktykanta:)
Ten próg daje Nam już szanse realnego rozwijania się kanału i zaspokajania bieżących potrzeb tj. np. zakup gazu na testy i naukę spawania , zakup narzędzi na niezależne ich testy , osprzęt audio /wideo i jeszcze mnóstwo rzeczy, aby filmy trzymały względny poziom.
Już z tego miejsca chciałbym podziękować Bohaterom, którzy pomogą udźwignąć ciężar krzewienia i rozwijania technicznego zacięcia wśród ludzi :)

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą ,że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)

25 zł miesięcznie

Skoro rozważasz ten próg jesteś niewątpliwie Zawodowcem. Potrafisz docenić, ile darmowej i cennej wiedzy można odnaleźć na moim kanale. Wyższe kwoty wsparcia przyspieszą niewątpliwe pracę nad nowymi publikacjami a także z czasem pozwolą dokupić /wymienić sprzęt Audio / Widowo na taki dający lepszy i przyjemniejszy odbiór dla widza.
Kłaniam się w pas, bo niewątpliwe masz gest -pomagasz nie tylko mi, ale pośrednio także setkom innych ludzi rządnych wiedzy :) Tak Trzymaj !

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody ,czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą, że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)

150 zł miesięcznie

WWOOŁŁŁŁŁ :D Jesteś niewątpliwe filantropem i miłośnikiem techniki. Serce mi się raduję ogromnie na myśl, że moja praca, aż tyle dla kogoś znaczy. Widząc takie zaangażowanie wśród Patronów człowiek nabiera motywacji do dalszej twórczości. Dzięki takim wpłatom można realizować już dużo ambitniejsze projekty a także uskuteczniać rozdawnictwo. Przekłada się to nie tylko na pomagania młodym adeptom w zrozumieniu tajników techniki, ale także fizycznej pomocy podarowując im narzędzia czy urządzania.
Za taki choiny dar nie wystarczy zwykłe podziękowanie , dlatego każdy chętny z tej grupy zostanie uhonorowany specjalnym miejsc na tablicy na której to zostanie uwieczniony jego nik/imię nazwisko /logo, czy co tam będzie sobie życzył (oczywiście w ramach rozsądku i dobrego smaku) ;) Proces ten zostanie uwieczniony a każda inskrypcja zostanie wykonania inną techniką.

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody, czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą, że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)

avatar

Nowy użytkownik

Adam Maszynotwór

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.