Avatar użytkownika

Adam Maszynotwór

8
patronów
165 
miesięcznie
10 910 
łącznie
8
patronów
165 zł 10 910 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witaj Uczniu !
Ten próg pozwala postawić przysłowiową kawę, która da energetycznego kopa do tworzenia kolejnych odcinków:)

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody, czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą, że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)
10 zł miesięcznie
Witam serdecznie Szanownego Praktykanta:)
Ten próg daje Nam już szanse realnego rozwijania się kanału i zaspokajania bieżących potrzeb tj. np. zakup gazu na testy i naukę spawania , zakup narzędzi na niezależne ich testy , osprzęt audio /wideo i jeszcze mnóstwo rzeczy, aby filmy trzymały względny poziom.
Już z tego miejsca chciałbym podziękować Bohaterom, którzy pomogą udźwignąć ciężar krzewienia i rozwijania technicznego zacięcia wśród ludzi :)

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą ,że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)
25 zł miesięcznie
Skoro rozważasz ten próg jesteś niewątpliwie Zawodowcem. Potrafisz docenić, ile darmowej i cennej wiedzy można odnaleźć na moim kanale. Wyższe kwoty wsparcia przyspieszą niewątpliwe pracę nad nowymi publikacjami a także z czasem pozwolą dokupić /wymienić sprzęt Audio / Widowo na taki dający lepszy i przyjemniejszy odbiór dla widza.
Kłaniam się w pas, bo niewątpliwe masz gest -pomagasz nie tylko mi, ale pośrednio także setkom innych ludzi rządnych wiedzy :) Tak Trzymaj !

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody ,czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą, że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)
50 zł miesięcznie
Uszanowanie dla Fachowca ;) Jest to dla mnie ogramy zaszczyt, że doceniasz, aż tak moje zaangażowanie w szerzenie i popularyzowanie nurtu DIY. Uważam, że pasja w życiu to ważna rzecz i wiem ,że moje publikacje pomagają ją dostrzec i rozwijać. Dziękuję za pomocną dłoń w tym trudnym zadaniu i za docenienie ile realnie czasu i środku wymaga tworzenie dla Was tych publikacji .

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody, czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą ,że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
WWOOŁŁŁŁŁ :D Jesteś niewątpliwe filantropem i miłośnikiem techniki. Serce mi się raduję ogromnie na myśl, że moja praca, aż tyle dla kogoś znaczy. Widząc takie zaangażowanie wśród Patronów człowiek nabiera motywacji do dalszej twórczości. Dzięki takim wpłatom można realizować już dużo ambitniejsze projekty a także uskuteczniać rozdawnictwo. Przekłada się to nie tylko na pomagania młodym adeptom w zrozumieniu tajników techniki, ale także fizycznej pomocy podarowując im narzędzia czy urządzania.
Za taki choiny dar nie wystarczy zwykłe podziękowanie , dlatego każdy chętny z tej grupy zostanie uhonorowany specjalnym miejsc na tablicy na której to zostanie uwieczniony jego nik/imię nazwisko /logo, czy co tam będzie sobie życzył (oczywiście w ramach rozsądku i dobrego smaku) ;) Proces ten zostanie uwieczniony a każda inskrypcja zostanie wykonania inną techniką.

Przypominam, że Patronite jest tylko kolejną formą ułatwiającą Wam wpłatę darowizn, dlatego w progach nie mogą pojawić się wartościowe nagrody, czy usługi w rodzaju konsultacji online (niemniej osoby wspierające na pewno wiedzą, że staram się odpisywać wszystkim na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Adam Maszynotwór w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Siema ! Jestem Adam Maszynotwór :) Kocham budować maszyny i urządzenia. Postanowiłem zarażać moją pasją a także dzielić się z innymi moją wiedzą z zakresu : budowy maszyn , spawalnictwa, obróbki skrawaniem, automatyki, mechatroniki, programowania, pneumatyki, hydrauliki , ślusarstwa, metrologii itd.

Adam Maszynotwór - Taką nazwę przyjął mój kanał na YouTube Gdyż hobbystycznie zajmuję się tworzeniem maszyn. Już od najmłodszych lat interesowałem się szeroko pojętą techniką. Standardowo jak to bywa u takich zapaleńców wszystkie zabawki były rozkręcone a po kieszeniach nosiłem narzędzia i kabelki :) .Momentem przełomowym była pierwsza klasa technikum mechanicznego gdzie do wyboru była tajemnicza specjalizacja "CNC" los chciał że jak szukałem informacji czy w ogóle jest CNC to trafiłem na "elektrodzie" na post człowieka który ze starych drukarek zrobił prosty ploter CNC - Zafascynowałem się tematem i już wtedy postanowiłem że koniecznie musze zrobić swoją maszynę. Reszta poszła już z górki (sporą zasługi mają tu koledzy z forumCNC.info) frezarka powstał dość szybko niestety jest z tego okresu nie wiele materiałów. Jak to na forum bywa dzieliliśmy się poradami i chwaliliśmy swoimi projektami i to był moment gdy zacząłem publikować na YouTube. Początkowo były to foto relacje z etapów budowy moich prac. Potem zacząłem odpowiadać na pytania i dostrzegłem że jest spore zainteresowanie wiedzą którą posiadam i wtedy stałem się pełnoprawny świadomym Youtuberem posiadający jeden z największych polskojęzycznych kanałów traktujący o szeroko pojętej technice. Myślę że każdy majsterkowicz, uczeń kierunków technicznych, a nawet i zawodowiec znajdzie u mnie coś dla siebie :
Spawalnictwo


Pneumatyka


Elektronika


Obróbka skrawaniem


Budowa maszyn i urządzeń


CNC


Automatyka


Metrologia warsztatowa


Testy narzędzi i urządzeń 


I jeszcze wiele innych pokrewnych tematów :) 

Strasznie mnie cieszy że moje filmy są pomocne dla tak wielu ludzi. Dodatkowo stworzyłem wspaniałą społeczność gdzie ludzie są dla siebie życzliwi kulturalni i chętnie wymieniają się wiedzą i doświadczeniem w komentarzach. Najlepsze jest jednak to ze zarażam tym jakże pożytecznym hobby całkiem sporo nowych osób :D
Jak sami widzicie formuła kanału znacząco się zmieniła i jest obecnie bardzo rozbudowana a co za tym idzie czasochłonna i finansowo wymagająca więc na Wasze wyraźne prośby powstało to konto byście mogli wesprzeć dalszy rozwój kanału.

Cele Autora

Utrzymanie poziomu
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 335 zł brakuje
11%
Przygotowanie średniozaawansowanego filmu raz w tygodniu to dobre kilkadziesiąt godzin pracy często wymagające też sporo materiałów i zwyczajnie samodzielnie jest mi coraz trudniej dźwigać ciężar tak dużego kanału.
Projekty Zaawansowanie
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 835 zł brakuje
5%
Eksperyment z zakupem wiertarki stołowej Parkside którą testuje modyfikuje i oddaje Jednemu z Was pokazał, że bardzo Was ciekawi taka tematyka, ale jednocześnie pokazał mi jak gigantyczny nakład pracy i środków muszę na taki cel poświecić. Macie teraz okazje, aby wesprzeć inicjatywę ,bo nie dość, że merytorycznie pomaga przyszłym i obecnym posiadaczom to na koniec jeszcze zasili warsztat jakiegoś hobbysty.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Adam Maszynotwór już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wiktor Kowalczyk
Wiktor Kowalczyk
25 zł
Marcin Sobocki
Marcin Sobocki
25 zł
Jakub Szyndlar
Jakub Szyndlar
25 zł
Adrian Sikora
Adrian Sikora
25 zł
Krzysztof Leniwy Śmichura
Krzysztof Leniwy Śmichura
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.