1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

Mój ty Super Bohaterze/ Super Bohaterko- wpierając mnie taką kwotą dajesz wyraz temu, że wierzysz w moje moce i chcesz z nich korzystać :) Bardzo Ci dziękuje za wsparcie w takiej kwocie, bo to jest dla mnie ogromny zastrzyk motywacji i sił do tworzenia nowych treści.

Poza tym, że w podziękowaniu Twoje imię może pojawić się wśród Patronów_ek na stronie każdego odcinka na paniodzmiany.com i będziesz mieć wpływ na tematy odcinków, dostajesz jeszcze coś.

UWAGA - dostęp do tajnej grupy na FB, gdzie będę zamieszczała niepublikowane gdzieś indziej treści - gotowe ćwiczenia, opisy metod, polecane filmy, inforgrafiki i całą masę innych narzędzi, które wzbogacą Twoją pracę nad zmianą, której dla siebie chcesz.

Nigdzie nie dostaniesz tyle inspiracji w jednym miejscu - Twoja praca rozwojowa nad sobą stanie się łatwiejsza :)

50 zł miesięcznie

UUUU Kochany Patronie_ko, to już jest petarda, awansujesz do grona Archetypów Boskości ;)

Jestem Ci ogromnie wdzięczna , że wyceniasz moją pracę na tak zawrotną kwotę, to pozwoli mi spać spokojnie, że zapłacę choć za Internet ;) a ten w pracy podcastera jest ważny jak nic innego.

W drodze wdzięczności za Twoje wsparcie, zaistniejesz jako patron na stronie paniodzmiany.com, będziesz mieć wpływ na tematykę odcinków oraz staniesz się członkiem tajnej społeczności hojnie obdarowywanej w materiały rozwojowe....

Dodatkowo jako jedna z nielicznych osób będziesz mieć możliwość, w drodze konsultacji telefonicznej, ☎ zasięgnąć mojej rady w dowolnej kwestii rozwojowej, zarówno dotyczącej Twojego rozwoju jak i innych które chcesz ze mną poruszyć. Możesz liczyć na 30 minut mojego czasu raz w miesiącu.

avatar

Nowy użytkownik

Małgorzata Machniewicz - Podcast "Pani od zmiany"

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.