Avatar użytkownika

Małgorzata Machniewicz - Podcast "Pani od zmiany"

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Wybierz 6 zł
1000 dostępnych miejsc
Decydując się na takie wsparcie mojego PODCASTU, jesteś moim Wielkim Bohaterem/ Bohaterką, oznacza to, że chcesz się dzielić tym co masz i wiesz jak kosztowne jest tworzenie Treści. Bardzo Ci dziękuje.

W zamian za Twoje wsparcie, jeśli tylko zechcesz, Twoje imię pojawi się na stronie Podcastu paniodzmiany.com gdzie pokazuję, dzięki komu Podcast istnieje :)
12 zł miesięcznie
Wybierz 12 zł
1000 dostępnych miejsc
Jeśli pijesz kawę, to właśnie tyle pewnie średnio za nią płacisz w modnej knajpce - bardzo Ci dziękuję że jedną kawę postawisz mnie :) Jesteś herosem i wiem, że doceniasz to jak pracochłonne i wymagające jest tworzenie treści w podcaście.

W podziękowaniu za Twą hojność, możesz zaistnieć jako Patron_ka w opisie każdego odcinka na stronie paniodzmiany.com oraz uwzględnię Twoje zapotrzebowanie na tematykę jaką będę poruszała w podcaście.
Twoje sugestie wpłyną na to jakie tematy odcinków będę publikowała - wiesz, to ogromna odpowiedzialność spełnić czyjeś oczekiwania, ale ja się tego podejmuję :)
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
1000 dostępnych miejsc
Mój ty Super Bohaterze/ Super Bohaterko- wpierając mnie taką kwotą dajesz wyraz temu, że wierzysz w moje moce i chcesz z nich korzystać :) Bardzo Ci dziękuje za wsparcie w takiej kwocie, bo to jest dla mnie ogromny zastrzyk motywacji i sił do tworzenia nowych treści.

Poza tym, że w podziękowaniu Twoje imię może pojawić się wśród Patronów_ek na stronie każdego odcinka na paniodzmiany.com i będziesz mieć wpływ na tematy odcinków, dostajesz jeszcze coś.

UWAGA - dostęp do tajnej grupy na FB, gdzie będę zamieszczała niepublikowane gdzieś indziej treści - gotowe ćwiczenia, opisy metod, polecane filmy, inforgrafiki i całą masę innych narzędzi, które wzbogacą Twoją pracę nad zmianą, której dla siebie chcesz.

Nigdzie nie dostaniesz tyle inspiracji w jednym miejscu - Twoja praca rozwojowa nad sobą stanie się łatwiejsza :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
UUUU Kochany Patronie_ko, to już jest petarda, awansujesz do grona Archetypów Boskości ;)

Jestem Ci ogromnie wdzięczna , że wyceniasz moją pracę na tak zawrotną kwotę, to pozwoli mi spać spokojnie, że zapłacę choć za Internet ;) a ten w pracy podcastera jest ważny jak nic innego.

W drodze wdzięczności za Twoje wsparcie, zaistniejesz jako patron na stronie paniodzmiany.com, będziesz mieć wpływ na tematykę odcinków oraz staniesz się członkiem tajnej społeczności hojnie obdarowywanej w materiały rozwojowe....

Dodatkowo jako jedna z nielicznych osób będziesz mieć możliwość, w drodze konsultacji telefonicznej, ☎ zasięgnąć mojej rady w dowolnej kwestii rozwojowej, zarówno dotyczącej Twojego rozwoju jak i innych które chcesz ze mną poruszyć. Możesz liczyć na 30 minut mojego czasu raz w miesiącu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
O rzesz TY... naprawdę aż tak mnie doceniasz?? Jesteś Bogiem Bogów... ojcem/matką Odyna i innych herosów :D

Mam łzy w oczach i będę Cię wspominać w każdym miejscu gdzie mi tylko na to pozwolą :) Dziękuję Ci z całego serca i z innych organów też!!

Oczywiście w tym progu dostajesz wszystko to co w poprzednich oraz dodatkowo, raz w miesiącu masz możliwość odbyć ze mną sesję coachingową - zasługujesz na rozwój więc zachęcam - zainwestuj w siebie ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Małgorzata Machniewicz - Podcast "Pani od zmiany" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na co dzień, w roli coacha, szkoleniowca, doradcy, wspieram innych w rozwoju ich umiejętności. Tym razem postanowiłam dać się innym powspierać :)
Prowadzę PODCAST "Pani od zmiany", w którym podpowiadam jak każdy może mieć wpływ na swój rozwój w myśl filozofii #RozwójBezSpiny .

Chcesz coś zmienić w swoim życiu... zrób to BEZ SPINY !

 

Od niemal 20 lat z pasją spędzam czas na salach szkoleniowych szkoląc, warsztatując, coachując i mentorując. Uwielbiam to robić i nadal są chwile kiedy jestem zaskakiwana a często uczę się też czegoś nowego. 

www.paniodzmiany.com

Uwielbiam zmiany, bo to one nadają kształt naszemu życiu, dynamikę i rytm... powodują, że stajemy się lepsi... nie każda zmiana musi być na lepsze, ale może nas ubogacić i dać nam kopa rozwojowego.

Nie ma znaczenia czy zmiana której dla siebie chcesz to odchudzanie, wprowadzenie ruchu w życiu, zmiana pracy, partnera, miejsca zamieszkania czy czegokolwiek innego- potrzebujesz dobrego planu, przygotowania i pracy nad tym, żeby ta zmiana potoczyła się najgładziej i najłatwiej - nie ma się co spinać, trzeba działać jak najmniej chaotycznie - mogę Ci w tym pomóc.

A jeśli zmiana Cię zaskoczyła, stałaś się częścią zmiany której nie chciałaś, ktoś Ci ją zafundował i jest ona beznadziejna... poszukamy wspólnie pola Twojego wpływu i znajdziemy rozwiązanie jak się w niej odnaleźć z najmniejszymi stratami. 

 

Na co dzień prowadzę firmę szkoleniową Vene i dbam o kompetencje pracowników moich Klientów. Pracuję na rzecz dużych i mniejszych firm, wszędzie tam, gdzie pracownicy mają motywację do zmiany - to lubię najbardziej. 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim a obecnie podyplomowo studiuję Projektowanie i wdrażanie E-lerningu. Co roku wybieram się na jakieś szkolenie własne i tak mam już doświadczenia w coachingu grupowym, Action Learningu, jestem też facylitatorem LEGO® Serious Play®.

Jestem coachem z certyfikatem ICC. 

W wolnych chwilach lubię rękodzielić i czytam sporo książek, poza zawodowymi głównie SF :)  

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Małgorzata Machniewicz - Podcast "Pani od zmiany" w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Prowadzenie podcastu "Pani od zmiany"
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Prowadzenie podcastu to pasja i przyjemność, ale też czas i wydatki.

Będę wdzięczna jeśli rozważysz wsparcie tego twórczego procesu- w zamian otrzymasz CZTERY odcinki podcastu miesięcznie :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Małgorzata Machniewicz - Podcast "Pani od zmiany" już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.