1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

40 zł miesięcznie

Promotor

Miód płynie na nasze serca! Dziękujemy za tak hojne wsparcie! W zamian będziesz mógł/mogła raz na 3 miesiące wybrać jedno muzeum z całego MyViMu, które przez miesiąc będzie promowane na banerze na stronie głównej. Może to być Twoje własne muzeum lub jakiekolwiek inne, które uważasz za godne uwagi i promocji.

Będziesz mieć też wpływ na nasz fanpage na Facebooku. Co miesiąc będziesz mógł/mogła wskazać jeden eksponat z MyViMu – z Twojej kolekcji lub jakiejkolwiek innej – który, wraz z linkiem do muzeum, pokażemy kilku tysiącom naszych fanów.

Otrzymasz również wcześniejszy dostęp do artykułów MyViMu zanim w ogóle ukażą się na blogu oraz do specjalnych materiałów przygotowanych przez nas i naszych partnerów a dostępnych tylko dla Patronów.

avatar

Nowy użytkownik

MyViMu - Moje Wirtualne Muzeum

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.