Avatar użytkownika

MyViMu - Moje Wirtualne Muzeum

7
patronów
280 
miesięcznie
9 235 
łącznie
7
patronów
280 zł 9 235 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Miłośnik

Niby jedna moneta a już dodaje nam skrzydeł! Dziękujemy Ci za wsparcie serwisu!
10 zł miesięcznie
Czytelnik

Zamiast jednej kawy na mieście – comiesięczne wsparcie MyViMu! Dziękujemy!
20 zł miesięcznie
Popularyzator

Dziękujemy! Za tę niebagatelną dla nas kwotę będziesz mieć wpływ na nasz fanpage na Facebooku. Co miesiąc będziesz mógł/mogła wskazać jeden eksponat z MyViMu – z Twojej kolekcji lub jakiejkolwiek innej – który, wraz z linkiem do muzeum, pokażemy kilku tysiącom naszych fanów.

Otrzymasz również wcześniejszy dostęp do artykułów MyViMu zanim w ogóle ukażą się na blogu. Spodziewaj się też specjalnych materiałów przygotowanych przez nas i naszych partnerów a dostępnych tylko dla Patronów.
40 zł miesięcznie
Promotor

Miód płynie na nasze serca! Dziękujemy za tak hojne wsparcie! W zamian będziesz mógł/mogła raz na 3 miesiące wybrać jedno muzeum z całego MyViMu, które przez miesiąc będzie promowane na banerze na stronie głównej. Może to być Twoje własne muzeum lub jakiekolwiek inne, które uważasz za godne uwagi i promocji.

Będziesz mieć też wpływ na nasz fanpage na Facebooku. Co miesiąc będziesz mógł/mogła wskazać jeden eksponat z MyViMu – z Twojej kolekcji lub jakiejkolwiek innej – który, wraz z linkiem do muzeum, pokażemy kilku tysiącom naszych fanów.

Otrzymasz również wcześniejszy dostęp do artykułów MyViMu zanim w ogóle ukażą się na blogu oraz do specjalnych materiałów przygotowanych przez nas i naszych partnerów a dostępnych tylko dla Patronów.
80 zł miesięcznie
Najlepszy przyjaciel

Ok, albo jesteś jedną z naszych Mam, albo naprawdę podoba Ci się to, co robimy! Jesteśmy niesamowicie wzruszeni!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MyViMu - Moje Wirtualne Muzeum w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

MyViMu jest największym serwisem dla kolekcjonerów w Polsce.
Składa się z wielu muzeów tworzonych przez użytkowników i od dziesięciu lat gromadzi wokół siebie coraz większą społeczność kolekcjonerów, zbieraczy, poszukiwaczy, miłośników historii, sztuki i ciekawostek z wszelkich dziedzin.

Wszystko zaczęło się 10 lat temu. MyViMu wzięło się z poczucia, że w całym polskim internecie czegoś brakuje: miejsca, gdzie pasjonaci – tacy jak my sami – mogliby prezentować swoje zbiory światu, ale też nawiązywać kontakt z innymi podobnymi sobie, wymieniać się wiedzą, pomagać sobie w poszukiwaniach czy identyfikacji kolejnych skarbów.

Platformy społecznościowe ułatwiały komunikację, ale nie dawały nam dość swobody w katalogowaniu i opisywaniu kolekcji. Popularne wówczas blogi pozwalały na więcej, ale z kolei jak bardzo trudno było je wypromować, wypozycjonować i sprawić, by nie zginęły w oceanie internetu. I tak zapadła decyzja – robimy serwis, który będzie skrojony dokładnie pod nasze (i wszystkich innych kolekcjonerów, zbieraczy, poszukiwaczy) potrzeby.

 


 

Czas pędzi nieubłaganie. Przez 10 lat zmienił się świat, zmieniły się technologie, zmienił się internet. A my? A my dalej jesteśmy sobą! Kochamy przedmioty. Czy to starocie po babci, czy to drobiazgi z PRL-u, które po prostu przypominają nam o dzieciństwie, czy to militaria z różnych epok, kolorowe pocztówki, bibeloty, figurki, pożółkłe fotografie ludzi,, których już nie ma, pieniądze sprzed lat... MyViMu to miejsce, gdzie przedmioty, nawet te niepozorne i niby bezwartościowe, otaczane są szacunkiem i zainteresowaniem. Mówimy nie jednorazowej tandecie i bezmyślnemu konsumowaniu i pozbywaniu się rzeczy wokół nas!

I chcemy, żeby MyViMu takim pozostało. Chcemy udostępniać Wam dalej jak najwięcej miejsca na Wasze zbiory. Dawać przestrzeń na opowiadanie ich historii i na dyskusję z innymi. Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim znalezisku? Szukasz brakującej ostatniej pozycji z serii, którą zbierasz? Próbujesz rozszyfrować jakąś inskrypcję? Chodź do MyViMu!

Chcemy, żeby korzystanie z serwisu było jak najłatwiejsze i jak najprzyjemniejsze. Chcemy móc na bieżąco rozwiązywać problemy techniczne i chcemy dostosowywać serwis do dynamicznie rozwijających się, coraz nowocześniejszych technologii.

 


 

Ale jednocześnie chcemy też zachować niszowy charakter MyViMu i trzymać się z daleka od krzykliwych trendów. Nie chcemy uciekać się do tanich chwytów marketingowych, zalewać strony falą męczących reklam ani prowadzić kampanii niezgodnych z duchem MyViMu.

Chcemy kontynuować pisanie dla Was. Poruszać na blogu nowe tematy, wśród których każdy pasjonat znajdzie coś dla siebie. Nawiązywać współpracę z nowymi autorami, specjalistami ze swoich dziedzin. Na bieżąco donosić Wam o ciekawostkach ze świata kolekcjonerstwa, muzealnictwa i sztuki.

Chcemy zacieśniać więzi w naszej kolekcjonerskiej społeczności. I chcemy też, żebyście mogli wyraźnie odczuć, że MyViMu to również Wasz serwis – jesteście na nim nie tylko gośćmi, ale i jednocześnie gospodarzami.

 


 

Dziś Wy również możecie pomóc nam w utrzymaniu tej niezwykłej społeczności w takim kształcie, w jakim działa dziś, jak również w jej rozwoju kolejnych latach!

Cele Autora

Wasza comiesięczna cegiełka do opłacenia kosztów prowadzenia i rozwoju serwisu
  • 1 350 zł miesięcznie
  • 1 070 zł brakuje
20%
Waszemu wsparcie pomaga nam opłacać serwery, pokrywać koszty stałe, ponosić koszty niezbędnych napraw (i wykonywać je szybciej!) a także inwestować w bloga zatrudniając nowych autorów, ekspertów z Waszych ulubionych dziedzin.
Dziękujemy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MyViMu - Moje Wirtualne Muzeum już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kacper Rączkowiak
Kacper Rączkowiak
10 zł
Tomator
Tomator
20 zł
Anonimowy patron
80 zł
Anonimowy patron
40 zł
Grzegorz Borecki
Grzegorz Borecki
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.