1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

11 zł miesięcznie

Wyślę na maila felieton pt. Kompaktowy rejestrator – czyli o dotrzymywaniu słowa.
Historia mojej współpracy z Ha!artem. Działania wydawcy od podszewki. Niech to będzie przestrogą dla innych – nic bez umowy. O tym nie przeczytacie w Ha!arcie.

Fragment felietonu:
Apel do profesora Piotra Mareckiego:

Stosując retorykę pani Staśko należałoby zapytać, kiedy profesor Piotr Marecki poda się do dymisji albo przeprosi, odetnie się od mojej poezji, wycofa seksistowskiego autora ze sprzedaży, złoży samokrytykę za wydawanie Macierzyńskiego. To było niewygodne, więc jakoś uszło uwadze, że jest redaktorem tomu Zbiór zadań z chemii
i metafizyki, z którego pochodzi inkryminowany wiersz, a bez promotora nie byłoby wstrętnego seksisty!
Ponieważ znamy się od lat i uczestniczyliśmy w wielu imprezach, oficjalnych i prywatnych, więc sam najlepiej zna moje zachowania – fakt, iż nie zabrał głosu w obronie może sugerować, że rzeczywiście mam coś na sumieniu.
Panie profesorze Piotrze Marecki, proszę mnie nie oszczędzać, niczego nie ukrywać i koniecznie ujawnić wszystkie przykłady moich seksistowskich zachowań.

avatar

Nowy użytkownik

Piotr Macierzyński

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.