1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

250 zł miesięcznie

Leśny Ogród Pełen Życia

Dziękuję za wsparcie w tworzeniu "leśnego ogrodu pełnego życia"! Twoja hojność daje mi inspirację i siłę, aby kontynuować tworzenie wartościowych treści dla polskiej społeczności permakulturowej.

Jako podziękowanie, otrzymasz dostęp do dwóch artykułów miesięcznie, które będą dostępne wyłącznie dla Patronów przez minimum 30 dni. Później część z nich zasili stronę Permisie.pl gdzie będą dostępne dla wszystkich. To jak przekształcić nieużytek w piękny leśny ogród, a moją stronę w permakulturową bibliotekę, w której Ty jesteś głównym mecenasem, ale i beneficjentem oraz współtwórcą!

Podziękuję Ci umieszczając Ciebie lub nazwę Twojej firmy, stowarzyszenia, fundacji etc. na liście Patronów/Sponsorów w opisie pod każdym artykułem. Napisz do mnie - możesz wybrać w jakiej formie mam to zrobić.

avatar

Nowy użytkownik

Wojciech Górny Permisie.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.