1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

250 zł miesięcznie

Leśny Ogród Pełen Życia

Dziękuję za wsparcie w tworzeniu "leśnego ogrodu pełnego życia"! Twoja hojność daje mi inspirację i siłę, aby kontynuować tworzenie wartościowych treści dla polskiej społeczności permakulturowej.

Jako wyraz wdzięczności, otrzymasz dostęp do WSZYSTKICH dotychczas opublikowanych artykułów ORAZ do dwóch NOWYCH artykułów miesięcznie, które będą dostępne wyłącznie dla Patronów przez minimum 30 dni. Później część z nich zasili stronę Permisie.pl gdzie będą dostępne dla wszystkich. To jak przekształcić nieużytek w piękny leśny ogród, a moją stronę w permakulturową bibliotekę, w której Ty jesteś głównym mecenasem, ale i beneficjentem oraz współtwórcą!

Podziękuję Ci umieszczając Ciebie lub nazwę Twojej firmy, stowarzyszenia, fundacji etc. na liście Patronów/Sponsorów w opisie pod każdym artykułem. Napisz do mnie - możesz wybrać w jakiej formie mam to zrobić.

avatar

Nowy użytkownik

Wojciech Górny Permisie.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.