1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

24 zł miesięcznie

„Zajrzyj w kulisy”

Zastanawiasz się czasem co dzieje się w teatrze na chwilę przed przyjściem widowni? Co takiego ukrywamy podczas przerwy, gdy wypraszamy widzów z sali?
Możesz się przekonać! Wspierając nas tą kwotą przez 3 miesiące, raz na kwartał, przychodząc na nasz spektakl otrzymasz specjalny voucher, upoważniający Ciebie i Twoją osobę towarzyszącą do wejścia na spektakl godzinę przed jego rozpoczęciem. Na moment staniecie się częścią zespołu. Weźmiecie udział w naszej „odprawie przedmeczowej” i nie będziecie musieli wychodzić z sali podczas przerwy - bywa, że wtedy dzieje się u nas najwięcej…

Jeśli utrzymasz swoje wsparcie przez 6 miesięcy, otrzymasz pojedyncze zaproszenie na doroczny „Bal Mecenasów”, a jeśli zostaniesz z nami przez 12 miesięcy, na Balu będziecie mogli pojawić się z osobą towarzyszącą!

300 zł miesięcznie

"Jesteś jedną lub jednym z nas" (wsparcie przez min. 3 miesiące)

Spędź z nami cały dzień! Od porannego powtórzenia tekstu, przez próbę, aż po spektakl i wieczorne omówienie.

Na jeden dzień stańcie się częścią zespołu Potem-o-tem. Poznajcie nas od kulis. Zobaczcie jaka jest różnica między aktorką/aktorem na próbie o 10 rano, a o godzinie 19. Zobaczcie jak wygląda praca w Potem-o-tem, weźcie czynny udział w przygotowaniach i poczekajcie razem z nami na przyjście widowni. Na koniec usiądźcie wygodnie na najlepszych miejscach.

To próg dla wytrwałych i głodnych wrażeń, ale zapewniamy, że jest coś niezwykłego w siedzeniu na widowni i świadomości, że widzi się coś więcej niż pozostali. Obiecujemy puszczać Wam oko podczas spektaklu, ale przede wszystkim gwarantujemy dzień pełen wrażeń!

Wszystkie nagrody z niższych progów też są oczywiście Wasze.

avatar

Nowy użytkownik

Potem-o-tem

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.