Potem-o-tem

W Patronite od 28.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 138

Liczba Patronów: 272

Zostań Patronem
Kup na prezent
78 patronów
4 085 miesięcznie
74 309 łącznie

Opłacenie miesięcznych kosztów stałych działania teatru

5 000 zł

miesięcznie

81%

osiągnięto

915 zł

brakuje

Dzięki uzyskaniu tej kwoty będziemy mogli pokryć miesięczne koszty obsługi księgowej, eksploatacji spektakli i opłaty przestrzeni magazynowej. Będziemy mogli też zagwarantować godziwe wynagrodzenia twórcom i osobom na co dzień pracującym przy działaniach produkcyjnych naszego teatru. Do tej pory najczęściej rezygnowaliśmy ze znacznej części swoich wynagrodzeń, a koszty stałe pokrywaliśmy z własnej kieszeni.

Obniżenie cen biletów, wprowadzenie biletów ulgowych

10 000 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

5 915 zł

brakuje

1) Obniżenie cen biletów o minimum 20 zł.

2) Wprowadzenie możliwości zakupu biletu ulgowego na wszystkie spektakle.

3) Wprowadzenie transmisji online z części spektakli.


Samochód do transportu scenografii

15 000 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

10 915 zł

brakuje

Gdy uda nam się już na podstawowym poziomie zadbać o finanse nasze i naszych widzów nadejdzie czas na inwestycje. Od lat scenografię i sprzęt niezbędny do realizacji spektakli przewozimy prywatnymi samochodami osobowymi. Jak wiecie, spektakle mamy często skomplikowane, więc bywa tak, że nawet 3 takie auta nam nie wystarczają. Auto do transportu scenografii to nasze marzenie, mamy już nawet projekt w jaki sposób je okleimy, ale najpierw musimy zarobić na jego zakup. Pomożecie?

Odkładanie pieniędzy na własną siedzibę

20 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

15 915 zł

brakuje

To plan idealny, perspektywa kilku najbliższych lat, ale jesteśmy przekonani, że to marzenie w końcu się spełni. Gdy przyjdzie ten dzień, że będzie Was, Mecenasów wystarczająco dużo, to zaczniemy odkładać na własną siedzibę. Wyobraźcie sobie jakby to było gdyby istniało miejsce o nazwie Potem-o-tem... Tętniłoby życiem każdego dnia, można by było zjeść tam pizzę, wypić kawę i oczywiście zobaczyć spektakl. Nie tylko nasz spektakl. Jak już będziemy mieli swoją siedzibę, to naszym wielkim marzeniem byłoby wspieranie inicjatyw podobnych do naszej. Wiemy przed jakimi trudnościami stoją grupy teatralne na początku drogi i dlaczego znacząca większość z nich rozpada się tak szybko. Mając swoje miejsce moglibyśmy wesprzeć początkujących artystów, w taki sposób, by rozwoju swojej kariery nie musieli zostawiać na potem.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Wrońska
Anna Wrońska
Próg: 12 zł
Karol Piotr Suchecki-Tuszyński
Karol Piotr Suchecki-Tuszyński
Próg: 12 zł
Hanna Szmit
Hanna Szmit
Próg: 50 zł
Jan Młynarski
Jan Młynarski
Próg: 12 zł
Patryk Rudawski
Patryk Rudawski
Próg: 50 zł
Krzysztof Kumor
Krzysztof Kumor
Próg: 12 zł