1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękujemy, że współtworzysz Radio Nowy Świat!

Wszystkie osoby wspierające Nowy Świat mają dostęp do podcastów audycji, które są dostępne po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej.

Chcemy odwdzięczyć się, zapraszając Cię do wyjątkowej, zamkniętej grupy dla Patronów na Facebooku, gdzie:

- na bieżąco informujemy i pokazujemy, co dzieje się w siedzibie radia, a także jak rozwija się cały projekt. Zobaczysz Nowy Świat od kuchni!

- poznasz innych Patronki i Patronów oraz członkinie i członków redakcji

- każdego dnia pod porannym postem ramówkowym możesz włączyć się do dyskusji na tematy prezentowane na antenie i nie tylko

Grupa zmienia się i ewoluuje wraz z rozwojem radia, stanowiąc jego rdzeń. To wspólna przestrzeń wszystkich Współtwórców Nowego Świata!

WAŻNE! Dbamy także o osoby, które nie posiadają konta na Facebooku: raz w tygodniu na Patronite pojawia się specjalny post (dostępny tylko dla Patronek i Patronów), w którym zawieramy podsumowanie naszych działań nad rozwojem radia.

Ponadto dwa razy w miesiącu zapraszamy w trybie on-line na cykl „Spowiedź na kozetce”, w którym Patronki oraz Patroni zadają pytania na dowolne tematy zaproszonemu do rozmowy redaktorce bądź redaktorowi.

avatar

Nowy użytkownik

Radio Nowy Świat

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.