1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

13 zł miesięcznie

PARSZYWA TRZYNASTKA
WCHODZIMY NA KWOTĘ DWUCYFROWĄ

Co miesiąc Patroni z tego progu jako pierwsi otrzymają e-mailem Extreme Leaks - przecieki o zawartości najbliższego numeru, wizualizację okładki i czasem odrzucone jej projekty (jeżeli nie będzie nas akurat obowiązywało embargo), a także porcję smaczków prosto z redakcyjnego crunchu:)

Dla wszystkich wspierających nas w ramach tego i wyższych progów pojawia się comiesięczna szansa na wygranie Extreme Boxa. W okolicach (+/- dwa dni) 20. dnia każdego miesiąca jeden ze zgRedów wylosuje trójkę z Was, którzy otrzymają od nas prezent w postaci pudełka wypełnionego growymi gadżetami. W każdym pudle i w każdym miesiącu coś innego. Będą to gadżety growe, gry, elementy kolekcjonerskie i inne niespodzianki, o których się fizjologom nie śniło!

W tym progu pojawia się też szansa na zdobycie Extreme Crapa. Co miesiąc dla trzech przypadkowych szczęśliwców (hehe) z tego (i wyższych) progów zbierzemy trochę rupieci typu odrzucone wydruki próbne, stare nośniki z nie-wiadomo-czym, może nawet jakieś nieprzydatne sprzęty i crapowate produkcje oraz dostarczymy pod drzwi. Reklamacje nie będą uwzględniane ;)

Wszystko przez cały czas trwania Twojego wsparcia. Plus oczywiście to co jest zawarte w progu SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA.

100 zł miesięcznie

STÓWKA, PRZYJACIELE

Stówka to nie są żarty. Zwróćcie prosimy szczególną uwagę na ten próg!

Poza zawartością poprzednich progów, otrzymasz od nas plakat autorstwa Jakuba Różalskiego inspirowany grą Secret of Monkey Island i przygotowany wyłącznie dla Was w formacie A1 (841 x 594 mm), kreda mat 130g.

Kolejna rzecz kolekcjonerska to wysokiej jakości talia kart do gry, zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie dla PSX Extreme!

Otrzymasz... dwa zerowe numery PSX EXTREME w druku (jeden do czytania, drugi do przekazania dla następnych pokoleń Czytelników)! Na 108 stronach złożonych w stylu lat 90. poczytacie o piractwie, osiedlowych gralniach, popularnych kineskopowych telewizorach, graniu w 60hz, „bajkach” z Polonii 1, wypożyczalniach kaset VHS i filmach "karate", ale także zobaczycie zdjęciowe migawki z 1996 roku i dowiecie się jaką grafikę oferowały wówczas pecety. Do tego 28 nigdy niepublikowanych u nas recenzji gier z pierwszego PlayStation i zalew smaczków dla fanów magazynu. Zrobienie tego numeru sprawiło nam nieopisaną wręcz radość i przeniosło 25 lat wstecz. To samo poczujecie Wy!

To nie koniec. Co miesiąc przez cały okres Twojego wsparcia (niezależnie od ewentualnie posiadanej prenumeraty) otrzymywać będziesz specjalne numery PSX Extreme. Wydania te będą uzupełnione w stosunku do kioskowych o dodatkowe fizyczne 8 stron o szeroko pojęte tematy okołogrowe, trochę popkultury, sporo materiałów "na luzie", pod tytułem EXTREME PLUS. Rzecz absolutnie unikatowa, z tego powodu o wysokiej wartości kolekcjonerskiej!

Ufff...

avatar

Nowy użytkownik

PSX Extreme

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.