Avatar użytkownika

PSX Extreme

191
patronów
7 833 
miesięcznie
191
patronów
7 833 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA

Mamy kawę w redakcji (bez szaleństw, czarna, bez cukru;). A każdy Patron pojawi się na liście naszych Przyjaciół - zarówno na stronie psxextreme.pl/HALLOFFAME, jak i w druku w magazynie. Całkiem przyjemna pamiątka :)
13 zł miesięcznie
PARSZYWA TRZYNASTKA
WCHODZIMY NA KWOTĘ DWUCYFROWĄ

Co miesiąc Patroni z tego progu jako pierwsi otrzymają e-mailem Extreme Leaks - przecieki o zawartości najbliższego numeru, wizualizację okładki i czasem odrzucone jej projekty (jeżeli nie będzie nas akurat obowiązywało embargo), a także porcję smaczków prosto z redakcyjnego crunchu:)

Dla wszystkich wspierających nas w ramach tego i wyższych progów pojawia się comiesięczna szansa na wygranie Extreme Boxa. W okolicach (+/- dwa dni) 20. dnia każdego miesiąca jeden ze zgRedów wylosuje trójkę z Was, którzy otrzymają od nas prezent w postaci pudełka wypełnionego growymi gadżetami. W każdym pudle i w każdym miesiącu coś innego. Będą to gadżety growe, gry, elementy kolekcjonerskie i inne niespodzianki, o których się fizjologom nie śniło!

W tym progu pojawia się też szansa na zdobycie Extreme Crapa. Co miesiąc dla trzech przypadkowych szczęśliwców (hehe) z tego (i wyższych) progów zbierzemy trochę rupieci typu odrzucone wydruki próbne, stare nośniki z nie-wiadomo-czym, może nawet jakieś nieprzydatne sprzęty i crapowate produkcje oraz dostarczymy pod drzwi. Reklamacje nie będą uwzględniane ;)

Wszystko przez cały czas trwania Twojego wsparcia. Plus oczywiście to co jest zawarte w progu SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA.
50 zł miesięcznie
PRINT NOT DEAD

To już niebagatelna suma, dziękujemy!

Pod warunkiem trwania Twojego wsparcia przez co najmniej trzy miesiące, otrzymasz od nas pocztą fizyczną kartę klubu PRINT NOT DEAD! Jako jej dumny posiadacz będziesz miał możliwość korzystania ze zniżek i specjalnych ofert naszych Partnerów. Będziemy Cię o nich regularnie informować.

Otrzymasz od nas plakat autorstwa Jakuba Różalskiego inspirowany grą Another World i przygotowany wyłącznie dla nas w formacie A1 (841 x 594 mm), kreda mat 130g.

I - uwaga - pod warunkiem Twojego wsparcia na tym poziomie przez minimum trzech miesięcy otrzymasz dostęp do pierwszych 10 numerów PSX Extreme w formacie PDF!

Zawartość poprzednich progów również Ci się należy.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
259 dostępnych miejsc
STÓWKA, PRZYJACIELE

Stówka to nie są żarty. Zwróćcie prosimy szczególną uwagę na ten próg!

Poza zawartością poprzednich progów, otrzymasz od nas plakat autorstwa Jakuba Różalskiego inspirowany grą Secret of Monkey Island i przygotowany wyłącznie dla Was w formacie A1 (841 x 594 mm), kreda mat 130g.

Kolejna rzecz kolekcjonerska to wysokiej jakości talia kart do gry, zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie dla PSX Extreme!

Otrzymasz... dwa zerowe numery PSX EXTREME w druku (jeden do czytania, drugi do przekazania dla następnych pokoleń Czytelników)! Na 108 stronach złożonych w stylu lat 90. poczytacie o piractwie, osiedlowych gralniach, popularnych kineskopowych telewizorach, graniu w 60hz, „bajkach” z Polonii 1, wypożyczalniach kaset VHS i filmach "karate", ale także zobaczycie zdjęciowe migawki z 1996 roku i dowiecie się jaką grafikę oferowały wówczas pecety. Do tego 28 nigdy niepublikowanych u nas recenzji gier z pierwszego PlayStation i zalew smaczków dla fanów magazynu. Zrobienie tego numeru sprawiło nam nieopisaną wręcz radość i przeniosło 25 lat wstecz. To samo poczujecie Wy!

To nie koniec. Co miesiąc przez cały okres Twojego wsparcia (niezależnie od ewentualnie posiadanej prenumeraty) otrzymywać będziesz specjalne numery PSX Extreme. Wydania te będą uzupełnione w stosunku do kioskowych o dodatkowe fizyczne 8 stron o szeroko pojęte tematy okołogrowe, trochę popkultury, sporo materiałów "na luzie", pod tytułem EXTREME PLUS. Rzecz absolutnie unikatowa, z tego powodu o wysokiej wartości kolekcjonerskiej!

Ufff...
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
2 dostępne miejsca
SZALEŃSTWO

Za wyjątkowe wsparcie należą się wyjątkowe podziękowania. Przy wsparciu na tym poziomie przez minimum 2 miesiące, będziesz miał możliwość opublikowania felietonu na łamach Szmatławca! Oczywiście pomożemy w redakcji i korekcie oraz ustaleniu tematu.

Dokładamy roczną przenumeratę PSX Extreme. Jeżeli już jesteś prenumeratorem, po prostu przedłużymy ją o kolejne 12 wydań.

Do tego rzecz jasna wszystko to, co znajduje się w poprzednich progach (a uzbiera się tego niemało).
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
98 dostępnych miejsc
PRÓG PASJONACKI

W tym progu nie oferujemy żadnych dodatkowych nagród, ponad to co do tej pory zostało wymienione. Będziemy jednak bardzo wdzięczni, jeśli wesprzesz nas dodatkową stówką!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PSX Extreme w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Drogi Patronie, dzięki Twojemu wsparciu, PSX Extreme, jako jedyny miesięcznik o grach w Polsce, ma szansę dalej funkcjonować i dostarczać niezmiennie rzetelnych i wartościowych treści. I tak już od 1997 roku! Dziękujemy!

DLACZEGO PATRONITE?

Wydawanie czasopisma w dzisiejszych czasach to finansowo duże wyzwanie. Sam koszt druku to co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy złotych, oczywiście zakładając, że nie przytrafiają się takie sytuacje jak z pandemią, która spowodowała, że wydatki wzrosły nawet dwukrotnie z racji drożejącego papieru.

Wydawnictwo drukowane w starciu z internetem stoi niestety na dużo gorszej pozycji - czy to ze względu na szybkość dostarczania informacji, czy też dostępność. Mimo to, z racji, że sami jesteśmy wychowani na prasie, staramy się cały czas ciągnąć ten wózek i co miesiąc dostarczać Czytelnikom kolejne wydania PSX Extreme, ostatniego w kraju miesięcznika o grach. Rzetelnie, fachowo, ale wciąż z tą nutką luzu, która towarzyszy nam od 1997 roku. 

Kierujemy gorące podziękowania w Waszą stronę za każde wsparcie finansowe, które co miesiąc pozwala nam nieco spokojniej patrzeć w przyszłość. Jest to nieoceniona "cegiełka" dokładana do innych wpływów, czy to ze sprzedaży detalicznej (która jak wiemy niestety spada), czy też reklam (a tych jest znacznie mniej niż kiedyś, bo wiele firm przeniosło się do sieci).   

Bardzo Wam dziękujemy, jednocześnie starając się dostarczyć jeszcze więcej treści, które Was interesują. 

Pozdrawiamy
Redakcja PSX Extreme

O NAS

PSX Extreme to jedyny w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach wideo i popkulturze, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

Magazyn tworzony jest przez znanych i cenionych od lat autorów, którzy w sposób atrakcyjny i rzetelny przedstawiają wszelkie nowości ze świata konsol i gier wideo. Poza recenzjami i zapowiedziami pismo zawiera również artykuły publicystyczne, wywiady i felietony. Pismo ma atrakcyjny i dynamiczny layout, który swoją kolorystyką i nowoczesnością zapewnia doskonałe uporządkowanie treści, a dodatkowo perfekcyjnie nawiązuje do tematyki, uzupełniając lekturę o przyjemne wrażenia estetyczne.

AKTUALNIE W SPRZEDAŻY

PSX EXTREME

Cele Autora

TO, CZEGO NIE WIDAĆ...
  • 9 999 zł miesięcznie
  • 2 166 zł brakuje
78%
...a bez czego się nie da. Wynajęcie biura, magazynowanie wydawnictw, specjalistyczne oprogramowanie, obsługa dystrybucji, prenumeraty, pozyskiwanie reklam, działania promocyjne, udział w eventach, wynagrodzenie pracowników.

To działania, które wiążą się ze stałym, comiesięcznym obciążeniem finansowym.

Po osiągnięciu tego progu nie musimy się nim przejmować tak bardzo.
ALE KTO TO NAPISZE?
  • 17 999 zł miesięcznie
  • 10 166 zł brakuje
43%
Comiesięczny koszt obejmujący najważniejsze elementy merytorycznego opracowania numeru, czyli przygotowanie tekstów przez naszych dziennikarzy i autorów zewnętrznych, praca grafików, redakcja i korekta, skład DTP i przygotowanie całości do druku to nie mniej niż 35000 PLN netto.

Po osiągnięciu tego miesięcznego celu, uwzględniając dodatkowo przychody z reklam i sprzedaży pisma, jesteśmy spokojni o pokrycie tych wydatków.

Tym samym zgRedzi i współpracownicy są mniej nerwowi i pracują z jeszcze większym zaangażowaniem :)
MASZYNA: START!
  • 55 999 zł miesięcznie
  • 48 166 zł brakuje
13%
Przy koszcie druku jednego egzemplarza na poziomie ok. 3,5 PLN netto przy średnim nakładzie 28.000 egz. kwota ta pozwoli nam pokryć znaczną część kosztów druku.

To jest dla nas kluczowa sprawa i naprawdę istotna ulga pozwalająca skoncentrować się w całości na rozwoju PSX Extreme.
LEVEL UP!
  • 75 999 zł miesięcznie
  • 68 166 zł brakuje
10%
Realizujemy nowe pomysły. Mając zabezpieczoną z Waszej strony taką kwotę, możemy poszaleć :). Poszerzymy objętość magazynu, pozyskamy nowych autorów, rozwiniemy działy poświęcone popkulturze i podejmiemy autorskie tematy wymagające wyjątkowo starannej i czasochłonnej pracy dziennikarskiej. Zaczniemy organizować dla Was Extreme Party każdego roku w układzie sobota - niedziela.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PSX Extreme już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Zawadzki
Marcin Zawadzki
200 zł
Artur Brzezicki
Artur Brzezicki
300 zł
Tomasz Hojda
Tomasz Hojda
7 zł
Zacny_Omen
Zacny_Omen
13 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.