Avatar użytkownika

PSX Extreme

208
patronów
8 810 
miesięcznie
208
patronów
8 810 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
7 zł miesięcznie
HALL OF FAME

Dziękujemy za Twoje wsparcie! Każdy Patron pojawi się na liście naszych przyjaciół zarówno co miesiąc w PSX Extreme, jak również na stronie psxextreme.pl.
Obrazek progu
13 zł miesięcznie
EXTREME LEAKS & BOX

Trafiasz na listę naszych przyjaciół, która pojawia się w magazynie i na stronie psxextreme.pl.

Dodatkowo na tydzień przed oficjalną zapowiedzią numeru otrzymujesz specjalne wydanie Extreme Leaks z przeciekami: projekt okładki, redakcyjne rozmowy, ciekawostki z prac nad wydaniem.

A gdyby tego było mało to co miesiąc nagradzamy 5 osób zestawami Extreme Box - mogą to być gadżety, koszulki, kody do gier i inne różności. Co miesiąc co innego!
Obrazek progu
29 zł miesięcznie
E-WYDANIE & FORUM

Jesteś już na naszej liście przyjaciół drukowanej w magazynie i dostępnej na psxextreme.pl.

Co miesiąc otrzymujesz Extreme Leaks - przecieki i ciekawostki związane z pracami nad bieżącym numerem.

Również co miesiąc masz szansę na Extreme Box - zestaw nagród dla Patronów (m.in. gadżety, koszulki).

Dodatkowo w tym progu otrzymasz dostęp do e-wydania bieżącego numeru!

A jeżeli jesteś użytkownikiem forum psxextreme.info mamy dla Ciebie specjalną rangę, która zwiększa forumkowe limity i wyłącza reklamy.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
NUMER SPECJALNY & PRENUMERATA

Obecność na liście przyjaciół w magazynie i na psxextreme.pl potwierdzona!

Extreme Leaks, czyli przecieki z numeru - odebrane!

Zestaw Extreme Box czeka w gotowości.

Na swoim koncie Patronite znajdziesz e-wydania bieżącego numeru.

Specjalna ranga na forum psxextreme.info niezmiennie budzi podziw!

Do Twojej skrzynki pocztowej trafia świeżutki drukowany numer z dodatkiem Extreme Plus!

W tym progu zgarniasz dodatkowo e-wydanie zerowego numeru PSX Extreme, czyli numer pełen wspominek, redakcyjnych historii i tekstów skupionych wokół lat 90.

Mało? To dorzucamy raz na kwartał, przy wsparciu przez minimum 3 miesiące, aktualny drukowany numer wydania specjalnego. Co 3 miesiące redakcja przygotowuje specjalne numery skupione np. wokół kultowych sprzętów czy serii gier. Wydania ukazują się w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu.

A na dokładkę, przy wsparciu przez minimum 6 miesięcy, dodajemy półroczną prenumeratę, dzięki czemu otrzymasz zarówno tradycyjny numer, jak również ten z dodatkiem Extreme Plus - jeden do czytania, drugi do kolekcji!
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
DOŁADOWANIE & PRENUMERATA

Obecność na liście przyjaciół - jest!

Przecieki Extreme Leaks - jest!

Szansa na Extreme Box - jest!

Dostęp do e-wydania bieżącego numeru - jest!

Specjalna ranga na forum psxextreme.info - jest!

Drukowany numer z dodatkiem Extreme Plus - jest!

E-wydanie zerowego numeru PSX Extreme - jest!

Drukowane wydanie specjalne raz na kwartał - jest!

Półroczna prenumerata przy minimum półrocznym wsparciu - jest!

Uff, już powyższa lista robi wrażenie, ale to nie koniec! W tym progu raz na kwartał wyślemy Ci kod na 100 zł na PS Store lub MS Store!

A przy minimum rocznym wsparciu trafi do Ciebie roczna prenumerata! Tak, to nie pomyłka, tak naprawdę otrzymasz wtedy numer z Extreme Plus, numer z półrocznej prenumeraty i numer z rocznej prenumeraty. A może zechcesz komuś podarować prenumeratę? Decyzję pozostawiamy Tobie!
Obrazek progu
300 zł miesięcznie
PRÓG PASJONACKI

W tym progu nie oferujemy dodatkowych nagród, czyli do zgarnięcia jest cały zestaw z progu za 200 zł.

Będziemy jednak bardzo wdzięczni, jeśli wesprzesz nas dodatkową stówką! Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PSX Extreme w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Drogi Patronie, dzięki Twojemu wsparciu, PSX Extreme, jako jedyny miesięcznik o grach w Polsce, ma szansę dalej funkcjonować i dostarczać niezmiennie rzetelnych i wartościowych treści. I tak już od 1997 roku! Dziękujemy!

DLACZEGO PATRONITE?

Wydawanie czasopisma w dzisiejszych czasach to finansowo duże wyzwanie. Sam koszt druku to co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy złotych, oczywiście zakładając, że nie przytrafiają się takie sytuacje jak z pandemią, która spowodowała, że wydatki wzrosły nawet dwukrotnie z racji drożejącego papieru.

Wydawnictwo drukowane w starciu z internetem stoi niestety na dużo gorszej pozycji - czy to ze względu na szybkość dostarczania informacji, czy też dostępność. Mimo to, z racji, że sami jesteśmy wychowani na prasie, staramy się cały czas ciągnąć ten wózek i co miesiąc dostarczać Czytelnikom kolejne wydania PSX Extreme, ostatniego w kraju miesięcznika o grach. Rzetelnie, fachowo, ale wciąż z tą nutką luzu, która towarzyszy nam od 1997 roku. 

Kierujemy gorące podziękowania w Waszą stronę za każde wsparcie finansowe, które co miesiąc pozwala nam nieco spokojniej patrzeć w przyszłość. Jest to nieoceniona "cegiełka" dokładana do innych wpływów, czy to ze sprzedaży detalicznej (która jak wiemy niestety spada), czy też reklam (a tych jest znacznie mniej niż kiedyś, bo wiele firm przeniosło się do sieci).   

Bardzo Wam dziękujemy, jednocześnie starając się dostarczyć jeszcze więcej treści, które Was interesują. 

Pozdrawiamy
Redakcja PSX Extreme

O NAS

PSX Extreme to jedyny w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach wideo i popkulturze, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

Magazyn tworzony jest przez znanych i cenionych od lat autorów, którzy w sposób atrakcyjny i rzetelny przedstawiają wszelkie nowości ze świata konsol i gier wideo. Poza recenzjami i zapowiedziami pismo zawiera również artykuły publicystyczne, wywiady i felietony. Pismo ma atrakcyjny i dynamiczny layout, który swoją kolorystyką i nowoczesnością zapewnia doskonałe uporządkowanie treści, a dodatkowo perfekcyjnie nawiązuje do tematyki, uzupełniając lekturę o przyjemne wrażenia estetyczne.

AKTUALNIE W SPRZEDAŻY

PSX EXTREME

Cele Autora

ROBI SIĘ CIEKAWIE
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 1 190 zł brakuje
88%
Gdy do puli po stronie zysków, czyli wpływy z reklam, ze sprzedaży egzemplarzowej czy prenumerat, dodamy 10 000 zł, to robi się już naprawdę ciekawie :).

Koszt przygotowania numeru do druku (nie mówimy o samym druku!) mieści się w okolicach 25 000 zł na co składa się opłacenie autorów, grafika, korekty, rysownika - czyli w zasadzie każdego, kto macza palce przy tych 116 stronach, które dostarczamy co miesiąc.

Dzięki takiemu wsparciu możemy spokojniej myśleć o kolejnych miesiącach, jednocześnie mając możliwość rozglądania się za dodatkowymi opcjami np. przy druku - lepszy papier, więcej stron. Dziękujemy!
DRUKUJEMY SIĘ!
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 6 190 zł brakuje
58%
Nie chcemy wymyślać nierealnych celów, stąd wychodzimy z założenia, że sensowniej jest podać realne kwoty, które może nie pokryją całych naszych zobowiązań, ale bardzo zauważalnie pomogą je zrealizować.

Tak dokładnie jest w przypadku druku, który przy naszym nakładzie jest kluczowym i największym wydatkiem w skali miesiąca. Koszt jednego egzemplarza to ok. 3,50 zł co przy kilkunastotysięcznym nakładzie daje naprawdę konkretne kwoty.

Przy 15 000 zł mamy jednak już bardzo solidny zapas, który jednocześnie pozwala nam z jednej strony odłożyć część środków na "czarną godzinę", z drugiej zaś zainwestować je np. w oficjalną stronę pisma - psxextreme.pl - czy zaoferować Wam atrakcyjniejsze rzeczy w progach, które wybieracie.
LEVEL UP!
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 16 190 zł brakuje
35%
Przy takiej kwocie to pierwsze co zapewne redakcja odezwie się... po podwyżki ;). A tak poważnie - jest to suma, która w bardzo, bardzo znaczący sposób wpływa na działanie takiego wydawnictwa jak PSX Extreme.

Prasa dzisiaj nie powalczy z internetem, bo jest mniej dostępna, mniej aktualna, ale wciąż, dzięki również Wam, jest szansa, że będzie się ukazywała jeszcze długo. Przy kwocie, która pozwala np. pokryć w całości koszt redakcji lub połowę kosztów druku, śpimy spokojniej. My dorzucamy starania o reklamy, działamy z polepszeniem sieci dystrybucji i wspólnie sprawiamy, że na koniec miesiąca zostaje kwota na tyle sensowna, że pozytywnie patrzymy w przyszłość!

Przy takich środkach myślimy poważnie o organizacji co roku Extreme Party, o objętości pisma, o jakości papieru, o stronie internetowej, o nowych pomysłach czy autorach. Dziękujemy!
NA DOBRY START
  • 5 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Główne wydatki w przypadku PSX Extreme to koszt druku i redakcji, a po drugiej stronie mamy wpływy z reklam, ze sprzedaży egzemplarzowej czy prenumerat.

Z numerami bywa różnie - nie oszukujmy się, są lepsze i słabsze, dużo zależy od tego, co akurat dzieje się w branży, ile jest premier gier, na ile reklam jest szansa, bo bez premier trudno o reklamodawców, gdy nie ma czego promować. Tak samo dużo chętniej sięgacie po numery wypchane po brzegi ciekawymi recenzjami.

Finalnie 5000 zł to czasami świetny dodatek do całej puli, a czasami coś, co bardzo zauważalnie potrafi podreperować nasz miesięczny budżet. Dziękujemy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PSX Extreme już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jacek Sklepowicz
Jacek Sklepowicz
13 zł
Anonimowy patron
100 zł
Wojtek Dzidowski
Wojtek Dzidowski
13 zł
Bogusław Szawara
Bogusław Szawara
100 zł
Patryk Głażewski
Patryk Głażewski
13 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.