Avatar użytkownika

PSX EXTREME

197
patronów
7 208 
miesięcznie
197
patronów
7 208 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg w trakcie wygaszania
7 zł miesięcznie
SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA

Mamy kawę w redakcji (bez szaleństw, czarna, bez cukru;). A każdy Patron pojawi się na liście naszych Przyjaciół - zarówno na stronie psxextreme.pl/HALLOFFAME, jak i w druku w magazynie. Całkiem przyjemna pamiątka :)
10 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg w trakcie wygaszania
13 zł miesięcznie
PARSZYWA TRZYNASTKA
WCHODZIMY NA KWOTĘ DWUCYFROWĄ

Co miesiąc Patroni z tego progu jako pierwsi otrzymają e-mailem Extreme Leaks - przecieki o zawartości najbliższego numeru, wizualizację okładki i czasem odrzucone jej projekty (jeżeli nie będzie nas akurat obowiązywało embargo), a także porcję smaczków prosto z redakcyjnego crunchu:)

Dla wszystkich wspierających nas w ramach tego i wyższych progów pojawia się comiesięczna szansa na wygranie Extreme Boxa. W okolicach (+/- dwa dni) 20. dnia każdego miesiąca jeden ze zgRedów wylosuje trójkę z Was, którzy otrzymają od nas prezent w postaci pudełka wypełnionego growymi gadżetami. W każdym pudle i w każdym miesiącu coś innego. Będą to gadżety growe, gry, elementy kolekcjonerskie i inne niespodzianki, o których się fizjologom nie śniło!

W tym progu pojawia się też szansa na zdobycie Extreme Crapa. Co miesiąc dla trzech przypadkowych szczęśliwców (hehe) z tego (i wyższych) progów zbierzemy trochę rupieci typu odrzucone wydruki próbne, stare nośniki z nie-wiadomo-czym, może nawet jakieś nieprzydatne sprzęty i crapowate produkcje oraz dostarczymy pod drzwi. Reklamacje nie będą uwzględniane ;)

Wszystko przez cały czas trwania Twojego wsparcia. Plus oczywiście to co jest zawarte w progu SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA.
50 zł miesięcznie
PRINT NOT DEAD

To już niebagatelna suma, dziękujemy!

Pod warunkiem trwania Twojego wsparcia przez co najmniej trzy miesiące, otrzymasz od nas pocztą fizyczną kartę klubu PRINT NOT DEAD! Jako jej dumny posiadacz będziesz miał możliwość korzystania ze zniżek i specjalnych ofert naszych Partnerów. Będziemy Cię o nich regularnie informować.

Otrzymasz od nas plakat autorstwa Jakuba Różalskiego inspirowany grą Another World i przygotowany wyłącznie dla nas w formacie A1 (841 x 594 mm), kreda mat 130g.

I - uwaga - pod warunkiem Twojego wsparcia na tym poziomie przez minimum trzech miesięcy otrzymasz dostęp do pierwszych 10 numerów PSX Extreme w formacie PDF!

Zawartość poprzednich progów również Ci się należy.
70 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg w trakcie wygaszania
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
265 dostępnych miejsc
STÓWKA, PRZYJACIELE

Stówka to nie są żarty. Zwróćcie prosimy szczególną uwagę na ten próg!

Poza zawartością poprzednich progów, otrzymasz od nas plakat autorstwa Jakuba Różalskiego inspirowany grą Secret of Monkey Island i przygotowany wyłącznie dla Was w formacie A1 (841 x 594 mm), kreda mat 130g.

Kolejna rzecz kolekcjonerska to wysokiej jakości talia kart do gry, zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie dla PSX Extreme!

Otrzymasz... dwa zerowe numery PSX EXTREME w druku (jeden do czytania, drugi do przekazania dla następnych pokoleń Czytelników)! Na 108 stronach złożonych w stylu lat 90. poczytacie o piractwie, osiedlowych gralniach, popularnych kineskopowych telewizorach, graniu w 60hz, „bajkach” z Polonii 1, wypożyczalniach kaset VHS i filmach "karate", ale także zobaczycie zdjęciowe migawki z 1996 roku i dowiecie się jaką grafikę oferowały wówczas pecety. Do tego 28 nigdy niepublikowanych u nas recenzji gier z pierwszego PlayStation i zalew smaczków dla fanów magazynu. Zrobienie tego numeru sprawiło nam nieopisaną wręcz radość i przeniosło 25 lat wstecz. To samo poczujecie Wy!

To nie koniec. Co miesiąc przez cały okres Twojego wsparcia (niezależnie od ewentualnie posiadanej prenumeraty) otrzymywać będziesz specjalne numery PSX Extreme. Wydania te będą uzupełnione w stosunku do kioskowych o dodatkowe fizyczne 8 stron o szeroko pojęte tematy okołogrowe, trochę popkultury, sporo materiałów "na luzie", pod tytułem EXTREME PLUS. Rzecz absolutnie unikatowa, z tego powodu o wysokiej wartości kolekcjonerskiej!

Jeżeli otrzymamy Twoje wsparcie na tym poziomie przez co najmniej trzy miesiące, zaprosimy Cię za darmo na Extreme Party 2023, które zaplanowaliśmy na weekend 11-12 listopada z udziałem zgRedów, Przyjaciół i Czytelników i niespotykanym dotychczas rozmachem.

Ufff...
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
2 dostępne miejsca
SZALEŃSTWO

Za wyjątkowe wsparcie należą się wyjątkowe podziękowania. Przy wsparciu na tym poziomie przez minimum 2 miesiące, będziesz miał możliwość opublikowania felietonu na łamach Szmatławca! Oczywiście pomożemy w redakcji i korekcie oraz ustaleniu tematu.

Dokładamy roczną przenumeratę PSX Extreme. Jeżeli już jesteś prenumeratorem, po prostu przedłużymy ją o kolejne 12 wydań.

Do tego rzecz jasna wszystko to, co znajduje się w poprzednich progach (a uzbiera się tego niemało).
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
98 dostępnych miejsc
PRÓG PASJONACKI

W tym progu nie oferujemy żadnych dodatkowych nagród, ponad to co do tej pory zostało wymienione. Będziemy jednak bardzo wdzięczni, jeśli wesprzesz nas dodatkową stówką!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
WOWOWOWOWW111!!!1

Kłaniamy się nisko i mamy mocno limitowaną propozycję. Pod warunkiem wspierania nas tą oszałamiającą kwotą przez okres minimum trzech miesięcy, otrzymasz możliwość napisania własnego wstępniaka do PSX Extreme oraz kilku zdań "Moje trzy grosze" przy recenzji wybranej gry na łamach pisma!

Rzecz jasna pomożemy w ich zredagowaniu. Odnośnie tematyki wstępniaka zdamy się na Twoje wyczucie i naszą ocenę czy treść nadaje się do druku.

I coś ekstra. ZgRedzi nagrają specjalnie dla Ciebie (lub wskazanej osoby) dedykowane życzenia urodzinowe :)

Zawartość poprzednich pakietów - jak najbardziej tak.
4000 zł miesięcznie
Wybierz 4000 zł
5 dostępnych miejsc
BIZNES JEST BIZNES

Wchodzimy na poziom konkretnej współpracy biznesowej. Do dyspozycji zostawiamy przestrzeń reklamową na łamach PSX Extreme, możliwość promocji w ramach Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven 2023, Extreme Party 2023 oraz przez nasze kanały społecznościowe.

Indywidualnie uzgodnimy na czym Państwu zależy: ekspozycji marki, zasięgu, efekcie sprzedażowym... i wspólnie podejmiemy stosowne działania.

Wszyscy nasi odbiorcy i fani dowiedzą się o Państwa zaangażowaniu we wsparcie oraz rozwój ich ulubionego pisma.

W grę wchodzą (a nawet są preferowane) aktywności kreatywne i niestandardowe.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PSX EXTREME w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PSX Extreme to jedyny w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach wideo i popkulturze, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

PSX EXTREME


O NAS

PSX Extreme to jedyny w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach wideo i popkulturze, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

Magazyn tworzony jest przez znanych i cenionych od lat autorów, którzy w sposób atrakcyjny i rzetelny przedstawiają wszelkie nowości ze świata konsol i gier wideo. Poza recenzjami i zapowiedziami pismo zawiera również artykuły publicystyczne, wywiady i felietony. Pismo ma atrakcyjny i dynamiczny layout, który swoją kolorystyką i nowoczesnością zapewnia doskonałe uporządkowanie treści, a dodatkowo perfekcyjnie nawiązuje do tematyki, uzupełniając lekturę o przyjemne wrażenia estetyczne.


DLACZEGO PATRONITE?

Działalność naszej firmy oparta jest na dwóch kluczowych filarach: organizacji targów i konferencji oraz wydawaniu czasopism, a większość przychodów generuje z eventów właśnie. 

Jednak jesteśmy ekipą wychowaną na prasie drukowanej i nie chcemy dopuścić to sytuacji, w której w naszym kraju nie będzie ANI JEDNEGO (!) miesięcznika poświęconego grom wideo.

A co najważniejsze - wiemy, że mamy Was, najlepszą na świecie społeczność Czytelników, którzy doceniają jakościowe pismo w druku. A my kochamy to co robimy.

Jak powszechnie wiadomo, inflacja i niekorzystne otoczenie rynkowe szczególnie dotyka druk. W samym roku 2022 koszt papieru i druku magazynu się podwoił. Do tego rosnące ceny energii elektrycznej, logistyki powodują, że wiele pism znika z rynku.

Comiesięczny koszt przygotowania i wydania magazynu PSX Extreme, wliczając w to wszystkie składowe wymienione powyżej i dodatkowo koszty biura, oprogramowania, pracowników, wierszówki redaktorów, składu DTP dają sumę prawie 120.000 PLN netto.

Bardzo trudno odzyskać ją ze sprzedaży detalicznej (swoje muszą przecież zarobić też dystrybutorzy prasy) oraz reklam.

To dlatego pozwalamy sobie zwrócić się o pomoc do Was, a w zamian dostarczymy jeszcze więcej dobra, ku korzyści nas wszystkich :)

Z góry serdecznie Wam dziękujemy!

Cele Autora

TO, CZEGO NIE WIDAĆ...
  • 9 999 zł miesięcznie
  • 2 791 zł brakuje
72%
...a bez czego się nie da. Wynajęcie biura, magazynowanie wydawnictw, specjalistyczne oprogramowanie, obsługa dystrybucji, prenumeraty, pozyskiwanie reklam, działania promocyjne, udział w eventach, wynagrodzenie pracowników.

To działania, które wiążą się ze stałym, comiesięcznym obciążeniem finansowym.

Po osiągnięciu tego progu nie musimy się nim przejmować tak bardzo.
ALE KTO TO NAPISZE?
  • 17 999 zł miesięcznie
  • 10 791 zł brakuje
40%
Comiesięczny koszt obejmujący najważniejsze elementy merytorycznego opracowania numeru, czyli przygotowanie tekstów przez naszych dziennikarzy i autorów zewnętrznych, praca grafików, redakcja i korekta, skład DTP i przygotowanie całości do druku to nie mniej niż 35000 PLN netto.

Po osiągnięciu tego miesięcznego celu, uwzględniając dodatkowo przychody z reklam i sprzedaży pisma, jesteśmy spokojni o pokrycie tych wydatków.

Tym samym zgRedzi i współpracownicy są mniej nerwowi i pracują z jeszcze większym zaangażowaniem :)
MASZYNA: START!
  • 55 999 zł miesięcznie
  • 48 791 zł brakuje
12%
Przy koszcie druku jednego egzemplarza na poziomie ok. 3,5 PLN netto przy średnim nakładzie 28.000 egz. kwota ta pozwoli nam pokryć znaczną część kosztów druku.

To jest dla nas kluczowa sprawa i naprawdę istotna ulga pozwalająca skoncentrować się w całości na rozwoju PSX Extreme.
LEVEL UP!
  • 75 999 zł miesięcznie
  • 68 791 zł brakuje
9%
Realizujemy nowe pomysły. Mając zabezpieczoną z Waszej strony taką kwotę, możemy poszaleć :). Poszerzymy objętość magazynu, pozyskamy nowych autorów, rozwiniemy działy poświęcone popkulturze i podejmiemy autorskie tematy wymagające wyjątkowo starannej i czasochłonnej pracy dziennikarskiej. Zaczniemy organizować dla Was Extreme Party każdego roku w układzie sobota - niedziela.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PSX EXTREME już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Wolny
Maciej Wolny
13 zł
Anonimowy patron
70 zł
Piotrek Grabowski
Piotrek Grabowski
100 zł
Anonimowy patron
100 zł
Radomir Obrębski
Radomir Obrębski
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.