1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

19 zł miesięcznie

z każdym takim gestem jak Twój, jestem coraz bardziej pewna, że świat jest pełen dobrych ludzi :)
Takich jak Ty, którzy wspierając swoją wpłatą, pozwalają rozwijać pasje i z większą nadzieją, patrzeć w przyszłość.
Czy zdajesz sobie sprawę, że masz dobre serce ? warto o tym pamiętać.
Ja będę na pewno, bo dzięki Twojej dobroci mogę działać dalej a Polish Women Photographers może rozwijać się szybciej i bardziej :)


___________________________________pozwól, że Twoje nazwisko zostanie wpisane na publiczną listę dobrych ludzi, którzy są tak hojnymi Patronatami jak Ty.
Lista zostanie opublikowana na stronie Polish Women Photographers, która dzięki wsparciu takich ludzi, jak Ty, będzie ukończona szybciej niż wcześniej zakładałam.
A do tej pory Twoje nazwisko będzie widniało na oficjalnym fanpagu Polish Women Photographers.

27 zł miesięcznie

Twoja hojność zobowiązuje i cieszy ogromnie.
Kłaniam się nisko i obiecuję, że dzięki Twojej szczodrości, idea Polish Women Photographers będzie mogła wyznaczać sobie jeszcze większe cele, dając tym samym dowód na to, że takim gestem jak Twój, możemy zdziałać więcej, niż nam się kiedykolwiek mogło wydawać.
Kolektyw i wspólne działanie, daje poczucie satysfakcji i siły. A ty sprawiasz właśnie, że w tym codziennym chaosie, można odnaleźć właściwy sens.
Czy wiesz, że pomagasz innym? Bo ja wiem i dlatego, cieszę się, że jesteś tutaj z nami.
Dziękuję :)


___________________________________Przy takiej hojności jak Twoja, to zrozumiałym jest fakt, że trafiasz na publiczną listę honorowych Patronów .
Jednak dodatkowo chciałabym, żebyś otrzymywał od Polish Women Photographers, każdego miesiąca maila z informacjami o najnowszych planowanych publikacjach i zaproszeniach na wydarzenia organizowane przez Polskie Fotografki. A dodatkowym atutem takich informacji, byłaby możliwość przygotowania przez Ciebie recenzji wybranego wydarzenia Polish Women Photographers.
Możesz o tym napisać lub nagrać audio lub video, które z dziką przyjemnością opublikuję na zakończenie każdego miesiąca, z którego będzie pochodzić Twoja recenzja.
Taka Twoja refleksja prosto z serca :)

49 zł miesięcznie

dzika radość i wiatr w skrzydła. :)
Czy wiesz, że dzięki Twojemu wsparciu nadal będę mogła wynajmować operatora i montażystę dla wywiadów z polskimi fotografkami?
I wciąż będzie możliwa ich publikacja w naszym cyklu "Dwudziestego o dwudziestej".
To pozwala na odkrywanie wielu talentów wśród polskich fotografek i ich promocji.
To pozwala się cieszyć, że dzięki takiej hojności jak Twoja, wiele z tych rozmów może stać się inspiracją dla innych kobiet:)
Po stokroć dziękuję :) również w ich imieniu :)

___________________________________A tym razem będę mogła jeszcze dodatkowo w napisach końcowych tych wywiadów dodać Twoje nazwisko jako współproducenta tych wywiadów.
I w ten sposób , Twoje nazwisko znajdzie się nie tylko w panteonie Honorowych Patronów ale jednocześnie w zespole producenckim naszych video rozmów, która jak zwykle po publikacji na fanpagu PWP, znajdą swoje miejsce na kanale YT Polish Women Photographers, gdzie w każdej chwili można do nich wrócić .

98 zł miesięcznie

Twoje wsparcie pozwala mi właśnie wyznaczyć nowy kierunek w działalności Polish Women Photographers.
Pewnie wiesz, jak ważne jest wsparcie dla młodych talentów.
I dzięki Twojej hojności, może właśnie się to teraz spełnić.
Karma wraca - więc możesz liczyć na hossę w swoim życiu.
Już teraz dziękuję Ci za Twoja hojność i wierzę, że ludzi dobrego serca jest znacznie więcej, niż nam się wydaje :)
A Ty jesteś tego namacalnym dowodem !

___________________________________


Jeżeli zdecydujesz się wpłacać te kwotę 98 zł minimum przez 6 miesięcy , to dzięki temu będzie możliwość ufundowania dofinansowania do warsztatów fotograficznych dla 1 osoby, o wyborze której zostaniesz oczywiście poinformowany. Nie wspomnę już o tym, że powiększysz publiczne grono Honorowych Patronów PWP a dodatkowo, Twoje nazwisko znajdzie się w specjalnym podziękowaniu od osoby uprzywilejowanej wyborem dofinansowania jej warsztatów, które to podziękowanie zostanie opublikowane na oficjalnym fanpagu PWP.
Natomiast Ty w podziękowaniu za to dofinansowanie, otrzymasz specjalnie wydrukowaną fotografie autorstwa stypendystki.
Kto wie, a może tą wyróżnioną stypendystką, będzie ktoś z twoich bliskich znajomych.. ?

avatar

Nowy użytkownik

Polish Women Photographers

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.