1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

75 zł miesięcznie

Wszystko to co w poprzednich progach...

ORAZ
W przypadku premier seriali (sporadycznie też wybranych komiksów), których nie omawiamy w Radiu SK odcinek po odcinku, wspierający będą dostawać mini recenzje w formie audio. Będą to nagrania ekstra, tworzone “na gorąco” po premierze każdego epizodu. Nie będę nagrywał takich materiałów na siłę. Jeśli w danym miesiącu nie będzie wychodził żaden serial to takie nagrania nie powstaną**. Jednak w okresie, w którym nowy serial będzie emitowany, nie będziecie dostawać tylko jednego nagrania, a systematycznie będzie wam dostarczany materiał w każdym tygodniu.

* Po upływie min. miesiąca od zakończenia danego serialu, chciałbym te nagrania montować w jeden bonusowy odcinek i upublicznić na blogu, ale tylko Wy będziecie mieli możliwość słuchania ich na bieżąco w trakcie emisji serialu.

** W przypadku dłuższego braku serialowych premier będę sięgał po starsze tytuły (seriale lub komiksy) i udostępniał nagrania na podobnej zasadzie (choć wtedy już bez twardego planu – jedna mini recenzja tygodniowo).

avatar

Nowy użytkownik

Radio SK - Polski podcast o Stephenie Kingu

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.