Avatar użytkownika

Radio SK - Polski podcast o Stephenie Kingu

15
patronów
353 
miesięcznie
9 208 
łącznie
15
patronów
353 zł 9 208 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, że czynisz moją pracę trochę łatwiejszą.
10 zł miesięcznie
Kawa dla Mando. Bez kawy nie jestem w stanie mówić z sensem. Bez kawy nie ma Radia SK. Bardzo dziękuję za trochę kawy.

Każdy kto poczęstuje mnie kawą może liczyć na podziękowania w napisach końcowych odcinków umieszczanych w serwisie Youtube.
19 zł miesięcznie
Hile Rowolwerowcze! Długich dni i przyjemnych nocy. Należy ci się przedpremierowy dostęp do nowych nagrań. Nie słuchaj uchem, gdyż kto słucha uchem, ten zapomniał oblicza swojego ojca. Słuchaj sercem.
25 zł miesięcznie
Przedpremierowy dostęp do nowych nagrań ORAZ możliwość wybrania z puli gotowych nagrań kolejnych odcinków Radia SK. W przypadku większej liczby wspierających na zasadzie głosowania.

* W wyjątkowych sytuacjach (np. premiera książki czy filmu) wybór dotyczyć będzie kolejnego odcinka. Jeśli nastąpi okres bardzo dużego nasilenia premier to dam Wam wybór tematu (spośród kilku zasugerowanych), którym zajmę się teraz, a omówię po zakończeniu tego okresu.
50 zł miesięcznie
Wszystko to co w poprzednich progach...

ORAZ
Możliwość zadawania mi pytań, na które (po uzbieraniu odpowiedniej liczby wystarczającej na ok. 30-60 min audycję) nagram i udostępnię wspierającym z tej grupy eksluzywny podcast Q&A.
W przypadku większej liczby wspierających i dużej chęci zadawania pytań mogę wprowadzić ograniczenia do jednego pytania miesięcznie.

* Po upływie min. miesiąca chciałbym takie nagranie upublicznić na blogu, ale tylko Wy będziecie mieli możliwość zadawania kolejnych pytań do następnych audycji.
75 zł miesięcznie
Wszystko to co w poprzednich progach...

ORAZ
W przypadku premier seriali (sporadycznie też wybranych komiksów), których nie omawiamy w Radiu SK odcinek po odcinku, wspierający będą dostawać mini recenzje w formie audio. Będą to nagrania ekstra, tworzone “na gorąco” po premierze każdego epizodu. Nie będę nagrywał takich materiałów na siłę. Jeśli w danym miesiącu nie będzie wychodził żaden serial to takie nagrania nie powstaną**. Jednak w okresie, w którym nowy serial będzie emitowany, nie będziecie dostawać tylko jednego nagrania, a systematycznie będzie wam dostarczany materiał w każdym tygodniu.

* Po upływie min. miesiąca od zakończenia danego serialu, chciałbym te nagrania montować w jeden bonusowy odcinek i upublicznić na blogu, ale tylko Wy będziecie mieli możliwość słuchania ich na bieżąco w trakcie emisji serialu.

** W przypadku dłuższego braku serialowych premier będę sięgał po starsze tytuły (seriale lub komiksy) i udostępniał nagrania na podobnej zasadzie (choć wtedy już bez twardego planu – jedna mini recenzja tygodniowo).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio SK - Polski podcast o Stephenie Kingu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Czytam Stephena Kinga od 1994 roku. W 2004 roku założyłem polski serwis StephenKing.pl, który do dzisiaj współtworzę. W 2011 zacząłem nagrywać podcast w tej tematyce i bardzo szybko wypłynąłem z nagrywaniem na szersze wody. Od tego czasu nieprzerwanie mówię o popkulturze. Nagrałem ponad 1500 audycji

Radio SK to podcast, którego tematyka obraca się głównie wokół Stephena Kinga, jego syna Joego Hilla oraz tematów pobocznych. Na bieżąco omawiamy wszystkie newsy i wydarzenia w cyklicznej serii “Wiadomości z Martwej Strefy”. Premierowo recenzujemy wszystkie nowe książki, komiksy filmy kinowe i seriale telewizyjne. Nagrywamy relacje z eventów, festiwali czy spektakli teatralnych. Przez 11 lat ukazało się 500 numerowanych odcinków plus kilkanaście audycji specjalnych. Z założenia publikujemy w każdy piątek cztery po północy, ale bardzo często materiału jest tak dużo, że ukazują się dodatkowe podcasty. 

Stephena Kinga czytam nałogowo przez większość życia. Serwis StephenKing.pl założyliśmy 20 lat temu. Przez ten czas mocno współpracowaliśmy z polskimi wydawcami Kinga, którzy na przestrzeni lat zmieniali się, ludzie przychodzili i odchodzili, a my cały czas stoimy na swoich stanowiskach. Zbudowaliśmy dużą grupę fanów, z którymi kilka razy w roku spotykamy się nieprzerwanie od 2004r. Organizujemy zloty fanów i spotkania okolicznościowe, związane z konwentami, premierami i ciekawymi wydarzeniami obracającymi się wokół Stephena Kinga. Trzy razy zorganizowaliśmy wyjazd na spotkania z autorem, podczas jego europejskich tras promocyjnych – w Londynie, Paryżu i Hamburgu. 

Podcast Radio SK powstał jako projekt poboczny, związany z serwisem StephenKing.pl. Początkowo miał być ciekawostką, a przez 11 lat rozwinął się w moje główne zajęcie. Nagrywałem go, gdy podcasting w Polsce dopiero raczkował. Był to jeden z pierwszych polskich podcastów tematycznych, którym zainspirowałem wiele osób do własnego nagrywania. Od samego początku tworzyłem też audycje nie związane z Kingiem – najpierw dla Kombinatu a potem (i do dzisiaj) dla Konglomeratu podcastowego (którego Radio SK jest częścią). Podcast jest zawsze na bieżąco i omawiam w nim premierowo wszystko co się dzieje w tym temacie. Często wracamy też do starych rzeczy i stopniowo zapełniamy zaległości na liście wszystkich produkcji. Od początku starałem się też poruszać tematy niszowe, nieszablonowe, sięgać po rzeczy, o których nie znajdziecie zbyt wielu informacji w Internecie, a dopiero w drugiej kolejności analizować tematy z głównego nurtu.  


 
Podcast Radio SK zawsze był za darmo i nadal taki będzie. Jeśli jednak czujecie potrzebę by ułatwić mi trochę jego tworzenie czy po prostu odwdzięczyć się za rozrywkę, której dostarczam wam od 11 lat, to teraz macie taką możliwość. A i ja odwdzięczę się za waszą pomoc.  


Zebrane fundusze planuję przeznaczać na rozwój podcastu Radio SK. Kupować rzeczy, na których zakup aktualnie nie mogę sobie pozwolić i omawiać je dla Was na łamach podcastu. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio SK - Polski podcast o Stephenie Kingu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Szumielewicz
Grzegorz Szumielewicz
75 zł
Hellhien
Hellhien
25 zł
Damian Nowak
Damian Nowak
19 zł
Jakub Kraszewski
Jakub Kraszewski
10 zł
Szymon Bochniak
Szymon Bochniak
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.